Tüp Bebek Merkezleri Arkadaşlar hiç Antep nova fertilde tüp tedavisi olan varmı doktor Ruşen atmaca

Morlale8

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
3.974
4.631
27
Arkadaşlar ben bundan iki yıl önce kadar Antep nova fertilde bir doktor duydum tüp Bebek adına malum benim çocuğum yok o zaman 7 yıllık evliydim hiç hamile kalmadım o zamana kadar kendiligimden hiç korunmadim da sonra neyse doktora gitmeye karar verdik eşimle orda kalacaz 2 hafta kadar yer veriyorlar neyse doktorla görüştük bende hiç bir problem olmadığını söyledi daha doğrusu ağzından lafi zorla alıp biz soruyoruz boylemi diye hiç ilgi alaka yoktu doktorda zaten.ilk görüşmeden sonra doktorun yüzünü görene aşk olsun hep personel ilgileniyor seninle neyse her şey yolunda dediler yumurta toplamaya girdim 7 tane yumurtam çıktı 7 güzel dediler sonra 5 tanesi kaliteli dediler diğerleri imha edilmiş iki tanesini transfer ettiler biz eve geldik 12 günlük bir süreç vardı önümüzde ama ben olumsuz olduğunu hissetmistim içinden bir ses yok sen hamile değilsin diyordu bu dönemde ben biliyordum olumsuz olacağını eşime belli etmek istemedim üzülür diye test yapmaya gitmek bile istemedim sonra test günü geldi çattı gittik kan verdik eşimin yüzünde bir sevinç benim yüzümde bir mutsuzluk sonra doktor çağırdı bizi ve tutmamış dedi benim hissettiğim gibi keşke öyle hissetmeseydim ama elimde değil ve şimdi 2 yıl sonra başka doktora gittim bende miyom olduğunu söylediler ameliyat olmazsam olma riski düşük dediler ben diyorum acaba bende o zaman bu miyom vardı doktor söylemedi yada küçük diye umursamadi öyle birşey yaptılarsa hakkımı helal etmiyorum onlara lütfen sizde hakkınızi helal edin sizinde hikayelerinizi bekliyorum

Uzun yazdım biraz hakkınızı helal edin ama morelim bozuk çok zoruma gitti hem psikolojik yoldan yipraniyoruz hem.maddi yönden bir doktor sırf para alsın diye bunu saklayabilir mı hastasından

X