Aşılama Aşılama sonrası ilaçla hamile kalma

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhabalar ben kadım ayında aşılama ile ilk tedavime başladım ve negatif oldu maalesef Mayıs ayında ilk kez gittim hastaneye evlendikten sonra bütün testler yapıldı hormonlarlarımda sıkıntı vardı tiroid ve prolaktin bunları hallettim rahim filmi falan derken Kasım’da doktor direkt aşılama yapalım dedi bu doktordan önceki doktor bana polikistik over diye gittiğim 4/4 şükür değil falan dedi ilaçla başlarız eşinin de sonuçları iyiyse falan demişti ma bu doktor direkt aşılama dedi ve 2 yumurtam gelişmişti işte çok iyi gidiyor ikiz bile olabilir diye iyice şişirtti beni neyse olmadı 1 ay geçti bu ay reglimde gidip ilaçla devam etsem sonuç alır mıyım bu ay kendimiz denedik ama olduğunu sanmıyorum aşılamadan sonra klomen veya femarayla bikaç ay denesem böyle olur mu çok ikilemdeyim tekrar aşılama denemek istemiyorum ama bu beni çok yıprattı regl olunca devlet hastanesine de gittim oradaki doktor da çok polikistik gibi durmuyor falan dedi ama neden olmuyor lütfen benimle paylaşın iyi tecrübelerinizi
Eşinizin testleri yapıldı mı, spermiyogram? D vitamini düzeyiniz 20'nin üzerinde mi? Genel kan tetkikleriniz yapıldı mı? Polikistik görünüm ve polikistik başka şeylerdir, kilonuz, adet düzeniniz ve yumurtlamanız normalse endişelenmeyin.

Valla aşılama ucretine 2.500 dediler sonra o hafta sonra o gün geldiginde 3.000 dediler dedik daha 2 gun once 2.500 dedinz falan die biraz atistik sonra 2.500 yapildi size ne kadar dediler
Ben daha fiyat almadım pahalıysa devlette yaptiririm diye düşünmüştüm. Knsallah olumlu sonuç alırsınız. Benim doktorum murvet hanimdi

İnşallah canim rabbim isteyen herkese sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah 🤲 evet ilk aşılamada tuttu canım benim inşallah seninkide tutar hayırlı haber veririsin bizede
Amin allah razi olsun canim inslh aşilamadan sonra neler yaptin nelere dikat ettin nasil anladin hamile oldugunu

Amin allah razi olsun canim inslh aşilamadan sonra neler yaptin nelere dikat ettin nasil anladin hamile oldugunu
İnan hiç öyle yatim sunu yapım demedim ise gittim geldim hep 14 günde kan verdim ama o gün siddetli kasik agrim vardı duramadim bile isten eve geldim uzandım aksaminda sonucum çıktığında öğrendim hamile oldugumu onun haricinde göğüslerim çok agriyordu adet zamani olur gibi o kadar 😊

X