Örgü Arkadaşlar sence ne yapmalı

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Mymn

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
7
0
24
Merhaba arkadaşlar arkadaşımla alakalı birşey sormak istiyorum fikirlerinize de ihtiyacımız var arkadaşım kaçarak evlendi aile probleminden babası yok evlendiği kişinin aileside vurdun duymaz ilgisiz ve cahiller evlendiği cocuk iyi biri ama oda saf biraz çünkü ailesine sürekli o bakmış bu zamana kadar erkek biraderi 26 yaşında ama evde oturuyor asla çalışmıyor işten bahsedince evden kaçıveriyormuş babasıda aynı çalışmıyor bir işe girip 1 ayda çıkıyormuş emeklide değilmiş zamanında hiç çalışmamış evde ninesinin parasıyla geçiniyorlar 3 bin lira şu an babasıda çalışıyormuş onun parasıyla 5 bin kadar giriyormuş eve kaçan arkadaşıma ne düğün ne altın hiçbirşey yapmadılar borçla eşya almışlar ayrı evde oturuyorlar 50 bin eşya borcu varmış arkadaşımda yetim maaşı alıyordu toptan çeyiz parası gelicekmiş eşyayı kaçtıgı sırada ikisi almışlar ailesinde söylemiş cocuk babası öderim taksiti demiş arkadaşımda o sırada o psikolojiyle bende katarım demiş şuandada arkadaşım düşündüm taşındım ben vermem etmem ileride başıma ne geleceği belli değil yetim param bankaya koyucam diyor bana bişiy yapmadılar ben eşyanın parasını mı ödeyicem diyor tabi daha parası gelmemiş kayıntası da arayıp sürekli oğlunu gelen paradan ödeyin para yok bir kaç taksiti ödeyip geri kalanı ödememeye başlamış peşinat verilecekmiş ama asla destek çıkmıyorlarmış yer araba satalım diyince laf yapıyorlarmış gelinin parasıyla ödeyelim diye cocugun babası arayıp yok o cocuk aklı ermez bilmez diyormuş arkadaşım hakkında kaynanası da sürekli arkasından dedikodu yapıyormuş şu an ne yapacağını bilmiyor ve cocugun ailesi hepsi şu an üstüne geliyorlar böyle insanlara acınılırmı elleri ayakları tutuyor oğlunun teki evde yiyip içiyor oğullarına bir yatırım yapmayan adama çalışmayı sevmeyen bir adama ve o eşyayı sadece arkadaşıma değil oğlunada aldı bu yapılması gerekilen birşey değilmi

Arkadasın yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş Allah yardımcısı olsun

X