arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Yıllar gecmis bu mesajınızın üstünden.. yüreğim sızladı okuyunca.. insallah hak yerini bulmuştur o bin pişman ve üzgün, siz ise çok mutlusunuzdur umarım...

Eski bir konu galiba ama yazayım yine de..
İlk sevgilim 18 yaşında olmuştu çocukça yaşıyordum ama 1.5 yıl kadar sürdü sonra bi gün pat ufak bi konuyla ayrıldık her zamanki gibi düşündüm sonra barışmadı istemiyorum dedi aylarca deliye dönmüştüm 3 ay :) kapısına gittim her gün yeni hesaplar açıp yazıyordum yalvarıyordum ölüyorum bitiyorum çocukluk olsa gerek sonra aynı şehirde üni kazandık tesadüf :) oraya gidince barıştık çok mutluydum ama sonra ben bi şey yaptım ve bitti 1 ay sürmedi artık onu sevemedim çünkü o kişi 6 yıl oldu hâlâ evlenmek istiyo 6 yıl boyunca sürekli ama.

Uzun ilişki yaşayıp terk edildiğim başka ilişkim olmadı. Ama kısa süreliler oldu yine..
1 aylık bi flörtüm olmuştu çocuk tuhaftı biraz ben istekli davrandıkça kaçtı :) bıraktım bir daha yazmadım asla 1.5 ay kadar sonra başladı yoklamalara tersledim sevgilim var dedim. Derken 1 yıl boyunca 2 3 ayda bir yazdı hata ettim dedi görüşelim dedi istemiyorum dedim çok uğraştı kapıldım biraz sevgili olduk :)
Sonuç olarak dönmeyen kimse olmadı hayatımda ki zaten hissediyorsun biterken yarım kaldığını tğkenmediğini. Dönüp dolaşıp buluyorlar yine seni aynı şeyi benim de yaptığım olmuştu.

Demem o ki kendiniizi yıpratmayın sakın yalvarmayın olacağı varsa olur :)

her erkek döner bence de,çok sevdiğim adam ben seni sevmiyorum diyerek gitti 1 yıl sonra geri döndü
tabi hayatımda mutlu olduğum biri vardı
araya bir sürü insan koydu tehdit etti
ama bende herşey bitmişti iyiki de olmamış diyorum. :)

Bence gururlu erkekler dönmüyo, ne kadar sevse de gurur galip geliyor. Aşk tan daha fazla ağır basıyo, gurur denen duygu. Ama aşk ta gurur kaybettirir. Gurur yapmayın sevginize sahip çıkın, zaman geçiyor.

Çok eski bir konu ve yazı ama o kadar dikkatimi çekti ki

Resmen aynı cümleleri kurarak ayrılmış

Terkedildiğim günden beri bu sayfaları okuyorum umutla. Buraya yazan çoğu arkadaşın sevgilileri dönmüş. Ben de totem olsun diye yazıyorum belki sonrasında müjdeli haberi vermek nasip olur diye:)
Yazdıklarınız umut oldu bana arkadaşlar inşallah ben de sizler gibi bu geri dönüş mutluluğunu yaşayabilirim.
Benim 3 ay oldu. Bu 3 ayda 1 kere konuştuk bir kaç kere mesajlaştık ama bir yere varan yazışmalar değil. Ben hiç yalvarmadım sessiz kaldım. Ayrılık konuşmasından sonra o arayıp mesaj attı bana sadece hal hatır sormak için. Sosyal medyadan takibe devam ediyor, hikayelerimiz izliyor ve fotolarımı beğeniyor. Onda kalan eşyalarımı istemiştim 2 kere erteledi ve en sonunda ben ısrar edince eşyalarımı eksik gönderdi. Bir şekilde bağlantıyı koparmıyor anlamıyorum. Nereye varacak bilmiyorum ama sizlerle paylaşmak istedim. Umarım bir gün ben de gelip buraya 'arkadaşlar döndü, çok mutluyuz:' diye yazabilirim. 3 ay geçmiş olması umudumu sorgulatıyor ama garip bir şekilde döneceğine inanıyorum. Saçma bir teselli mi bilmiyorum garip bir şekilde tekrar bir araya geleceğimizden eminim herkeste böyle mi oluyor genel bir his mi bu??
Sevgiler,

Acı çekmemiz,bizi üzecek kişileri hayatımıza çekmemiz tamamen bize bağlı...Aşırı seven kadınlar Robin Norwood okursanız ne demek istediğimi anlarsınız,kendiniz için çok iyi bişey yapmış olursunuz

evet döndü 2-3 hafta sonra hemde. ama benimkinin psikolojik rahatsızlıkları da var ve ona bağlıyordu. hatta bu durum bir kaç kez oldu ve en son şuan konuşmuyoruz. Ama ilk ayrılıktan sonra nedense galiba birşeyler düzelmiyor ama bizim görmemiz biraz geç oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…