Aşılama Aşilama Sonrasi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

evet canım hala aynı belirtiler devam ediyor aynı zamanda miyde bulantılarıda başladı bugün sabah anlaşılan hamileliğim çok kötü geçicek inşallah seninde vardır canım bi an önce müjdeyi ver bize sende

canım mrb bende 25 nisanda aşılama yapdırmışdım bugun sabah pembe bir akıntı var bende ama kırmızı sayılmaz canım seninkı kaçıncı gun geldı adetıne kaç gun vardı bıde sancın var mıydı çook merak edyorum adet mı yoksaaaaaa hamilelik belirtisi mi*

selma canım hoşgeldin nasılsın kader arkadaşımsenağlama

sağol canım bir umut ışığı arıyorum napayım ahhhhhhhhhhhh ah!Sorular,sorular ...yıprandım iyice yaaa.hergün kendimi kontrol ediyorum.geçen akşam bende de kahverengi akıntı oldu hasta oluyorum zannettim ama durdu.hep ümitleniyorum sonra hüsrana uğruyorum bakalım eğer pazrtesiye kadar olmazsam test yaptırıcam.hayırlısı arkadaşım.kendine dikkat et ne olur ne olmaz ağır kaldırma inşallah tutunmuştur bebişin hayata.:CüvCüv:

canım odediğin pembe leke dün sabah bendende geldi benim 13. günümdü korkulacak bişey yokmuş bebek yerleştiği için oluyomuş bende çok korktum ama adet değildi şimdi ise bişey yok inşallah sende hamilesindir canım beraber yaptırdık aşılamayı beraber hamile kalalım inşallah yinede kendine dikkat et canım bu arada sen neden kan testi yaptırmıyosun

canım hadi hayırlı haberini alalım sende inşallah bizim gruba girersin dualarımız seninle müjdeni bekliyoruz...

Canım moralim çok bozuk sonucu sabah aldım 0.62 çıktı doktorum 3 gün sonra tekrar yaptır dedi ama çok düşük bi sonuç adet olmadım daha ne yapacağım bilmiyorum. Ağlayamadım bide içime attığım için kendimi iyi hissetmiyorum.

canım morelini sakın bozma hayırlısı olsun ümidini yitirme inşallah senin kanında yükselir 3 güne kadar umarım 5 lere çıkar :teselli:

kızlar mrb ben adet oldum artık yola siz devam edceksiniz ben bu anneler gununde anne olamadım ama ıNŞALLAH SıZLER OLACAKSINIZ BEN BUNA YUREKDEN ıNANIYORUM

kızlar merhaba.moralim sıfırın altında.aşılamadan sonra 16.gün çıkan hcg 0.62.adette olamıyorum .bir ümit gittim hastaneye amaaa....Rabbim hepimize dayanma gücü versin:çok üzgünüm:

Boncukcum aşılamada kaç yumurtan oluştu yıkandıktan sonra ne kadar sayıda ve hareketlilikte sperm verildi.Aşılamadan sonra ilişki oldu mu? bu bilgileri verirsen çok sevinirim.
çok önemli benim için.kocaman öptüm.Bebeklerini de sağlıkla kucağına almayı nasib etsin Rabbim

bu arada ben de aranıza yeni katıldım ayın 5 inde aşılamam oldu bu ikinci hayırlısı olsun diyorum allah hepimize sağlıkla birer bebek verir inşallah

canım teşekkür ediyorum yumurta sayımı bilmiyorum ama eşimin siperm sayısı baya bi fazla idi 80 milyon çıktı ama bunlar yıkandı vs 65milyonu bana verildi bu arada doktor 2.ve3.günleri ilişki önerdi fakat biz dediğini yapamadık çünkü cenazemiz vardı allahım yardım etti ve dualarımızı kabul eyledi inşallah sanada verir allahım dualarım seninle canım

ya canım ne bilim senin kaçıncı aşılaman bu? İnşallah tutar da tüpe gerek kalmaz...:CüvCüv: böyle görürüz seni:ecrin_bebek:
benim 1,5 yılı aşıyo sebepsiz olmuyo doktor ikimizde de bi sorun olmadığını söyledi ilk aşılamam tutmadı bu ay ara verdim birdaha ki ay bidaha denerim diyorum
tüp bebek için kendi kendime 2 yılı tamamlıyım diye karar aldım.belki bu arad kendiğinden olur İNŞALLAH:Saruboceq:
ama dediğin de doğru aşılama da bayağı bi tutuyo 2 aşılama bi tüp bebek kadar nerdeyse ilaçlarla her ay tek çizigide yaşadığımız hüsran :roflol: da cabası:1no2:

Senin ne kadar oldu tüpe karar verdin canım??

bu arada ben de aranıza yeni katıldım ayın 5 inde aşılamam oldu bu ikinci hayırlısı olsun diyorum allah hepimize sağlıkla birer bebek verir inşallah
Niran hoşgeldin canım.ben de ikinci denemeye başlıcam inşallah.birinci çok yıprattı umarım bu öyle olmaz.sabrettim bekledim sonu hüsran oldu.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun:çok üzgünüm:

ALARA kader arkadaşım nerelerdesiiiiin?ağlamaktan harap oldum bu akşam.Nasıl oldun?doktora gittin mi?:uhm::çok üzgünüm:

ÖZLEMCıM buarada seni de çom tebrik ediyorum bebeğin sana anneler günü süprizi yapmış ne güzel Allah tamamına erdirsin
bebeğine de sana da sevgiler canım ...

Boncuk1985 demek ıstemıŞtım yanlıŞlıkla Özlem yazmıŞım kusura bakma canım Çok tebrık edıyorum senı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…