aşık oldum olmasına da :)

Bak can
kızlar dün gece bana bugün için taylandlı kızlara masaj yaptırıcam dedi kaplıcaya gitti( yanında aileside var ) ayaklarında sorun var bunun içinmiş ve ben cinnet geçirdim çok kötüyüm sabaha kadar uyuyamadım buna.. bir de benim akşam dışarı çıkamamı sorun etti. ya ben çıkarım çıkmasına ama babamı üzmek istemiyorum. ayrıca akşam yapılan her sey gunduz de yapılabılır. yok çok yogunmusum da. bu dönem için yoğunum ama bu dönemden sonra

"biz senınle uygun değiliz, ben senın hayatına uyum saglayamıyorum. ben senın gece kızlarla dısarı cıkmana , masaj yaptırmana böyle seyle
kızlar dün gece bana bugün için taylandlı kızlara masaj yaptırıcam dedi kaplıcaya gitti( yanında aileside var ) ayaklarında sorun var bunun içinmiş ve ben cinnet geçirdim çok kötüyüm sabaha kadar uyuyamadım buna.. bir de benim akşam dışarı çıkamamı sorun etti. ya ben çıkarım çıkmasına ama babamı üzmek istemiyorum. ayrıca akşam yapılan her sey gunduz de yapılabılır. yok çok yogunmusum da. bu dönem için yoğunum ama bu dönemden sonra

"biz senınle uygun değiliz, ben senın hayatına uyum saglayamıyorum. ben senın gece kızlarla dısarı cıkmana , masaj yaptırmana böyle seylerıne katlanamıyorum y. ok olmuyo çok normallestırmeye calıstım basaramıyorum. bence sen o gece sabaha kadar takıldıgın gıbı bır kızla evlılık yapsan daha mutlu olursun. " yazdım. daha görmedi mesajımı...
Bak canım yanlış anlama tüm yazılarıda okumadim ama bu adam o kızla olan ilişkisini senle de yasamak istiyor olmasın...

Bak can

"biz senınle uygun değiliz, ben senın hayatına uyum saglayamıyorum. ben senın gece kızlarla dısarı cıkmana , masaj yaptırmana böyle seyle

"biz senınle uygun değiliz, ben senın hayatına uyum saglayamıyorum. ben senın gece kızlarla dısarı cıkmana , masaj yaptırmana böyle seylerıne katlanamıyorum y. ok olmuyo çok normallestırmeye calıstım basaramıyorum. bence sen o gece sabaha kadar takıldıgın gıbı bır kızla evlılık yapsan daha mutlu olursun. " yazdım. daha görmedi mesajımı...
Bak canım yanlış anlama tüm yazılarıda okumadim ama bu adam o kızla olan ilişkisini senle de yasamak istiyor olmasın... En iyisi uzak durmak bencede

iyi yazmışsın eee son durum nedir bu saate kadar görmüş olması gerek.. çok merak ettim ne tepki verecek..

kızlar ancak girebiliyorum geldimm :) konuşmayı aynen yazıyorum :

ben : biz senınle uygun değiliz, ben senın hayatına uyum saglayamıyorum. ben senın gece kızlarla dısarı cıkmana , masaj yaptırmana böyle seylerıne katlanamıyorum y. ok olmuyo çok normallestırmeye calıstım basaramıyorum. bence sen o gece sabaha kadar takıldıgın gıbı bır kızla evlılık yapsan daha mutlu olursun.

o : sıkıntı yapma sileriz :)) // burda hani bi futbolcuya mesaj atıyodu biri sıkıntı yapma sileriz kardeş diye ona gönderme yapıyo şirinlik hesabı //

ben : sil o zaman

o: silmiyorum :) katlanamayacagın bir şey yapmıyorum masaj olayı da keyif için değil inan ayagım ıcın yaptırıyorum sadece ayağıma yapılsın diye belirttim merak etme haftasonu hangi kızlarla çıkıyorum anlamadım, bir ara özgeyle çıktım başıma kakıp duruyorsun

ben : çıkmıcaksın.

o: bak ya sabah sabah yürek mi yedin kız sen :))

ben: istemiyorum bu konuda fikrim değişmicek ben böyleyim kendin bilirsin. sadece iş arkadaların olabılır ya da arkadaslarının eşleri olabilir profesyonel ilişki olabilir onlarda mesafeli olacak başka da kız yok kanka manka yok. ilişkilerini düzenle kırmızı çizgiler bunlar.

o: canım bunları konuşmadan önce ilişkiye başlamamız gerekiyor // beni bi karar zorluyo hep aynı şey bunu 5. kez söyledi//

ben : böyle yaparsan başlamıcak.

sonra beni aradı normal konuştuk şirinlikler espriler şakalar çikiletalar vs :KK70:

sonra bir de ne göreyim bu konuşmadan iki saat sonra fakbadisi olan kızla twitter üstünden yazdıkları şeyleri size yazıyorum:

fakbadi bayan : rüyamda yakışıklı prens gidiyordu, rüyalar tersine çıkarmış sözünün gerçekliğine ihtiyacım var. // ataması yapılacak pndan bahsediyor heralde//

o: gitmiyorum kız burdayım :)

fakbadi : umarım : duacıyım bu konuda ins lutfen pılıyzzzzz

evet ben bunları görunce dırek

bu ne ?? bu senle nasıl boyle konusuyor bu ne genıslık ya ne kadar ıgrenc ılıskılerın var bır de bu kar*yla sabah 4lere kadar içiyosun. aidsli misin nesin hiç belli değil. başlarım böyle işe bana bida yazma.

dedim. bu da yalvardı yakardı onu başkasına yazdı ben geyik olsun diye cevap verdim başkasına ya
zdı hoşlandığı kişiyi biliyorumda cart curt. bende evet baya geyik boynuzlar buraya kadar geliyor dedim

işte böyle kızlar. durum... bu ama midem bulanıyor ay resmen kızın tipi gözümün önünde ağzı yüzü aidsli gibiler ve etkisinden çıkamıyorum soğudum. bana asla yakışmıyor böyle insanlarla takılan biri.

ben : biz senınle uygun değiliz, ben senın hayatına uyum saglayamıyorum. ben senın gece kızlarla dısarı cıkmana , masaj yaptırmana böyle seylerıne katlanamıyorum y. ok olmuyo çok normallestırmeye calıstım basaramıyorum. bence sen o gece sabaha kadar takıldıgın gıbı bır kızla evlılık yapsan daha mutlu olursun.

o : sıkıntı yapma sileriz :)) // burda hani bi futbolcuya mesaj atıyodu biri sıkıntı yapma sileriz kardeş diye ona gönderme yapıyo şirinlik hesabı //

o: silmiyorum :) katlanamayacagın bir şey yapmıyorum masaj olayı da keyif için değil inan ayagım ıcın yaptırıyorum sadece ayağıma yapılsın diye belirttim merak etme haftasonu hangi kızlarla çıkıyorum anlamadım, bir ara özgeyle çıktım başıma kakıp duruyorsun

ben: istemiyorum bu konuda fikrim değişmicek ben böyleyim kendin bilirsin. sadece iş arkadaların olabılır ya da arkadaslarının eşleri olabilir profesyonel ilişki olabilir onlarda mesafeli olacak başka da kız yok kanka manka yok. ilişkilerini düzenle kırmızı çizgiler bunlar.

o: canım bunları konuşmadan önce ilişkiye başlamamız gerekiyor // beni bi karar zorluyo hep aynı şey bunu 5. kez söyledi//

sonra beni aradı normal konuştuk şirinlikler espriler şakalar çikiletalar vs :KK70:

sonra bir de ne göreyim bu konuşmadan iki saat sonra fakbadisi olan kızla twitter üstünden yazdıkları şeyleri size yazıyorum:

fakbadi bayan : rüyamda yakışıklı prens gidiyordu, rüyalar tersine çıkarmış sözünün gerçekliğine ihtiyacım var. // ataması yapılacak pndan bahsediyor heralde//

bu ne ?? bu senle nasıl boyle konusuyor bu ne genıslık ya ne kadar ıgrenc ılıskılerın var bır de bu kar*yla sabah 4lere kadar içiyosun. aidsli misin nesin hiç belli değil. başlarım böyle işe bana bida yazma.

dedim. bu da yalvardı yakardı onu başkasına yazdı ben geyik olsun diye cevap verdim başkasına ya
zdı hoşlandığı kişiyi biliyorumda cart curt. bende evet baya geyik boynuzlar buraya kadar geliyor dedim

işte böyle kızlar. durum... bu ama midem bulanıyor ay resmen kızın tipi gözümün önünde ağzı yüzü aidsli gibiler ve etkisinden çıkamıyorum soğudum. bana asla yakışmıyor böyle insanlarla takılan biri.

ya lütfen arkana bile bakma. bu adam değişmez. senin de hayatın kayar durduk yerde. kendine asla yaklaştırma. her yerden engelle. başka adam mı kalmadı.

Kesip attin dimi artik attim de boyle igrenc iliskileri olan adamla isin olmasin canim ya

:tokat::tokat:Saka gibi bide seni tanistiracakmiydi yani o .........ne diyecekti bak buda benim F*** buddy im mi yokka kankam mi

iğrenç ilişkiler . beni tanıştırmask istemişti ya bende o zaman şöyle bi twit atmıştım

"aşkım tabi ki kız kankaların olabilir ne demek beni de tanıştır grupça takılırız sonuçta hangi çağdayız *** gav**tı " :halay::KK12:biraz küfürlü oldu ama çok sinirlenmiştim :KK70:

rezalet nelerle uğraşıyorum ya

iğrenç ilişkiler . beni tanıştırmask istemişti ya bende o zaman şöyle bi twit atmıştım

"aşkım tabi ki kız kankaların olabilir ne demek beni de tanıştır grupça takılırız sonuçta hangi çağdayız *** gav**tı " :halay::KK12:biraz küfürlü oldu ama çok sinirlenmiştim :KK70:

rezalet nelerle uğraşıyorum ya
Oldugu yerde birak artik isin olmasin daha yuzsuz bide hic bisey yokmus gibi muhattap olmaya calidiyo senle

kızlaaaar :) hepinize merhaba. uzun zamandır bişeyler yazmıyordum. tabi o sırada bir sürü şey oldu. öncelikle içime sinmeyen ama dur bi şans vereyim şeklinde tanımaya çalıştığım biri vardı zaten sevgili gibi değildik ve karar vermem gereken bi noktada olmayacağına karar verdim. (daha önce bununla alakalı bır konu acmıstım o yuzden ozet gectım )

gel gelelim bugünee :) lütfen fikirleriniz çok önemli yanlış bişey yapmak istemiyorum erkeklerle çok tecrübem yok yanlış değerlendirmek istemiyorum. biraz uzun olacak ama okuyup yorum yapanlara teşekkür ederim şimdiden..

bi buçuk ay önce baya kötü bi gece geçirdim. artık yılların patlamasıydı. neden kimseyi sevemiyorum neden istediğim gibi biri yok neden aşık olamıyorum vs şeklinde. ama baya kötüydüm ve dua ettim lütfen yarın bişey olsun şeklinde. ertesi gün bu çocukla tanıştım.

ve sanki onu benim için yapmışlar :) mesela ben yıllardır hep derdim hep hayatımın aşkıyla şurda tanışcam diye bu çocuk oralı, hayat görüşümüz aynı, hatta bunun dövmesini yaptırmış, hep istediğim gibi olgun 30 yaşında :) yani ben bunlardan çok etkilendim açıkçası. bu kadar da tesadüf olmaz.

neyse ben tabi hep temkinli ve kılı kırk yaran bi tip olduğum için bi aya yakın konuştuk. genel rutinlerini ve yaşayışını anlamaya çalıştım. bazı kafamı karıştıran şeyler var :

1- her cumartesi dışarı çıkıyo gece sabaha kadar ve hep aynı kızla çıkıyo. kankasıymış ? kız 92' li. nasıl bi kanka anlamadım. kızın profilini inceledim " işte bunlar hep seks" yazmış kapak fotosu bu. konuştuğum çocuğun kullandığı parfümün adını yazmış "biraz .... (parfümün adı) yeterli " yazmış. bunların arasında sevgililik yok , kız beni biliyo ve kızın yanında benle konuşuyo ama aralarında sevgililikten ziyade cinsel paylaşım olduğunu düşünüyorum ama bunun yanında kızın bundan hoşlandığını da düşünüyorum.

empati yaparsam şimdi bu adam 30 yaşında ve haftada bi gün çıkıyo ve cinsel hayatı olması normal. bunu anlayabiliyorum ama yine de yok bu kankalık olayları falan bana çok ters. seni tanıştırırım sadece arkadaşım falan dedi ama ben kesin bi dille eleştirdim ne münasebet neyiyle tanışıyım eğer böyle şeylerin olcaksa hiç başlamayalım dedim. sen 30 yaşındasın ne işin var vs vs baya ağır konuştum. bu konuşmadan sonraki cumartesi günü tekrar çıktı ama bu sefer çıktığını bana söylemedi. ben kızın profiline baktığımda gördüm kız " biz baya large large takılıyoruz" yazmış. yemin ederim kalbime kan oturdu sanki. çünkü çoktan aşık oldum
:KK43: tepkimi bildiği için bana söylemedi. ve buna devam edeceğini düşünmüyorum. sevgili olmamız kesinleşirse ? sizce?

bi yandan da bu olayın 2 gün öncesi biz buluştuk. ve bişeylere kesin başlama isteğini bi sonuca taşıyamadım. çünkü gitme durumu var. o da ikinci sorun.

2- ben mühendisim ve bir üniversitede asistanım. akademik hayata devam edicem. o polis ve ay sonunda komser olarak atanacak. nereye atanacak hiç belli değil. ama ben ankara'da kalıcam en az 1 yıl daha o kesin...

böyle bi belirsizlik olduğu için hoşlanmanın ötesinde bir şeyler olsa da bir hamle yapamıyorum kızlar. ama aşık oldum orası da kesin. bunlar aşılır mı aşılırsa nasıl...

Allah askina su kironun nesinden hoslandin, 92li hormon patlamasi yasayan profiline resmen hareket eden her canliyi yataga atarim havasinda seyler yazan bir kizla takilan ve bunlari normal gibi goren bir adamla ne isin var ??
92 li kucuk asifte sana profilinden gonderme yapiyor su iticiligi ve seviyesizligi kendine nasil yakistiriyorsun anlamiyorum. Adam zaten bir kac ay sonra gidecekmis senide muhtemelen gider ayak cumartesi gecesi koleksiyonuna dahil olurmusun diye bekliyor ve sen ne hayallerle su adamla ciddi dusunmeye calisiuyorsun bence ac gozunu ve gor gercegi kapat bu konuyu.
Defolup gitsin nereye gidecekse hem zaten senin olayin belli Ankaradan baska yere kimildayamazsin taki doktoran bitene kadar yani mantiken bakincada bir gelecek yok yani ikinize. Bence git kendine daha duzgun adam gibi bir adam bul, sex friend de neymis orasi ankara bilmem fakindamisiniz Manhattan degil , icinde yasadiginiz normal hayat amerikan filmi degil. Su cirkin seyleri normalmis gibi hayatiniza kolayca entegre edebiliyorsunuz ya cidden agzim acik izliyorum...

Allah askina su kironun nesinden hoslandin, 92li hormon patlamasi yasayan profiline resmen hareket eden her canliyi yataga atarim havasinda seyler yazan bir kizla takilan ve bunlari normal gibi goren bir adamla ne isin var ??
92 li kucuk asifte sana profilinden gonderme yapiyor su iticiligi ve seviyesizligi kendine nasil yakistiriyorsun anlamiyorum. Adam zaten bir kac ay sonra gidecekmis senide muhtemelen gider ayak cumartesi gecesi koleksiyonuna dahil olurmusun diye bekliyor ve sen ne hayallerle su adamla ciddi dusunmeye calisiuyorsun bence ac gozunu ve gor gercegi kapat bu konuyu.
Defolup gitsin nereye gidecekse hem zaten senin olayin belli Ankaradan baska yere kimildayamazsin taki doktoran bitene kadar yani mantiken bakincada bir gelecek yok yani ikinize. Bence git kendine daha duzgun adam gibi bir adam bul, sex friend de neymis orasi ankara bilmem fakindamisiniz Manhattan degil , icinde yasadiginiz normal hayat amerikan filmi degil. Su cirkin seyleri normalmis gibi hayatiniza kolayca entegre edebiliyorsunuz ya cidden agzim acik izliyorum...
Budur işte

Bunu tamamen hayatından çıkar. Ağzının payını da güzel vermişsin ama bu şahıs (adam bile diyesim yok ona) hiç sana göre değil. Bi kendine bak bir de ona. Yahu sen mühendisssin, akademisyen olacaksın. O kim? Polis. Akademisyen ile polis bir mi? Üstelik yaşadığı hayat belli. Yemin ederim tiksindim. Kendini buna mı layık görüyorsun? Son kez buluşsan ne olacak? Zaten gidecekmiş nereye gideceği de belli değil. Boşver.

Konu sahibi alınmasın amaaa;

Onlarca kadınla tek gecelik ilişki yaşayan erkekler "ama sen başkasın" diyince mest olan bir güruh var, ben buna hayret ediyorum.

Gerçekten aşırı "başka ve evlenilecek kadın" sanıyorlar kendilerini, cidden bundan ruhları okşanıyor abi :KK57: Hatta erkek gidip başkasıyla yatınca daha da zevk alıyorlar, "ayyyy cınııım, şimdi başkasıyla yatıyor ama olsun, o kıdın gilip geçici ben kalıcıyııım, bin bişkiyiiim." Bir de muhtemelen o gelip geçici kadına küçümser gibi bakıyorlar, erkeğimi memnun etmeye devam et, ne de olsa tapusunu ben alıcam, nihahaho..

Vay be ne kıymetli erkeklermiş, paylaşılamıyorlar tüm dürzülüklerine karşın. Kadınları eğlenilecek ve evlenilecek diye ayırıp metalaştırırken, kendilerini ilahlaştırıyorlar, pes...

X