Artik dayanamiyorum ama bosanamiyorum da

Yani ben de anlayamıyorum. Aile tabiki sitem edecek, biraz başına kakacak. Biz demiştik diyecek. Ama insanın ailesinin dediklerinden daha çok acıtır bir adamın tokadı. Aileden huzursuz olmak mı kocadan huzursuz olmak mı sorusunun cevabı neden aile olamıyor?
Yani herhalde analar kızlarini damatlarına kizi stres topu olsun diye bunca eziyeti çeksin hor görülsun diye büyütüp kendi elleriyle ateşe atmıyor ve atmaması gerekir analık budur işte !

Ay yeter ya şuraya dayak yedim ama boşanmak istemiyorum bana akıl verin diye konu açmak yasaklansın bence. Bak bak verilen akıllara bak evlilik fedakarlık istermiş kimbilir konu sahibi ne yapıyomuş da tokat yiyomuşmuş.. Sizin gibiler beynindeki örümcek ağlarıyla yaşasın zehirlerini başka insanlara bulaştırmasın. 21 yaşında gencecik kız ne yapacak da tokadı hak edecek??? Of yine sinirlendim ban geliyo kesin

Suan istemiyorum asilamanin da tutmama ihtimali zaten yuksek lutfen yardimci olabilcek kisilee yazsin bos konuscaklar degl

Burasi herkese acik bir platform ister yazarim ister yazmam buna siz karar veremezsiniz.
Keske siz biraz dolu konussaniz dusunseniz de kendinizi bu kadar degersizlestirmeseniz!

Ay yeter ya şuraya dayak yedim ama boşanmak istemiyorum bana akıl verin diye konu açmak yasaklansın bence. Bak bak verilen akıllara bak evlilik fedakarlık istermiş kimbilir konu sahibi ne yapıyomuş da tokat yiyomuşmuş.. Sizin gibiler beynindeki örümcek ağlarıyla yaşasın zehirlerini başka insanlara bulaştırmasın. 21 yaşında gencecik kız ne yapacak da tokadı hak edecek??? Of yine sinirlendim ban geliyo kesin

Bosanmayacam diyen ne akil istiyor anlamadim.
Dayak ye ama otur hatta cocuk yap dememizi bekliyor herhalde.
Sonra bos konusuyor oluyoruz.

21 yaşında aile kurma cesaretini göstermişsiniz üstelik ailenize rağmen bunu yapmışsınız. Demekki insan birşeyi isteyince hiçkimseyi gözü görmüyor ve yapıyor öyle değil mi? O halde şimdi aynı cesareti hayatınızı değiştirmek güzelleştirmek için de gösterebilirsiniz. Şuanki duygularınız ve yıpranmışlığınızla boşanamam diyorsunuz.

Size boşanın ya da boşanmayın gibi bir tavsiye vermeyeceğim. Ama şunu tavsiye edebilirim: Lütfen biraz algılarınızı açın, öngörülü olmaya çalışın, seçeneklerinizi gözden geçirin, daha geniş bi çerçeveden bakın olaylara.

Psikoloğa gitmek istediğinizi yazmışsınız. Evet kesinlikle gidin. Henüz birey olamamışken, belki kendinizle ilgili sorunlarınızı bile çözememişken eşinizin sorunlarını düşünmeyin bile. Önce kendinizi bi düzlüğe çıkarın da sonrasını hayat halleder.

Olayi baska baska yerlere cekmeyelim tabiki bana ciddi ciddi bi darp yapamaz ben kendimi korumasini karsilik vermesini bilirim siddetten kastim tokat atti tabiki bunu kucumseyemeyiz o yuzden yazdim ama bos polemik yaratmayalim bosanamam dedim evet bu yuzden bana yardimci olabilcek kisilerin fikirlerini istedim
Bence başlığı yanlış açmışsınız , "Evliliğimi nasıl kurtarabilirim akıl verin" doğru başlık seçimi olabilirdi mesela. Bu başlık altında eleştirileri kabul etmiyor tavsiye bekliyorsunuz. Ne konuda tam olarak tavsiye istiyorsunuz açıklığa kavuşturun .

X