arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Evet profilde öyle görünüyordu. Ben de başarı hikayesi okurum diye düşünmüştum 😅 Düzeltmişsiniz fakat 95 in yerine 55 yazarsanız tam olacak:)
Ay tamamen silmek istiyorum neden nasıl nereye basmisim da öyle olmuş o tarif eder misiniz tamamen kaldıramıyorum anca sıfır sıfır değerler girebildim

Ay tamamen silmek istiyorum neden nasıl nereye basmisim da öyle olmuş o tarif eder misiniz tamamen kaldıramıyorum anca sıfır sıfır değerler girebildim
Canım ben de tam bilemiyorum ama Profilden Hesap detaylarına girip en altta kilo ve boy ile ilgili bilgi istiyor oralara hiç bir şey yazmayın boyunuzu da yazmayın belki o zaman silinir.

zaten ummadığınız anda dönerler. bittikleri anda dönerler. sende bittiği zaman döner ne hikmetse. çok istersin, beklersin, belki her gece dua edersin sonra umudunu kesersin. kim bilir kimler var şimdi kalbindeee diye şarkılar falan söylersin :KK70: sen hayatına devam edersin belki yeniden seversin başkasını ve o gelir, şaka gibi. eğer nasipte varsa araya ne girerse girsin olacağı varsa olur. yoksa olmaz. fazla düşünüp de evrendeki enerji üstünde baskı kurmamak lazım bence. mesela benim aylarca hayranlık duyduğum ama aramızda bişey olması imkansız olan, uzak şehirde olan birisi bana dün akşam instagramdan yazdı. çok şaşırdım, hiç beklemiyordum. ha buna dönmek denemez zira ilişki yoktu ortada, ne dönmesi? ama yokluğumu farketmiş, nerelerde olduğumu, nasıl olduğumu, neler yaptığımı falan sordu. ki çok çok yoğun çalışan, başı, hayatı kalabalık bir insandır. ve ben bu insanı gerçekten 3 aydır falan aklımın ucundan geçirmiyordum. ve bu esnada hayatıma başkası girdi zaten, gerçi o da olmadı yalnızım şu an :) neyse o kişiyle kısa bir sohbet ettik ve zerre umurumda değilmiş yani onu anladım. zaman yok etmiş resmen onu bende. beni düşüneceğini, hatırlayacağını, aklına geleceğimi hiç düşünmezdim o kadar imkansızdı yani benim için. bir zamanlar hayatımda önemli bir yeri vardı mesela.

düşünmemek ve beklememek lazım.

Ay benim aklıma spritüel eski flörtüm geldi..Erkeğin spritüeli de hiç çekilmiyor ınanın..Bunlar ayrılmıyorlar enerji alanlarımızı temizleyelim falan diyorlar,ilk bir afallıyorsun temizlik vs diyince :) Neyse e temizleyelim dedim. 7 ay sonra sana hediye aldım vs bir geri dönüş aldım artık rüyasında büyülü rakkam mı gördü yolda başına beyaz tüy mü düştü ,şaman ayininde beni mi gördü bilemem...Ben karakter olarak onun enerji alanına 2 beden büyük geleceğim için hiç cevap bile vermedim...Enerjisi temiz temiz yaşasın istedim...sırf onu düşündüğümden inanın kı....

Slm kizlar, hiç umadiginiz anda beni sil, istemiyorum seni diye eski erkek arkadasi olan geri dönüs yapmak istedi mi ?
Evet ama o da neden :KK70: Bir düşün bakalım. Takılacak kız kalmamıştır ha dur ben şu enayiye bir yazayım diye aklına gelip yazmıştır.

😮O mu terk etmişti? nedeni
beydi
acaba

Ciddiyet istemiyormuş, sorumluluk istemiyormuş mıy mıy mıy bir şeyler dedi çıktı gitti. 1 yıl sonra çıktı geli dedi ki seninle olurum ama bazı şartlarım var. Ben de senden bir b.k olmaz, adam olamadın, bir halt olamadın bir de bulunmaz dünya nimetiymiş gibi gelmiş şart koşuyorsun hayallarde yaşıyorsun kardiş dedim.

Ciddiyet istemiyormuş, sorumluluk istemiyormuş mıy mıy mıy bir şeyler dedi çıktı gitti. 1 yıl sonra çıktı geli dedi ki seninle olurum ama bazı şartlarım var. Ben de senden bir b.k olmaz, adam olamadın, bir halt olamadın bir de bulunmaz dünya nimetiymiş gibi gelmiş şart koşuyorsun hayallarde yaşıyorsun kardiş dedim.
ohhh.

benim dururumum daha vahim. keşke benim de şöyle it muamelesi yapabileceğim fırsat geçse elime bir an evvel yüreğim anca öyle soğuyacak çünkü.

X