Aşırı kıskanç sevgilim ailemden bile kıskanıyor

Sana benzer bir ilişkim vardı yaklaşık 1 buçuk yıl sürdü. Saçma sapan ve gereksiz aşırı kıskançlıkları vardı. Beni de kediden kıskanırdı. Erkek bir garsona teşekkür ettiğim için tartışma çıkarmıştı. Erkek arkadaşlarımla iletişimim bitmişti, sosyal medya kullanmak yoktu. Kız arkadaşlarımla görüştüğümde triplere girerdi. Eve kaç gibi geçersin dediğinde, dediğim saatten 20 dakika geç kaldığımda sorguya çekerdi. Kargocu aradığı için bile sinirlenmişti ve kargocunun numarasını engellememi söylemişti vs vs bu böyle uzar gider. Bunları şu an düşününce gerçekten komik geliyor. Biteli 2 ayı geçti başlarda çok zorlandım ve yavaş yavaş toparlıyorum. Üzerimden bir yük kalkmış gibi sanki. Sen bu işi bitirerek en doğrusunu yaptın. Böyle bir insanla ömür geçer mi sence? Kendine zaman ver inan zamanla toparlayacaksın ve eski benliğine döneceksin. Olmadığın biri gibi davranmışsın ilişkide aynı ben gibi. Seni çok iyi anlıyorum. Özleyeceksin, üzüleceksin belki pişmanlık olacak ilk başta ama zamanla çok şükür diyeceksin. Bu arada benim eski erkek arkadaşım da ilk başlarda asla böyle değildi. Bir avcı, avını ürkütmeden avlar çünkü :) Umarım bu süreci çok kolay atlatırsın. Geçmiş olsun

Çok güzel yazmışsın eşlerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…