Artik dayanamiyorum lutfen yardim edin :(

Annem erkek arkadasimla görusmeme izin vermiyor

• Yetiskin insansin, anneni ikna et sevgilinle görus evde oturarak iliski Nasil devam etsin?

OY: 4 30,8%
  • Anneni dinle , otur oturdugun yerde.. Sevgilini aylar boyu görememe...

OY: 9 69,2%

• Ankete Katılan
    13

Durusu1993

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
240
-9
Ben 22 yasindayim yurtdisinda dogdum buyudum unv bitmek uzere. Ayaklarimn uzerinde durabiliyorum 3 senedir calisiyorumda. Erkek arkadasim 24 yasinda ve İstanbul'da yasiyo. Meslegi iyi. şu an brnim icin askere gitti. Yazin görustuk sonra ben gittim yanina 2 sefer. Birincisinde gizli ikincisinde anneme anlattim zar zor öyle gittim. Sonrada buraya geldi tum ailemle tanisti. Sevgilim simdi askerde ve 3 hafta sonra acemilik suresi biticek. Bende Onun ailesiule tanismak istiyorum, 2 Gun falan Kalmak istiyorum Annem izin vermiyo :KK43:
neymis efendim olmazmis mis , venim hakkimda kötu dusunurlermis. Erkek arkadaslmla bunu kac defa konustuk asla öyle bisey olmaz dedi benim ailem öyle dusunmez gayet normal karsilarlar diyo. Ailesi beni görmedikleri halde görmus gibi cok sevdiler surekli beni soruyolar.. Sevgilimle hep ileriye dönuk planlar kuruyoruz hayal ediyoruz. Onu cok seviyorum. Hayat arkadasim o benim bende onun... Onun gercek aski oldugmu biliyorum oda benim ilk ve son gercek askim..
erkek arkadasim her mucadeleyi veriyo bende veriyorum ama Annem deli ediyo.
kocaman yetiskin bir insanim dogruyu yanlisi ayirt edebilirim asla öyle saf flnda degilim...
Lutfen bana yardim edin ne Yapmaliyim annemi ikna etmek icin?

senin ailen haklı bence, ne alaka 2 gün kalmak, nişanlın mı sözlün mü neyin o senin, sevgilinin ailesi şuan bir şey demez ama sonradan lafı geçer

Biliyorum degil ama uzakta oturdugmuz icin mecbur en az 2-3 gun görusuyoruz geldigimde baska turlu imkansiz. Ve birbirimizi cok seviyoruz. O istiyo söz, nisan olsun ama bizimkiler onada aceleye gelsin istemiyo....
Ben ozaman sadece sevgilimle görusucem ailesinde kalmasam bile... Cunku Nasil yurusun..
O herseyi yapti benim icin bende yaptim ve asla vazgecmedik.. Cok dusundum ayrilmayi ama yapamadim onu cok seviyorum cunku o hep bana destek Verdi asla incitmedi beni.... Onlarda kalmasam bile Annem hep bi sorun cikaricak görusmek istedigimde... Ne yapicam :KK43:

Bende evlenmeden once kocamda kaliyordum birgun kayinvalidem dedikii sen bize gelip kalirken ailene ne diyordun soylede bizimkilerde bizi kandirirsa uyanik olalim.. O laftan snr zaten ondan nefret ettigim andir.. Ki kalmami kendide isterdi otururdum gec oldu gitmezsin heralde fln derdi sonra yuzume vurdu bunu b.k mu vardi kalmisim dedim kendi kendime tabi bu olay yuze vurma kisiye gorede degisir ama benim yuzume vuraxak kisilikte olduklarini disunsem zaten kalmazdim o hic belli olmuyor yani

Evet haklisin malesef insan hic bi zaman yuzde Yuz emin olamiyo. Erkek arkadasimin benle niyetinin ciddi oldugnu biliyorum Bunu farkli farkli sevgisiyle durustlugyle kac sefer gördum biliyorum. O bize geldi kaldi, erkek ama sonucta oda beni ailesiyle tanistirmak istiyo cunku oyun oynamiyoruz sonucta. Ben erkek arkadasimla baska yerde kaldigmi bilsinde istemiyorum annesinin... E ozamanda tanismak zor...
Senin durumuna uzuldum gercekten, cok sacmalamis insanlar bazen iki yuzlu olabiliyo..
O öyle dediginde sen ne yaptin simdi kayinvaldenle araniz Nasil?

Bende evlenmeden once kocamda kaliyordum birgun kayinvalidem dedikii sen bize gelip kalirken ailene ne diyordun soylede bizimkilerde bizi kandirirsa uyanik olalim.. O laftan snr zaten ondan nefret ettigim andir.. Ki kalmami kendide isterdi otururdum gec oldu gitmezsin heralde fln derdi sonra yuzume vurdu bunu b.k mu vardi kalmisim dedim kendi kendime tabi bu olay yuze vurma kisiye gorede degisir ama benim yuzume vuraxak kisilikte olduklarini disunsem zaten kalmazdim o hic belli olmuyor yani

ben evlilik olmadan erkek arkadaşın evinde kalınmamalı nolur nolmaz laf olur diye
ama ben kaldırırm umrumda değil dersen kal istiyorsan..
yüze vurma konusuna gelince vurarla çocuğuna bile derler yeri gelirse :63:

Evet haklisin malesef insanlari yuzde Yuz bilemiyosun...
Erkek arkadasimin benle niyetinin ciddi oldugnu biliyorum Bunu hep gösterdi hep hissetirdi...
Annesinin asla öyle dusunmicegni kac sefer söyledi bende ilerde böle seylerin kesinlikle problem olsun istemedigmi böle laf söz vs tarzinda seyler sevmedigmi cok sert sekilde anlattim..... Ozaman ben tek sevgilimle baska yerde görussem ozamanda annesi bizim tek basimiza kaldigmizi anlicak .. Öle olsunda istemiyorum. Belki zamana birakmam lazim Onun ailesiyle tanismayi ama sevgilimi görmeden yasayamam Zaten cok özluyorum...
Sen kayinvaldenin lafi sonrasi tepkin ne oldu? Simdi araniz Nasil?

Evet haklisin ama bu arada bi kac ay sonra tasinicaklar ve annesi belki ben gelirim diye tum evi tekrar boyadi degistirdi....
Erkek arkadasimin babasi gayet anlayisli okumus görmus bisey demeyen birisi , annesi cok iyi niyetli dobra dobra konusuyo cok tatli biri ama yinede onlarda kalmam belki dogru degil...
Sadece evlerine tanismaya gitsem e ozamanda erkek arkadasimla kaldigmi anlicak oda kötu...
Ne yapmaliyim?

yazılan yorumlara katılıyorum ben evlendim hala annemden izin alıyorum anne ben buraya gidicem diye alışkanlık :KK70:

sen sen ol arkadaşım nikahsız kimsenin evinde ocağında yanında yöresinde kalma sonra kafana laf diye çarparlar söz işitirsin annen haklı bende bi anneyim evladıma zarar gelsin istemem sen ne kadar güvenirsen güven anne yüreği ikna olmaz. anneni kırma lütfen bi evlat kolay kolay büyümüyo bak canımız çıkıyo bi cocuk büyütücez diye okumadığımız kitap gitmediğimiz doktor kalmıyo.

yazılan yorumlara katılıyorum ben evlendim hala annemden izin alıyorum anne ben buraya gidicem diye alışkanlık :KK70:

sen sen ol arkadaşım nikahsız kimsenin evinde ocağında yanında yöresinde kalma sonra kafana laf diye çarparlar söz işitirsin annen haklı bende bi anneyim evladıma zarar gelsin istemem sen ne kadar güvenirsen güven anne yüreği ikna olmaz. anneni kırma lütfen bi evlat kolay kolay büyümüyo bak canımız çıkıyo bi cocuk büyütücez diye okumadığımız kitap gitmediğimiz doktor kalmıyo.

Anliyorum cok haklisiniz.... Ozaman kalmicam nisan vs olmadigi sure... Sadece erkek arkadasimla göruscem.. Ama oda beni ailesiyle tanistirmak istiyo , normal evlerine yada disarda görussem ailesi Bilicek benle berabrr kaldigniki biliyolar gecen 2 sefer.....

Anliyorum insanlari tanimak zor gercekten.... Siz o lafi duydugunjzda cevabiniz ne oldu? Esiniz nsdil davrandi ve suan kayinvaldenizle araniz Nasil o olaydan sonra?

bişi sorcam ama sen ne istiyosun ?

Benim erkek arkadasim ta tutkiyeden geldi niyetinin ciddi oldugnu göstermek icin... Bunu herkes yapmaz. Onu seviyorum ve bende normal olarak ailesiyle tanismak istiyorum. Onlarda kalmasam bile erkek arkadasimda istiyo tanismani. Istanbula gelsem ki geldim 2 sefer) bu sefer erkek arkadasimla bi yerde kalsak daha önceki gibi ozamanda tuhaf olur.... Yani ozamanda annesi anlar bunlar basbasa gizli kaliyo ama evimde gelip kalmiyo dusunceleri belki olusur.. Tek bildigim sevgilimi görmek istiyorum

sen nerdesin ki sevgilin türkiyeden geldi ?

mağdem işler ciddi mağdem sen istiyosun görüşmek ailelerin izni doğrultusunda hareket et.
biz sana ne söylesek boş görmek istiyosan sen ne yapar eder görürsün.
annene söyle derim oturun konuşun bizden bu kadar !!!

sen nerdesin ki sevgilin türkiyeden geldi ?

mağdem işler ciddi mağdem sen istiyosun görüşmek ailelerin izni doğrultusunda hareket et.
biz sana ne söylesek boş görmek istiyosan sen ne yapar eder görürsün.
annene söyle derim oturun konuşun bizden bu kadar !!!

Ben yurtdisinda dogdum buyudum orda yasiyorum oyuzden böyle durumlar var....
Haklisiniz tekrar konusmayi denemeliyim....

benden akıl alıyosun :)
ben kendi ilişkimi annem istediği diye bitirdim hemde 9 yıllık kocaman bi ilişkiyi tek seferde sonra 25 gün içinde annemin istediği başka biriyle evlendim. mutluyum anne sözü dinledim mantık kazandı aşk kaybetti :KK43:
benimde derdim var :KK43:

benden akıl alıyosun :)
ben kendi ilişkimi annem istediği diye bitirdim hemde 9 yıllık kocaman bi ilişkiyi tek seferde sonra 25 gün içinde annemin istediği başka biriyle evlendim. mutluyum anne sözü dinledim mantık kazandı aşk kaybetti :KK43:
benimde derdim var :KK43:

Anliyorum sizi... Mutlu olmaniza gercekten sevindim... Ben onu cok seviyorum. Denedim kac kez ayrilmayi olmadi hep destek cikti yardim etti hergun daha fazla sevdik birbirimizi...
Normal sadece sevgilimle görusebilmek icin izin alicam , yalanlar vs olsun istemiyorum diyorum dogruyu söyleyincede böle.....
Sizin derdiniz nedir arkadasim?

benim tek derdim 10 aylık oğlum yağız arda diş çıkartmadı onu bekliyorum bi tek derdim o bi anne olarak sadece evladım :)

X