Arzuhalim336 'nın Diyet Günlüğü..

bugünden devam...
sabah gitmedim spor salonuna derse her tarafım ağrıyordu yüklenmeyim dedim..

kahvaltım :

1 katı yumurta
2 salatalık
1 domates
2 dilim kepek ekmeği

ara öğün
1 şeftali
2 erik

öğlen

biraz değişik oldu başka birşey yapacakken ortaya başka şey çıktı :) anlatmak gerekirse iki tombul patlıcanı közledim domates biber soğanı kavurdum teflon tavada patlıcanları ekleyip sote yaptım üzerine sarımsaklı salatalıklı yoğurdu döktüm en üstüne de ev yapımı acı domates sos ekledim bir salata tabağı kadar oldu onu yedim yanında iki dilim ekmek yedim.

ara öğün
4 tane çörekotlu diyet bisküvi
1 minik mandalina

akşam

4 yk taze fasulye
1 dilim ekmek
domates salatalık
1 kase cacık
bir iki kaşık bulgur pilavından üç beşte fırında tavuk varmış evde ondan yedim.

sanırım çok kaçtı akşam yemeği neyse olur öyle kırk yılda bir :)

spor olarak 1 saat alışverişe gittim geldim yürüyerek ama tempo hızlı değildi..
yatmadan leslie yapim diyorum zaten üşüyorum hareketle ısınırım biraz..
egzersizde yapabilirim yarın yazarım ne yaparsam..

gece ara öğünde de armut ve süt var..
2,5 litre suya tamamlıcam..1 limonlu yeşil çay 1 büyük fincan türk kahvesi 1 maden suyu içtim.

ekim ayı geldi çattı artık daha özen göstermek zamanı..önümde 11 ay gibi bir zaman varmış..hem kilo vermeye ve o kiloyu korumak için oldukça iyi bir süre..bakalım neler yapıcam..görecez...

selam günlük dün gece 3 mile leslie yaptım çok hantallaşmışım e doğal tabi o kadar kilo alınca üstüne çabuk yoruldum.eskiden 5 mile yapardım çok yorulmazdım bile neyse o duyguyu da yaşamam iyi oldu ders hepsi unutmam işte bu yaşadılkarımı... sonra bir 5 dk zumba yaptım didemle.dün birde temizlikte yaptım hareketli bir gündü..

bugün geç uyuduğumdan erken kalkamadım kahvaltımı 9 buçukta yaptım.

2 dilim kızarmış ruşeymli ekmek
biraz beyaz peynir 2 siyah zeytin
2 minik domates
1 büyük salatalık
1 ufak havuç
1 kupa bitki çayı

ara
1 sert armut

öğlen köfte akşam sebze var yazarım menüleri..bugün sporda aletlerde çalışıcam..kardiyo yapıcam..akşam üstü yapıcam gece yine gelirim :KK66:)

bugünün devamı kötü geçti.. paketli güvendiğim ekmekten canlı tırtıl çıktı onu bildirdim geldiler aldılar midem bulandı yeme düzenim bozuldu saçma sapan yedim diyeti bozdum yazmayım onları canım sıkkın biraz..spora da gitmedim çok üşüyorum bu ara hasta olmam umarım..neyse bugünü unuttup yarın güzel bir başlangıç yapmak en doğrusu....

X