Arkadaşınızın işi düştüğünde sizi aramasi

masal88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2013
659
843
Meraba arkadaslar..Bir arkadasim var eski is yerimden taniyorum..Nisanı oldu gittim,nikahi oldu gittim düğününe gittim cocugu oldu gittim benim ne düğünüme ne kina geceme hicbirseyime gelmedi.Cocuklarini bahane etti.Yine küslük yapmadim ama ona gore davranirim yine de.Şimdi kiz kardesi acik ogretim online olarak sinava girecekmis ingilizce sinavinda yardimci olur musun ben sorulari sana atayim sen de cevaplarsin cok zamanini almaz yazmis..Ben de evimizde tadilat var onu soyledim sonra tamam canim sagol yazmis daha cevap vermeden dokturmus sen yanlis anladin sanirim hani ders vermek degil de sadece sinav icin falan yazmis bir paragraf .Normalde whatsapp durumuna bir sey koyunca bir yorum bile yazsam cevap vermez ama isi dustugunde paragraf yaziyor resmen..Ben yurt disinda yasiyorum ne zaman bitiyor bu sınavın suresi..Kesinlikle yardimci olmak fln istemiyorum ne diyebilirim bahane olarak..Zaten h sonu esim evde benim de burda ehliyet kursum var evimde tadilat var degmeyen biri icin fedakarlik yapmak istemiyorum acikcasi..

Açıköğretim sınavları hatta bütünlemeleri bile bitti bildiğim kadarıyla, yeni dönem başlıyor. Hangi okulmuş ki o?

Meraba arkadaslar..Bir arkadasim var eski is yerimden taniyorum..Nisanı oldu gittim,nikahi oldu gittim düğününe gittim cocugu oldu gittim benim ne düğünüme ne kina geceme hicbirseyime gelmedi.Cocuklarini bahane etti.Yine küslük yapmadim ama ona gore davranirim yine de.Şimdi kiz kardesi acik ogretim online olarak sinava girecekmis ingilizce sinavinda yardimci olur musun ben sorulari sana atayim sen de cevaplarsin cok zamanini almaz yazmis..Ben de evimizde tadilat var onu soyledim sonra tamam canim sagol yazmis daha cevap vermeden dokturmus sen yanlis anladin sanirim hani ders vermek degil de sadece sinav icin falan yazmis bir paragraf .Normalde whatsapp durumuna bir sey koyunca bir yorum bile yazsam cevap vermez ama isi dustugunde paragraf yaziyor resmen..Ben yurt disinda yasiyorum ne zaman bitiyor bu sınavın suresi..Kesinlikle yardimci olmak fln istemiyorum ne diyebilirim bahane olarak..Zaten h sonu esim evde benim de burda ehliyet kursum var evimde tadilat var degmeyen biri icin fedakarlik yapmak istemiyorum acikcasi..
Başlığı okuyunca benim onun işi düştüğünde benim de isim çıkar o zaman dedim😁Madem sadece isi düşünce aklina geliyorsunuz bence arkadas demeyin ona.

En sevmedigim insan tipi..Yapmak zorunda degilsiniz. Sonucta size ulasma yolu sadece telefon. Mesaj yazdiginda bakmazsiniz ya da suan uygun degilim dersiniz.

Bence başında hata yapmışsın içindekileri zamanında söylemeyerek yanlış kişiye yanlış değeri veriyosun tamamen hayatından çıkartmalısın. Konuşmak için sana kattığı şeyleri düşün yanında mı değil mi ? Açıklama yapmanında hiç anlamı yok yapamıyorum de geçsin bu kadar önemsemenin anlamı ne ki şu saatten sonra. Sadece sorunlarını zamanında konuşup ya çözümle yada sil tek tavsiyem bu

Yok aöl devam ediyor.Dun bir arkadaşın sınavını cevapladim 😅
Ocak sonuydu onların da sınavları yav. Bütünlemeler mi sarktı acaba? Aman her neyse.

Girmeyin konu sahibi, işim var uygun değilim deyin geçin cevap bile vermeyin hatta. O sınavlara para karşılığı giriyor insanlar 😂

Ekstra sebep bahane düşünmenize gerek yok ki böyle bir insan için. Yapamam demiş sebebini de söylemişsiniz aynı onun gibi kısa cevaplarla vaktim yok deyip geçin. Uzun uzun düşünür ayrıntılı olarak cevap yazarsanız ikna kapısı bırakmış olursunuz önemsendiğini düşünür kısa net cevapla yapamam deyin küssün gerekirse çok mu lazım böyle bir insan. Hiç sevmem insan kullananları. Sen bir şey yazdığında çok meşgul gibi tenezzül edip cevap vermeyecek kendi işi olunca uzun uzun ikna yoluna gidecek. Bir de kardeşi yani 🤦🏻‍♀️

Acikca yardim etmek istemediginizi, sadece isi dustugu zaman sizi aramasindan hoslanmadiginizi soyleyin. Bazilari direkt olarak soylemeyince anlamiyor.

Arti siz yardim etmeyince, sizi muhtemelen engelleyecek, daha cok sinir olacaksiniz. Ben olsam soylerdim icimde kalmazdi.
Canim o da cok iyi biliyor zaten yuzune bile vurmaya gerek yok cunku ocagina dustum yardimina ihtiyacim var diye yazmis o yuzden tekrar rencide etmek istemedim yardim etmemem ona verilecek en büyük ceza ama kirmadan uzaklasmak istiyorum bahane uretiyorum hala anlamıyor

Nişanın oldu geldim ,düğünün oldu geldim, cocugun oldu geldim ne zaman ne işin olsa geldim sen benim hangi özel günümde bulundun?

Şimdi kardesimin sınavi var sorulari atayim yardımcı olur musun dedin ve evimde tadilat olduğunu musait olmadigimi söylüyorum tepkin neden "ozel ders istemedim sadece sorulari cevaplamani istedim "oluyor? Yazın.. ha bir de

Wp durumuna yorum yapsam cevap vermezsin masallah bunda destan yazmıssın da deyin

Yazacagınız sey belli aslinda neden bize degil ona yazmadiniz ki? Kullanilmis hissetirmis kendinizi tasdik beklemeyin kimseden buyurun yollayin
:kahve:

İşi düşünce yazanlardan nefret ederim. Madem o size cevap bile vermiyordu sizde cevap vermeyin. Evde tadilat var meşgulüm dersin. Duymamışım dersin. Tamamen ilişkiyi bitirmek istiyorsan içindekileri tek tek söyleyip bir daha konuşmazsın.

X