arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Geçen hafta böyle bişey başıma geldi benim de. Bir uzun ilişkim vardı birbirimizi gerçekten seviyoduk ama birkaç sebepten dolayı ayrıldık 2yıl önce. Sonrasında hiç görüşmedik sadece geçen yıl bi ilişkiye başlamış onu öğrendim. Tabiki bu süreç benim için çok acılı geçti çaresizce bekliyodum mesaj atmasını hiçbir şey yapmıyodum ama sevgilisi oldugu için. Üzerinden zaman geçti artık onu tamamen çıkardım kalbimden aklımdan başka biriyle görüşmeye başladım ama geçen gece mesaj atmış. Cevap vermedim baktım hala sevgililer çünkü. Hayat böyle bişey sanırım istediğin şeyler istemeyi bıraktıktan sonra gerçekleşiyo nedense

Merhaba daha önce bu başlığa yazıp buradakileri okuyordum,hayatımda yeni gelişmeler olunca burası aklıma geldiElbette herkesinki farklıdır ama benim beklediğim kişi dönmedi ama şu an iyi ki dönmemiş diyorumUzun vadede olmazdı zaten...1 hafta önce evlilik teklifi ve tektaş aldım 3 ay önce benimle ciddi düşünerek tanışan birinden,aile yapısı memleket meslekler herşey uyumlu...daha olgun davranıyorum öncekilerden çünkü mülayim ve huzur veriyo,Allah herkese mutlu olacağı kişileri nasip etsin gereksiz insanları aklından hayatından çıkarabilmeyi de

Merhaba daha önce bu başlığa yazıp buradakileri okuyordum,hayatımda yeni gelişmeler olunca burası aklıma geldiElbette herkesinki farklıdır ama benim beklediğim kişi dönmedi ama şu an iyi ki dönmemiş diyorumUzun vadede olmazdı zaten...1 hafta önce evlilik teklifi ve tektaş aldım 3 ay önce benimle ciddi düşünerek tanışan birinden,aile yapısı memleket meslekler herşey uyumlu...daha olgun davranıyorum öncekilerden çünkü mülayim ve huzur veriyo,Allah herkese mutlu olacağı kişileri nasip etsin gereksiz insanları aklından hayatından çıkarabilmeyi de
Çok güzel bi örnek belkide gelecek olan kişinin zamanından çalıyoruz değil mi :)

aranıza beni de alabilirsiniz sanırım ben de terkedilmek üzereyim ama onu ben boğdum sürekli beni bırakma diyip durdum ayrılmayalım diyip diyip durdum en sonunda yeter boğuldum dedi son noktayı bugün koydu.sizofrensin sen belirtileri var doktora görün dedi.bana mı yazdın bunları dedim evet dedi hiçbişey diyemedim dondum kaldım öylece.

Ya naparsak donuyolar var mi bunun bi püf noktası falan?
canım aynı durumda mısın anlatırmısın durumunu? ben de şiddetli bir ayrılık acısı yaşıyorum her yerden engelledi nefret ediyor şizofren hasta dedi asla döneceğini zannetmiyorum.sence döner mi? ölüm sessizliğine büründüm çaresizce zaten hiçbir yerden ulaşma şansım yok :KK43:

canım aynı durumda mısın anlatırmısın durumunu? ben de şiddetli bir ayrılık acısı yaşıyorum her yerden engelledi nefret ediyor şizofren hasta dedi asla döneceğini zannetmiyorum.sence döner mi? ölüm sessizliğine büründüm çaresizce zaten hiçbir yerden ulaşma şansım yok :KK43:
Uzun zamandır anlasamadigimiz bi konu vardi en son tartismamizda artik benimle yapamayacağıni soyledi istemiyomus benimle olmak. Yillardir hayatimdaydi o kadar uzuldum ki. Siz ne kadar oldu ayrilali

bu kadar kesin olmamıştı :KK43:

Şuanki nişanlımla zamanında ayrılmıştım, belki de 1 buçuk yıl hiçbir şekilde görüşmedik, hayatıma giren olmamıştı ama onun sevgilisi olmuştu hatta facebooka bile resim koymuşlardı ama 2 hafta sürmüştü, takip etmiyordum gerçi sosyal medyadan bile, arkadaşım göstermişti, o kadar ki kopmuştuk, ama kader işte kader bizi yine bir araya getirdi, 1 seneyi de geçti tekrar bir araya geleli, hatta nişanlandık bile, onu çok sevdiğim için, dırdır etmediğim ve onu boğmadığım için benim onu sevişimi, verdiğim huzuru çok aramıştı, çok özlemişti sanırım :) yani olacağı varsa oluyor.

arkadaşlar neredeyse 2 yıllık ciddi ilişkim bitti :KK43:
mezun oldu askerliğini de yaptı, iş başvurularından aylarca geri dönüş alamadığı için çok bunalmıştı her şeyden
tüm bu en kötü zamanlarında yanında olan bendim
ailesiyle falan tanıştırdı yüzük takmıştık,
ikimizin de iş durumları hallolunca evlenecektik benden bile fazla istiyordu arkadaşlar
biraz kıskancım çok bunalttığımı söylüyordu
kafa dinlemek istedi ben de bunu istemediğimi söyleyerek mesaj attım sürekli falan..
çok üstüne düşünce ayrıldı 1 ay oldu..
şu soruyu arkadaşlarım da duymaktan sıkıldı arkadaşlar ama sizce bu çocuk bana döner mi? :KK35:

dönmedi de kini de azalmadı zaten aramızda her zaman bir güven problemi vardı. kafasına dank eden kişi kısa sürede dönüyor. mesela şimdiki erkek arkadaşım 1 gün geçti geçmedi aradı ne kadar saçma bir şey yapmışım diye :KK70: uzun zaman geçtikten sonra dönenin samimiyetinden şüphe ararım.. bir başkasını bulamadığı için kürkçü dükkanına geri dönmüştür.
Bu renklendirdiğim yazı dikkatimi çekti :işsiz:

Kizlarrrr , beni seni hic sevmiyorum neler neler diyen insan 3 ay sonra bana döndü hatta burdada sorular acmistim.. Bana beni bekleme baskasini bulcam diyen insan bana 4 gun once döndü yazdi
Ve bana dedigi "Sen mutlusun toparlanmissin " dedi yani mutlu ve guclu görünüyor olmam onun dikkatini cekmis
Size diyecegim benimki donmez asla diyordum döndü neler neler demesine ragmen laflarını yedi
Sizde sakın o ayrildiginiz insanla iletisim kurmayin sizi merak etsin mutlu ve guclu gorunun
Erkekler guclu kadini seviyor dikkatlerini çekiyor
En önemlisi bensiz nasil mutlu ve guclu diyorlar ? ...
Size tavsiyem iletisim kurmayin sizi merqk edeceklerdir
Aynen de öyle yaptım ve aylar sonra her yerden engellendim durup dururken :KK43::skandal:belli bir sebep de yok iletişimde bile değiliz:mad:

Benim de sevdiğim sözde arkadaş olduğumuz ama aramızdaki iletişimin arkadaşlıktan biraz ileride olduğu aşikar olan biri vardı. 1,5 senedir hiç bir şekilde iletişimimiz yok geçenlerde beni sosyal medyadan komple engelledi. Whatsappta durumuma bakmış bir kaç saat sonra fotoğrafı görünmüyordu baktım beni engellemiş diğer tüm sosyal hesaplardan da silip engellemiş. Ona karşı arkadaşken de o bana derdini anlattığında da hep iyi şekilde cevaplar verdim destek oldum onu motive etmeye çalıştım hiç aksi surat asan olmadım. İnsanlarla paylaşmadığı özelini paylaşıp üzüldüğü konularda bile ona hep iyi hissettirecek şeyler söyledim. Hayatımda kimse yok senelerdir yok onun vardı ayrıldı sonra görüştüğü kişiler de vardı benle arkadaşça paylaştığında bir yanım çok üzüldü kıskandım ne yalan diyeyim ama bana düşen arkadaş olarak yanında olmak diye düşünüp kendimi frenledim. Hiç bir kötü söz geçmedi aramızda, bana saygı duyuyor bana değer veriyordu biliyorum. Ama neden iletişim koptuktan 1.5 sene sonra durup dururken engelledi? Hayatıma devam ediyorum içim acısa da ona karşı hala izler olsa da içimde, saplanıp kalmak istemiyorum. Devam ediyorum ve istiyorum ki hayatımda biri olsun o olmasa da başkasına şans verebilecek hale geldim. O gelse kabul eder miyim ondan da emin değilim çok kırıldım ben bu süreçte hala yalnızken artık biriyle paylaşım içinde olmak hakkım diye düşünüyorum. Bu arada o da yalnızım psikolojisinde takılırken bir yandan da günü birlik ilişkiler yaşıyor kızlar ben onu çok safça sevdim herşeyiyle kabul ettim olduğu gibi ama sanırım ben onun istediği gibi biri değilim. Gerçi beni kendine layık bulmadığını da düşünüyorum çünkü konuşmalarında bana olan saygısı kendini benden aşağıda gibi gösterişi de mevcuttu.
Son günlerde rüyalarıma giriyor normalde yani onu çok sevdiğimi hissettiğimde rüyamda olsun göreyim derdim şimdi ise tam yoluma devam edeyim isterken rüyama girmesi neden? Beni mi düşünüyor öyle bir şey vardır ya
Bu arada düşünce gücü vs hepsini denedim içimden bir his gelecek diyor ama adamdan tık yok sizden tavsiye de bekliyorum yorum da yapabilirsiniz
Artık yalnız olmak istemiyorum kimse eşim olacak kişi o gelsin diye diliyorum eskisinden umudum kalmadı ama o içimdeki gelecek hissi ne onu da bilmiyorum

arkadaşlar neredeyse 2 yıllık ciddi ilişkim bitti :KK43:
mezun oldu askerliğini de yaptı, iş başvurularından aylarca geri dönüş alamadığı için çok bunalmıştı her şeyden
tüm bu en kötü zamanlarında yanında olan bendim
ailesiyle falan tanıştırdı yüzük takmıştık,
ikimizin de iş durumları hallolunca evlenecektik benden bile fazla istiyordu arkadaşlar
biraz kıskancım çok bunalttığımı söylüyordu
kafa dinlemek istedi ben de bunu istemediğimi söyleyerek mesaj attım sürekli falan..
çok üstüne düşünce ayrıldı 1 ay oldu..
şu soruyu arkadaşlarım da duymaktan sıkıldı arkadaşlar ama sizce bu çocuk bana mi? :KK35:
Bence biraz zaman tanı hiç iletişime geçme oluruna bırak düşünsün kafasını dinlesin eğer ki hisleri varsa döner çünkü zor zamanlarında sen varmışsın ben de benzerini yaşadım uzun uzun yazdım ama biz arkadaş görünümlü şekilde hafif bir flört olayı vardı o yüzden kendi açımdan emin değilim ama erkekler biraz rahat kafadalar
Onu gözlesen de çaktırmayacaksın çok soru sormadan boğmadan yanında olmak lazım sakin liman olmak yani :KK66:

Şuanki nişanlımla zamanında ayrılmıştım, belki de 1 buçuk yıl hiçbir şekilde görüşmedik, hayatıma giren olmamıştı ama onun sevgilisi olmuştu hatta facebooka bile resim koymuşlardı ama 2 hafta sürmüştü, takip etmiyordum gerçi sosyal medyadan bile, arkadaşım göstermişti, o kadar ki kopmuştuk, ama kader işte kader bizi yine bir araya getirdi, 1 seneyi de geçti tekrar bir araya geleli, hatta nişanlandık bile, onu çok sevdiğim için, dırdır etmediğim ve onu boğmadığım için benim onu sevişimi, verdiğim huzuru çok aramıştı, çok ğözlemişti sanırım :) yani olacağı varsa oluyor.
Sanırım işin sırrı adamın herşeyini kabul etmek öyle mi? :KK43:

X