Arkadaslar uzun ama lutfen okuyup fikir verin

Sana neden böyle davranıyorlar 4 aylık evlilikte kavga edecek ne buldunuz ve ailelere neden yansittiniz niye gelmesini istemedin

Hic birinde is yok bu zaten ortada kendimi kandirmiyorum sadece cesaret edemiyorum

Ben sana beddua etmedimmm iyi oku mesaji !
Hix bisey bildigin yok karsidan yorum yapmak kolay daha fazla yapma

Aciz falan deglm cesaret edemiyorum

Bak kardesim.
Evliliğimiz sürer ama ailem olmasın diye bir mutabakat olamaz. Bu fizik kurallarına aykırı. Ya adamı ailesi ile kabul edeceksin (mesafeli olabilirsin ama eve gelemez falan kısmı asırı sacma) ya da böyle birbirinizi yersiniz. 4 ayda bu kadar sey yasanmaz. Saygı hiç kalmamış. Nasıl bakıyorsunuz yüzyüze.

Senin yerinde olsam ki benzer şeyleri kısmende olsa yaşadım amma cahilmişim işte kızıyorum kendime....şimdiki aklım olsa bu tür bir durumda polis çağırır rezil ederim onları herkese bu bir...belliki gitmek istemiyorsun kocam elimin altında olsun ailesini yok saysın istiyorsun bunun için çok erken bu kadar şeyi 4 aylık kocandan istemen yanlış bu iki...k.valide kısmına gelince seviyesiz insanlar egolarını tatmin etmek için üzerine geliyorlar amaç seni boşatmak değil üzerinde egemenlik kurmak ...kızları varmı bilmem ama aynısını yaşarlar umarım.
Gelelim sana,evlilik böyle şiddet küfür hakaret bunlara tahammül edilebilen birşey olmamalı..ama hayat sizin boşanmak istemiyorsanız zamana bırakın bazı şeyleri k.validenizele konuşun diyeceğim ama belliki şu an nefret dolusunuz bu şekilde anca nefret edersiniz birbirinizden çözüm bulamazsınız...eşiniz sizi hemen götürmediyse demekki gitmenizi istemiyor düzelmenizi,ailesine ve ona hürmet göstermemizi bekliyor...valla karar sizin ama böyle bir ortama sakın çocuk filan yapmayın size saygısı olmayan bir eşe evlat ,saygısı olmayan aileye torun vermek....aman ha sakın...bence psikolojik destek alın ..ben almıştım böyle bir süreçte...olaylara karşı uzman görüşü farklı gözlerle bakmamızı sağlıyor insanlara...sonuçu iyi oldu benim açımdan...
Neyse sen onlarla zıtlaşarak anca kendini yıpratırsın ha onları yıpratmak istiyorsan dedim ya sana vurursa polis çağır hepsine uzaklaşma falan aldır evin anladığım kadarıyla k.validenlerin ama olsun uzaklaştırma kararını etkilemez bu ev kadının hakkı ...oğlunuda onlara yolla anasıyla kalsın çevrelerine rezil et sonrada baktın aynı şeyler devam ediyor boşa gitsin

Daha fazla vakit kaybetmeden derhal o evi terket. Dayak yediğin halde kabullenip halâ oturmaktasın. Bunun çok daha kötülerini yaşayacaksın. Son pişmanlık fayda vermez.
Kendine saygın olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…