Aşk filmi önerileriniz neler?

my3witch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
17
0
arkadaslar guzel ve iyi bir ask flimi izlemek istiyorum bildiginiz iyi ve sacma olmayan bir flim varmi birileri bana flim ismi versin lutfen.:asigim: senağlama

melekler şehri
kasımda aşk başkadır
cennet gibi
joe black
söz ve müzik

kasımda ask baskadır ılk aklıma gelendı ama o yazılmıs onun dısında ise göl evi olabılır...

geçen hafta gittim. sıp sevdi komik ve çok eğlenceli

nothing hill ( aşk engel tanımaz) bu filmide keyifle defalarca izlemiştim.

arkadaslar hepinize tesekkurederim yazdiginiz flimler cok guzel ama hepsini izledim:eek: akliniza baska flimler gelirse lutfen yazin tesekkur ederim hepinizea.s.

tam bi aşk filmi sayılmaz ama 'aşk üzerine kısa bir film' adlı film de başyapıtlardandır...

vay be bu filmlerin önerilmesine şasırdım daha çok piyasa filmler yazılmıştr diodum ama çok iyi bunlar:)
bide daha çerez gibi ama güzel bi film var "sally harry'le tanışınca"
hırçın sevgilim çok acayipti hele de altyazılı izleyince adamların vurgularına tonlamalarına gülmekten zaman zaman romantizmden uzaklaştık sevgilimle. ama gerçekten kaliteli filmdir.
hee bide japon filmlerinden bahsetmişken; "boş ev"....

Merhaba bende aşk filmlerini çok severim.İşte en etkilendiklerim ;Titanik , Hayalet , Melekler Şehri , Aşk ve Gurur , Gölevi , Çikolata şimdilik aklıma gelenler.

Eternal Sunshine Of Spotless Mind - Sil Baştan (türkçe çeviri)

hakikaten bu filmi sabırl baştaan sona izleyen var mı acaba diye merak ediyordum..hemde beğendiğin bir film kategorisine girmiş,bana çok sıkıcı gelmişti yarıya bile gelemedimtatlicadiarzu

X