Arkadaşınızın işi düştüğünde sizi aramasi

Söyledim canım kusura bakma senın hiçbirşeyine gelemedim dedi cocuklardan.Ben de çocuklar bahane degıl dedım annesı bır sokak ılerde annene yıne bırakabılırdın gelmek ısteyınce ınsan öyle bır gelıyorkı dedım..Benim hiçbirşeyine gidemediğim bir baska ortak arkadasımız sagolsun cok uzaktan kına geceme gelmıstı onu ornek verdım vs hepsını söyledım ondan sonra evıne davet ettı hazırlık yapmıs sonra takı olarak 250 tl verdı ben de esı ıssız vs dıye almadım gerı cevırdım..Benım ıcın gelmesı onemlıydı takıda degılım asla

Bu yaptigi pismanlik gostergesi degil ki, kapiyi acik tutma cabasi. Cunku size illa ki isi dusecek, maksat sizi oksayip el altinda tutmak

beni de dun turkiyedeyken evime birkac kez temizlige gelen abla resmen taciz etti “acik ogretim lise sinavi var cozer misin, sen anlarsin sen cozebilir misin, kizim icin cok onemli cozebilir misin” diye. hayir dedikce usteledi en son ben kendisine musait degilim isim gucum var buna ayiracak vaktim yok dedim kapattim.

vaktim yok deyince anlamayan insana bir daha cevap vermeyin, zaten arkadasiniz da degilmis.
Öyle biri olsa yine amenna özel ders almaya belkı maddı ımkanı yoktur vs dersin yine zaman varsa bır ıkı yardım edılır ama arkadaslık adına bana hıcbır katkısı olmayan bır faydası dokunmayan bırıne yardım etmek hıc ıcınden gelmıyor ınsanın kı zaten zamanım da yok ben de okula gıdıyorum tadılat da var evımde ozellıkle zaman yaratmak gerekıyor kı bunu da ıyı bır arkadasın dostun ıcın yaparsın degmeyen bırı ıcın yapmaya gerek yok ama yıne kırmadan söylım dedım ama olanı söyledım evımde tadılat var okulum var dedım 20 dakıka dıyor hala

Bu yaptigi pismanlik gostergesi degil ki, kapiyi acik tutma cabasi. Cunku size illa ki isi dusecek, maksat sizi oksayip el altinda tutmak
Yok canım zaten o gectı artık oyle bır arkadaslıgımız yok whatsappta kalmıs sılmedım ama arkadaslık da etmem dedım ordan yazdı yoksa ozellıkle gorusmuyorum

Evimde tadilat var benim de okulum var zamanim yok diyorum 20 dakika diyor gece bile girsen olur..Hala anlamiyor daha
Bun bahaneyle kurtaramazsınız bende bu şekilde kuzenime çok defa yardım ettim zaman alan bir şey değil hele dil bilen için İngilizce sınavı 10 dakka da biter heralde
Bi süre telefonda aktif olmayın isterseniz ya da cevap vermeyin

Bun bahaneyle kurtaramazsınız bende bu şekilde kuzenime çok defa yardım ettim zaman alan bir şey değil hele dil bilen için İngilizce sınavı 10 dakka da biter heralde
Bi süre telefonda aktif olmayın isterseniz ya da cevap vermeyin
Şimdi tekrar yazdım tadılat var daha yenı okuldan cıktım eve gıdecegım ustalar gelıp olcu alacak onlara bırseyler hazırlayacagım malesef uygun degılım dedım..Artık nasıl anlarsa anlasın gercekten ınsanları kırmayı sevmem ama haketmıyor yanı haketse elımden gelenı yaparım kı bı de baskasının yerıne zaten sınava gırmek ıstemem kul hakkı dıye bırsey var yardım almadan kendı cabalarıyla o sınava gıren bırının hakkını yemek buna vesıle olmak asla ıstemem

Kızlar tekrar yazdım.Kusura bakma uygun değilim dedım okuldan yenı geldim ustalar gelecek ölçü almaya beraber malzeme sececegız onlara daha bırseyler hazırlayacagım dedım..Ki okuldan geldım evde de tadılat var yanı yalan bıle söylemedım:KK12:

Cevap dahi yazmayın.

Eğer arkadaşlığınızın kopması umrunuzda değil ise de, senin gibi işi düşünce yazan insanları hayatımda istemiyorum diye bı paragrafta ben yazardım.

Ayrıca başkalarının resmen hakkına girmek bu iş, sınavda bir insana yardım etmek ne ya.

Şimdi tekrar yazdım tadılat var daha yenı okuldan cıktım eve gıdecegım ustalar gelıp olcu alacak onlara bırseyler hazırlayacagım malesef uygun degılım dedım..Artık nasıl anlarsa anlasın gercekten ınsanları kırmayı sevmem ama haketmıyor yanı haketse elımden gelenı yaparım kı bı de baskasının yerıne zaten sınava gırmek ıstemem kul hakkı dıye bırsey var yardım almadan kendı cabalarıyla o sınava gıren bırının hakkını yemek buna vesıle olmak asla ıstemem
Eğer yine ısrar ederse son yazdığınızı söyleyin ona.

Meraba arkadaslar..Bir arkadasim var eski is yerimden taniyorum..Nisanı oldu gittim,nikahi oldu gittim düğününe gittim cocugu oldu gittim benim ne düğünüme ne kina geceme hicbirseyime gelmedi.Cocuklarini bahane etti.Yine küslük yapmadim ama ona gore davranirim yine de.Şimdi kiz kardesi acik ogretim online olarak sinava girecekmis ingilizce sinavinda yardimci olur musun ben sorulari sana atayim sen de cevaplarsin cok zamanini almaz yazmis..Ben de evimizde tadilat var onu soyledim sonra tamam canim sagol yazmis daha cevap vermeden dokturmus sen yanlis anladin sanirim hani ders vermek degil de sadece sinav icin falan yazmis bir paragraf .Normalde whatsapp durumuna bir sey koyunca bir yorum bile yazsam cevap vermez ama isi dustugunde paragraf yaziyor resmen..Ben yurt disinda yasiyorum ne zaman bitiyor bu sınavın suresi..Kesinlikle yardimci olmak fln istemiyorum ne diyebilirim bahane olarak..Zaten h sonu esim evde benim de burda ehliyet kursum var evimde tadilat var degmeyen biri icin fedakarlik yapmak istemiyorum acikcasi..
arkadaş ? bence çıkarcı biri gerek yok böyle insanları kendinize yük etmeye . salın ipini gitsin ...

arkadaş ? bence çıkarcı biri gerek yok böyle insanları kendinize yük etmeye . salın ipini gitsin ...
Canım onu tamamen sıze ıfade edebılmek amaclı söyledım.Zaten arkadaslık yapmıyorum artık ama whatsappta numarası var engellemedım sılmedım küs degılız ama oyle cok samımı de degılız..Ordan ulasınca yıne kırmadan musaıt olmadıgımı söyledım ısrar edınce artık yıne kırmamak ıcın mantıklı bır bahaneye ıhtıyac duydum..Evet bahaneye ne gerek var dırekt soylenebılır belkı ama yapımda yok malesef ınsanları kıramıyorum :KK43:( Bu yanımı ben de sevmıyorum ne cekıyorsam bu huyumdan cekıyorum zaten

Meraba arkadaslar..Bir arkadasim var eski is yerimden taniyorum..Nisanı oldu gittim,nikahi oldu gittim düğününe gittim cocugu oldu gittim benim ne düğünüme ne kina geceme hicbirseyime gelmedi.Cocuklarini bahane etti.Yine küslük yapmadim ama ona gore davranirim yine de.Şimdi kiz kardesi acik ogretim online olarak sinava girecekmis ingilizce sinavinda yardimci olur musun ben sorulari sana atayim sen de cevaplarsin cok zamanini almaz yazmis..Ben de evimizde tadilat var onu soyledim sonra tamam canim sagol yazmis daha cevap vermeden dokturmus sen yanlis anladin sanirim hani ders vermek degil de sadece sinav icin falan yazmis bir paragraf .Normalde whatsapp durumuna bir sey koyunca bir yorum bile yazsam cevap vermez ama isi dustugunde paragraf yaziyor resmen..Ben yurt disinda yasiyorum ne zaman bitiyor bu sınavın suresi..Kesinlikle yardimci olmak fln istemiyorum ne diyebilirim bahane olarak..Zaten h sonu esim evde benim de burda ehliyet kursum var evimde tadilat var degmeyen biri icin fedakarlik yapmak istemiyorum acikcasi..
Zamanim yok kusura bakma . Yaz aynen yolla ...böyle insanlar arkadas degil les yiyicidir isleri dusunce aramak sormak nedir cikartin hayatinizdan

Daha güzelini yapın;
"Ok merak etme yaparız ya" deyin.
Zamanı gelince de teli sessize alın.
Bi şey diyecek olursa "Müsait olamadım cınım naapiğm, bunun için arkadaşlığımızı mı şey edeceksin çok ayıp" deyin üste çıkın.

Son düzenleme:
Daha güzelini yapın;
"Ok gönder bi soruları bakim hazırlarım inş, merak etme" deyin alın.
Zamanı gelince de "Canım yaah hiç fırsatım olmadı bakamadım, şimdi de kapatmam lazım by" deyin kapatıp sessize alın.
Aman canım onun yüzünden kardesının gunahına gırmeyeyım aöf nasıl oluyor önceden soruları verıp oyle mı sınav yapıyorlar yoksa anlık mı cevaplanıyor

X