arkadaşlar 4. aşılamaya 2. startı verdik.

E

EU2

Ziyaretçi
geçen ay çok yumurtam geliştiği için aşılamam iptal olmuştu...bugün 3 gün gecikmesne rağmen adet oldum...kendikendime acaba bu sefer kendiliğinden mi oldu demiştim ama olmamış:KK43:(((az önce doktorumla görüştüm pazartesi gününe randevumu aldım yumurta takibi ve iğnelerim başlar..allahım hakkımızda hayırlısını nasip et(amin)

Suar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
635
0
canım inşallah dediğin gibi hayırlısı ne ise o olsun bende adetimi bekliyorum 2 aşılmanın startını vermek için
senin 4 aşılamanın başarılı olmasını dilerim allah gönlüne göre versin

E

EU2

Ziyaretçi
canım inşallah dediğin gibi hayırlısı ne ise o olsun bende adetimi bekliyorum 2 aşılmanın startını vermek için
senin 4 aşılamanın başarılı olmasını dilerim allah gönlüne göre versin

sağol canım ...allah hepimizin gönlündeki bebişleri kucağımıza versin hayırlısıyla....

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
11.705
26
Bu sefer güzel sonuçlanmasını dilerim neslihancım.Hakkımızda hayırlısı inşallah..

Floret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2007
141
0
geçen ay çok yumurtam geliştiği için aşılamam iptal olmuştu...bugün 3 gün gecikmesne rağmen adet oldum...kendikendime acaba bu sefer kendiliğinden mi oldu demiştim ama olmamış:KK43:(((az önce doktorumla görüştüm pazartesi gününe randevumu aldım yumurta takibi ve iğnelerim başlar..allahım hakkımızda hayırlısını nasip et(amin)

canım inş.4.aşılamanın sonucu yüzünü güldürür...ben de 2.aşılamanın sonucunu bekliyorum...hayırlısıyla inş.pozitif olur.

Morgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
886
10
40
inşallah bu sefer güzel haberler verirsin canım. takipteyim...

nazlxixmelek

Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~
Pro Üye
1 Kasım 2007
4.830
8

selam canım bende bir haftaya kadar 4. aşılamaya başlayacağım.. inşallah ikimiz içinde bu son aşılamalarımız olur..
tedavinde bol şans ve başarılar diliyorum...a.s.
Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin inşallah...

E

EU2

Ziyaretçi
Arkadaşlar güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum...dün ilk yumurta takibim ve iğnemi oldum ...75 le başladım...cumartesi günü e2 ve yine ultrason var....bu arada psikolojim inanılmaz bozuk yani herşeye kızar oldum çok sinirliyim..doktorumada bunu anlattım bu şekilde olmaz bu tedaviyi olumsuz etkiler dedi,istersen bu ay erteleyelim dedi ben de istemedim bir an önce bebişime kavuşmak istiyorum ...sakinleştirici etkisi olan bir şurup önerdi gerçektende çok iii geldi..ve arkadaşlar bu son aşılamam mış olmazsa eğer başka tedaviye geçeriz dedi...yani bu demek oluyoki banada tüp bebek yolu göründü.....Allahım ne olur bu sefer hayırlı sağlıklı bir şekilde nasip et...(amin)

Morgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
886
10
40
neslihan sakinleşmen için nasıl bir şurup önerdi dr.un canım merak ettim

strangellucky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2007
409
3
36
valla o ilaç bitkisel gayet güzel bir etkisi var arada bende kullanıyorum arızaya geçince....

Morgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
886
10
40
darkinlife arızasız günler demişsin ya canım....
nerdeeeeeee..... hele ki adet öncesi dönemde.....

E

EU2

Ziyaretçi
valla o ilaç bitkisel gayet güzel bir etkisi var arada bende kullanıyorum arızaya geçince....

aynen arkadaşım ben genel olarak arızalı olduğum için bana i
i geldi:))2 ölçek alıyorum ve rahatlıyorum ne dert kalıyo ne keder:))))

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar doktoruma perhiz işini sordum 3 4 gün falan değilmiş....çatlatma iğnesini olunca eşinin boşalması gerekiyormuş,zaten o iğneden 36 saat sonra aşılama oluyo spermde ortalama 1,5 günlük oluyomuş..ben 4. aşılamamı yaptırıcam ve bunu daha yeni öğrendim:KK43:((genelde 4 günlük oluyodu hiç sormamıştık,cahillik kötü şey:KK43:((