Arkadaşınızın işi düştüğünde sizi aramasi

Canim o da cok iyi biliyor zaten yuzune bile vurmaya gerek yok cunku ocagina dustum yardimina ihtiyacim var diye yazmis o yuzden tekrar rencide etmek istemedim yardim etmemem ona verilecek en büyük ceza ama kirmadan uzaklasmak istiyorum bahane uretiyorum hala anlamıyor
Açıkça söyleyemiyorsanız, kısa cevaplar verin. Yapamam, şu an müsait değilim, işim var vs gibi. Aradığında açmayın, mesajlarına cevap vermeyin. WhatsApp son görülme durumunu ve mesaj okundu bilginizi kapatın.

Bana böyle davranan biri için kılımı bile kıpırdatmam. Üstelik tadilat var demişsiniz buna rağmen hala ısrar ediyor, laftan anlamıyor. Vermeyin hiç cevap, hiçte vicdan azabı da duymayın, siz haklısınız çünkü

Bence bahane sunmak zorunda değilsiniz, kusura bakma vakit ayıramam yazın başka bişey yazarsa da cevap vermeyin. Ustelemeye kalkarsa da sadece işin düşunce ariyosun diye icinizdekileri dönersiniz. Herkesle iyi olmak zorunda değilsiniz

Nişanın oldu geldim ,düğünün oldu geldim, cocugun oldu geldim ne zaman ne işin olsa geldim sen benim hangi özel günümde bulundun?

Şimdi kardesimin sınavi var sorulari atayim yardımcı olur musun dedin ve evimde tadilat olduğunu musait olmadigimi söylüyorum tepkin neden "ozel ders istemedim sadece sorulari cevaplamani istedim "oluyor? Yazın.. ha bir de

Wp durumuna yorum yapsam cevap vermezsin masallah bunda destan yazmıssın da deyin

Yazacagınız sey belli aslinda neden bize degil ona yazmadiniz ki? Kullanilmis hissetirmis kendinizi tasdik beklemeyin kimseden buyurun yollayin
:kahve:
Müthiş yorum!Kesinlikle böyle yazın

Evimde tadilat var benim de okulum var zamanim yok diyorum 20 dakika diyor gece bile girsen olur..Hala anlamiyor daha
böyle tipler insanın ömrünü törpüler,uzak durun! tavrınızı net koyun,kırmayayım diye yumuşak konuşmak arkadaşım diye bahsettiğiniz kişinin karakterinde olanlarda işe yaramaz! olan size olur yıprandığınızla kalırsınız maalesef 😔

Açıköğretimde öyle birşey yapamaz ki sunav sırasında soruları atamaz ve cevapların gelmesini bekleyemez belli süresi var her sorunun..saçma yani. Ayrıca gerçekten çocukları olduğu için gelememiş olabilir

Acikca yardim etmek istemediginizi, sadece isi dustugu zaman sizi aramasindan hoslanmadiginizi soyleyin. Bazilari direkt olarak soylemeyince anlamiyor.

Arti siz yardim etmeyince, sizi muhtemelen engelleyecek, daha cok sinir olacaksiniz. Ben olsam soylerdim icimde kalmazdi.
aynen bir tanesine oyle dedim. oldugum sehre geldi. benimle gorusmek istedi. oldugum sehirde gorumceleri var. anladim ki onlardan kurtulmak icin beni bahane edip cikacak.. beni gormek istedigi vs yok. kalmaya evime davet ettim. kahvalti hazirlayacagim. yurtdisindayim. uzaktaki markete gidip turk kahvaltiligi almam lazim. calisiyorum, okulum var. kendimi ayarlayacagim. soruyorum plan yapmaya calisiyorum gelecek mi gelmeyecek mi cevap atmiyor.. son dk gorumcelerine girdikleri zaman ben arkadasima soz verdim deyip cikacak vs.. ben de esimle sehirdisi program ayarladim ciktim gittim. sonrasinda de net olarak soyledim. beni gormek istedigini hissetsem kalirdim programina uyardim. ama senin niyetin baska kusura bakma bende de sana ayiracak vakit yok bu yuzden dedim. afallafi baya da ugrasti arayi duzeltmeye calisti.

X