arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin rızkını genelevde yiyen bir adam?? Onu kazanmak yerine hakkini ara canım...seni düşünen birini,kendi ( afedersiniz) uckurunu düşünen birini degil..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vajinusmus için burda bir başlık vardı kendi kendine bunu aşan bayanlar var.
Denemeni tavsiye ederim.
Yalnız bu adam için böyle bir çabaya ne kadar değer bilemeyeceğim!

eşimle 1,5 yıldır evliyim cinsel hayatımızda benden kaynaklanan bi sorun var
büyük bi sorun değil tedavisi var basit bi operasyon ve eşime dokunmıycakda bi maliyeti var
her tartışmamızda bu sorun ortaya mutlaka çıkıyor bende eşime o zaman bana yardımcı ol tedavisini olıyım
sende rahat et bende ama eşim hiç oralı olmuyor tedavi konusuyla ilgili konuşmuyor
gerçi elinde sonunda ben para biriktirip tedavimi olucam ama o zamana kadar bu adamı nasıl elimde tutucam
onu bilmiyorum bundan tahminen 10 ay önce falan eşimle arkadaşlar kararlaştırıp geneleve gitmişler
nerden biliyorum eşim o gün akşam geldiğinde anlattı işte herneyse gitmişler ve eşim tam giderlerken genelevin
kapısında gözünün önüne ben gelmişim ve vaz geçmiş arkadaşlarını beklemiş kapıda o yapamamış bana böyle anlattı
bende şok oldum ağladım falan sonra yapmadığı için affettim. geçen gün ben duş almaya banyoya gittim duştan çıktım suyu kapattım baktım yatak odasından eşimin sesi geliyor
o geneleve gittiği arkadaşıyla telefonda konuşuyolar eşim çok sever onu kardeş gibi kardeşlik nedir bilmiyolar kardeş dediğin insanı cehenneme sürüklermiya
ben o arkadaşına güvenmiyorum doğal olarak nefret ediyorum neyse ben hemen üstümü giyindim banyodan çıktım yatak odasının kapısında dinliyorum konuşmalarını
r arkadaşının dediklerini duymadım misal olrak eşiminin cevabına göre söylüyorum işten güçten konuşuyolardı sonra arkadaşı yanına gelicem geneleve gielimmi dedi sanırım
eşimde gidelim tabi oğlum ama bu sefer o olmasın dedi o dan kastım yanlarında geçen gittiklerinde bi arkadaşları daha vardı isim vermemek için o dedim
arkadaşıda karın duymasın dedi sanırım eşimde yok o banyoda duymaz dedi sonra arkadaşıgeçenki gibi olmasın vazgeçmeyesin dedi sanırım eşimde yok bu sefer olmıycak
hem geçen sefer sen aldın bi kız o aldı birini bana kalana bak bu sefer başka bi yere gidelim ya orası güzel değildi dedi sonra biraz daha konuştular havadan sudan
kapattı telefonu ve ben odaya girdim hiç ses çıkarmadım 1-2 gün sinirli davrandm noldu naptım dedi bende bilgisayarda yada yolda bi kız gör hemen of buneya falan diyosun
bana duyura duyura gözünün dışarda olmasından nefret ediyorum o yüzden seninle konuşmak istemiyorum falan dedim dinlediği anlamaması için o gayet normal davranıyor
sanki arkadaşıyla kararlaştırmamış öyle biyere gidiceğini benden bişey saklamıyomuş gibi gerçi kendisi tiyatro oyuncusuydu bi ara eğer giderlerse
yine akşam gelip anlatıcak benden bişey saklamaz yalan söylemekten ve söyleyenden nefret eder pişkin pişkin söyliycek
evet ben bu durumda napıcam arkadaşı haftaya geliyor ya 20sinde yada 15inde ben o gün onları takip etmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım
yardımcı olanlara için şimdiden teşekkür ederim :/

Bir probleminiz var ve eşin oralı olmuyor öyle mi.Eşin sana genelev muhabbeti yapıyor sen susuyorsun.Kendince kendini eksik,adamın gitmesini haklı mı görüyorsun.Bu çağda,bu zamanda hala geneleve giden iğrenç insanlar var yani.Sana bir hastalık bulaştırmasından da mı korkmuyorsun.Sigortan yok mu git devlet hastanesine bak çarene.Paran yok mu.Eşini telefonda dinliyorsun ve dinlediğini anlamaması için çaba sarfediyorsun.NEDEN???
Eşin yediği haltları pişkin pişkin anlatınca bunun adı dürüstlükiyalan söylememk mi oluyor,yoksa evliliğinize saygısızlık senin onurunu kırmak kendini küçük düşürmek mi oluyor iyi düşün.
Bak canım,kendine gel,bi silkelen.Varsa sorununuz direteceksin doktora gitmek için.Ve asla ama asla kesinlikle ister genel ister özel BAŞKA BİR KADINI KABUL ETMEYECEK,LAFINI BİLE ETTİRMEYECEKSİN.Senin sorununun olması,onu başka tarafa yönelmeye hakkı olduğunu göstermez.

Bir probleminiz var ve eşin oralı olmuyor öyle mi.Eşin sana genelev muhabbeti yapıyor sen susuyorsun.Kendince kendini eksik,adamın gitmesini haklı mı görüyorsun.Bu çağda,bu zamanda hala geneleve giden iğrenç insanlar var yani.Sana bir hastalık bulaştırmasından da mı korkmuyorsun.Sigortan yok mu git devlet hastanesine bak çarene.Paran yok mu.Eşini telefonda dinliyorsun ve dinlediğini anlamaması için çaba sarfediyorsun.NEDEN???
Eşin yediği haltları pişkin pişkin anlatınca bunun adı dürüstlükiyalan söylememk mi oluyor,yoksa evliliğinize saygısızlık senin onurunu kırmak kendini küçük düşürmek mi oluyor iyi düşün.
Bak canım,kendine gel,bi silkelen.Varsa sorununuz direteceksin doktora gitmek için.Ve asla ama asla kesinlikle ister genel ister özel BAŞKA BİR KADINI KABUL ETMEYECEK,LAFINI BİLE ETTİRMEYECEKSİN.Senin sorununun olması,onu başka tarafa yönelmeye hakkı olduğunu göstermez.

bir an önce iş bulup tedavimi olucam ondan sonra belki herşey düzelir belkide hiçbişey değişmez değişmediği takdirdede çekip giidicem nereye gidiceimi bilmeden allah bi yol gösterir mutlaka

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X