Artık sinir olma noktasına geldim kafayı taktım çünkü

Allah yardımcınız olsun bu nasıl dert içim yandı 😔 rabbim derman versin sabredin..

Doğru yer mi inanın bilmiyorum hamilelik yerine yazacaktım orada da bu tarz konulara hiç denk gelmedim hep gebelikle ilgili konular vardı gelişimi vs vs bende burası uygundur diye düşündüm.. öncelikle çok abartmışsın alt tarafı bir çanta diyebilirsiniz ama inanın kafaya taktım şöyle taktım neden yok veya çok yok diye veya olanlar 300-600 falan diğer renklere göre uçuk fiyatta diye... bebek puseti aldım beyazlı demir kısımları ise bakır tonlarında ama açık kahveye kaçan bir ton tam bakır değil altın sarısı da değil ikisinin ortası bir şey (alta resmini koyarım belki fikir verirsiniz) bende pusetle takım gözüksünler diye beyaz bebek bakım çantası almak istiyorum çok güzel modeller var ama beyaz renk yok bir tane buldum o beğendiğim modellerden ama fiyatı 300-600 arası bir şeydi diğer renkleri ise 120 falan beyaz kesinlikle bulamıyorum ve artık sinir olmaya başladım😅 illa takım olmasına gerek yok tabii bu gidişle öyle olucak ama takım gibi olunca daha bi güzel duruyor bir tane annede gördüm kahverengi puset almış ve çantası kahve çok güzel yakışmış ama ben bu gidişle nasıl yapıcam bilemiyorum😅🤷🏻‍♀️

Alta puseti koydum internette satış yapan bir kadından almıştım onun görseli
İlk çocuk sanırsam 😅

Bunu nerden buldunuz hiç denk gelmedim... beyaz olsun yandan veya sırttan hiç fark etmez benim için birde güzel olduktan sonra 😅

google

akakçede galiba

bebek çantası yazdım

bu da linki

O kadar mı beyaz renk kullanışsız oluyor😞😅
benim bir bebeğim yok anne değilim henüz ama üç kuzenime de baktım, bebeklikleri hep yanımda geçti. yani baya baya kullanışsız çünkü zaten ayrıca bir bebek arabası, puset ve çanta temizlemeye vakit kalmıyor bebek bakımında :-)

Allah başka dert vermesin. Beyaz alarak hata etmişsiniz. Satış görevlisi de uyarmış sizi muhtemelen tecrübeli tek bir kişiye sorsaydınız o da uyarırdı. Neyse yapacak bir şey yok anlamanız için yaşamanız gerekiyormuş. Hiç değilse çantayı beyaz almayın

Maalesef pişman olmanız çok büyük ihtimal.
Siz ne kadar dikkat etseniz de o arabayı bagaja koyduğunuzda kirleniyor.
Cunku tekerlekleri bagaja giriyor bir kere onlar bile kirlenmesi icin yeterli disarida gezdiğinizde de toz kir vs artık malum
Araba çok hoşmuş ama bu detay önemli. Yine de hayirlisi olsun.
Not : çantayı da beyaz almayin😬

Üzüldüm... Yanlış anlamayın hevesinizi kırmayı hiç istemem. Ama bahsettiğiniz uyum o an çektiğiniz konsept bir fotoğraftan ibaret olacak. O arabanın içinde sağlıklı ve mutlu bir bebek olduktan sonra varsın çantası da başka renk olsun. Yanlış anlamayın 2 yıllık bir anne ve yaklaşık 8 yıllık bir eğitimci olarak söylüyorum. İnstamom vb. Sayfalardan uzak durun sizin ve bebeğinizin güzel günleri için. Çünkü hiçbirşey orada göründüğü gibi değil. Beyaz sizin tercihiniz tabi ona bişey diyemem. O an aklınızda kalan bir fotoğraf gibi görünmedi diye dert etmeyin yeter. Bebeğinizle sağlıklı ve mutlu günler diliyorum

X