arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Bence gururlu erkekler dönmüyo, ne kadar sevse de gurur galip geliyor. Aşk tan daha fazla ağır basıyo, gurur denen duygu. Ama aşk ta gurur kaybettirir. Gurur yapmayın sevginize sahip çıkın, zaman geçiyor.

Hayır aşırı kibirli gururlu olanı da dönüyor daha iyisini bulaöadıysa tabi

Konu eski ama olsun,
Evet döndü, perşembe günü evleniyoruz inşallah. :)
Nasıl kabul ettin? Mesela benimde aklımda 6 aydır iletişimde olmadığım biri var ama araya biri girmiştir vs diye düşğnüo soğutuyotum kendimi

Nasıl kabul ettin? Mesela benimde aklımda 6 aydır iletişimde olmadığım biri var ama araya biri girmiştir vs diye düşğnüo soğutuyotum kendimi
Zaten ayrıldığımızdan beri ara ara geliyordu, cevap bile vermiyordum, iki kez evlilikten döndük, bir daha olmaz diyordum. Herhalde büyük konuştum, zaaflarımı, sevdiğim şeyleri çok iyi bilir, işyerine gelen çiçekler, notlar, hediyeler, en son tektaşı ile geldi. Hayatına da kimse girmemiş, kriterleri yüksek biriydi, zor bir adamdı kolay kolay anlaşılacak biri değil ama bizim kişisel yapılarımız uyumluydu. Açıkçası eski güzel günlerden bahsettikçe muhabbet sardı, niye evlenmiyoruz dedik. :))
Nasip olacak ya ben de olumsuz tek birşey söyleyemedim. Özetle böyle oldu.

Benim istisnasiz tüm eski sevgililerim döndü red ettiklerim, terk ettiklerim, biraktiklarim bir tek birini çok sevdim 9 10 aylik bir ilişkide defalarca gelen adam 16 aydir gelmiyor bu mübarek günde RABBiM nasip etsin gelsin kunfeyekun ol der ve olur duaniza beni de katin kizlar ne olur

Benim istisnasiz tüm eski sevgililerim döndü red ettiklerim, terk ettiklerim, biraktiklarim bir tek birini çok sevdim 9 10 aylik bir ilişkide defalarca gelen adam 16 aydir gelmiyor bu mübarek günde RABBiM nasip etsin gelsin kunfeyekun ol der ve olur duaniza beni de katin kizlar ne olur
Birbirimize dua edelim kardeşim başkasınadına edileb dua daha çabuk kabul olurmuş❤️

NE zaman Ben başkasını severim o döner. Çekeceksin abi böyle zamanlarda kendini. Hayatına bak dönerse istiyorsan dön. Ama sana benden bir tavsiye sakın ama sakın teslim olma. Erkekler her zaman bir adım geride duran kadınların peşinden koşar

Her gidem döndü de asıl gönlümün çok istediği asla dönmedi.Sonra beklemekten vazgeçtim.O evlendi bende nişanlıyım.Mutluyum çok şükür.

Dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır klasik bir sözle kapanışı yapayım 😎🤪

X