Arkadaşımın ilişkileri

Muhtelif Evhamli Hatun

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
7.847
27.879
Arkadaşınızın mental bir problemi var mı?
Hafif derecede zeka geriliği ?
Ciddi soruyorum.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Cokokuyanbilir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
1.236
2.181
28
Arkadaşınızın mental bir problemi var mı?
Hafif derecede zeka geriliği ?
Ciddi soruyorum.
Sevgilisi olmamasını fazla kafasına takıp çok yanlış kararlar alıyor bence. Yoksa aklı yerinde normal bir insan. Oturup görüştüğünüz zaman çok normal, sohbeti keyifli mantıklı bi insan dersiniz

Cokokuyanbilir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
1.236
2.181
28
Eğer benim fikrimi sorduysa samimi duygularımı söylerim ama yine de hayatına karışmam, karar onundur.
Ben sosyal medyadan ilişkilere güvenmiyorum. Büyük konuşmayayım ama benim için imkansız bir durum. Güvenemem çünkü. Ama bu onun doğalı olduğu için nerden bulacağım başka diye durumu kendince aklıyor.
Aynı kişi değiliz seçimlerimiz de elbette aynı olmayacak. Sorsam o da benim ilişkim hakkında kesinlikle olumsuz duygular beslediği anlar olmuştur.
Dikkat et, ağırdan al diyorum. Ama karşısindaki insanları çok güvensiz buluyorum.

Cokokuyanbilir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
1.236
2.181
28
Bu kadar rahatsiz olsam konusurum baktim olmuyor gorusmem.O boyle mutluysa bende mutlu olurdum.Derdine yandigim
Bana bir zararı yok bu durumun o yüzden mesafe koymam ama görüştüğü kişilerle aynı ortamda bulunmak istemem de açıkçası. Sevgilim açık bir şekilde kendi başını yakacak umarım sen de yanında olmazsın o zaman dedi. Ki bir kısmını biliyor.

sevimlicosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
540
1.027
25
Arkafsiniz sizin dusundugunuz gibi iyi saf niyetli temiz kalpli falan degil .oda biliyor swarmdan konustugu adamin nasil sohbet edecegini onlarla kim bilir aralarinda ne konusuyor ama size gelip baska agizla dert yaniyor. Evli adamla bugun kanka ayagina konusiyor dikkat edin yarin sizin esinizle sevgilinizlede ayni seyi yapabilir. Bence mesafe koyun size dert yandiginda son kez bu ortamlardan duzgun insan cikmaz bilmiyornus gibi hep ayni seyi yapip dert yaniyirsun diyin.
Bakin ne oluyor o iyi temiz kalpli arkadasiniz aninda size dusman olacaktir ...

Muhtelif Evhamli Hatun

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
7.847
27.879
Sevgilisi olmamasını fazla kafasına takıp çok yanlış kararlar alıyor bence. Yoksa aklı yerinde normal bir insan. Oturup görüştüğünüz zaman çok normal, sohbeti keyifli mantıklı bi insan dersiniz

O zaman erkeksiz yapamam sendromu olabilir.
İnsan bir kez sanaldan sevgili bulur
Kötü çıkar. Sonra devam etmez.
Sizin ki erkek uğruna evli mi bekar mı yılışık mı vs bakmadan dikine dikine gidiyor

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
16.080
59.109
32
Mesele bu değil bence. Arkadaşın mantığı her ne kadar bu tür adamları kabul etmese de bu adamlara doğru çekiliyor. Sen şimdi edepli, işinde gücünde normal birini bulsan getirsen onu beğenmez bu, bir iki görüşür fazla sürdüremez. Bunun nedenini bulması lazım önce.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.