aşkını itiraf ettikten sonra sessizliğe gömüldü. ne yapmalıyım?

kızlar neden bu kadar linç yedim.. gerçekten yaşamayan bilemez ben de zor bir durumdayım ve bu durumdan kurtulmak için yardım alıyorum zaten. ama benimde aşka sevgiye olan inancımı bitirdiler. ben hala bi umut bekliyorum onu çünkü çok vicdanlıdır ve bana karşı tek kelime kötü söz kullanmamıştır. yok hayatında şuan kimse bence ama tek tük ekliyor birilerini ama belkide ben bunları hakettim. çünkü o çok düzgün bir insan ve ben onu haketmiyorum. eski ilişkimden çok canım yandı. önceki ilişkilerimde de aldatıldım. tam 3 kez aldatıldım hayatımda. aşk defterini kapatmak istiyorum aslında. ama kendimden korkuyorum çünkü ben aşık olunca hayatımın merkezi o insan oluyor. eski ilişkilerimde maddi manevi çok yıprandım. yapıyorum bu hataları ailemi de hep çok üzüyorum. artık ailem bana hiçbi konuda destek olmuyor özellikle maddi anlamda. iş kurmak istiyorum ama ailem sen işi kurar yarın bi gün aşık olur elindekini çarçur edersin kafasında. bu kafayı değiştirmek istiyorum ailemdekini.

bu şahıslada ilk konuşmaya başladığımız zamanlarda bana yazmadığında neden yazmadın felan diyordum. korkuyorum çünkü beni unutmuş olabilir yani birini bulmuş olabilir benden sıkılmış olabilir gibisinden. aşırı kuruntu yapan ve bişeyi kafaya çok takan, çok düşünen bi insanım. biz birlikte olsak bile çabuk bıkar o benden. terkedilmeyi kaldıramam heralde.

Bu nasıl bir simariklik ya .hep benim psikolojim hep ben iyi değilim diyeadama eziyet etmişsiniz inşallah size birdaha dönmez

Ha birde şunu şöyle birakayim

"Kimse vazgeçilmez değildir
Ve kimse kendini vazgeçilmez sanan biri kadar aptal değildir."

Şu sözü bir yere not et konu sahibi belki birgün lazım olur

Senin yaşadıklarından adama ne? Adamın suçu ne?

Ben olsam hayatta dönmem.
Elinden geleni fazlasıyla yapmış zaten.
Sizde kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanmıyorsunuzdur inşallah bu devirde.
Çok haklı buldum karşı tarafı aklı varsa gelmez zaten.

Sen gerçekten ne istiyorsun? Kaç göçlü ilişkileri ne kadar seviyorsun? Yazdıklarını okudun mu? Adam gelince sen adamı istiyorsun, adam gidince de adamı özlüyorsun. Peki ne istiyorsun? Oyun mu?
Adam ilgisizlik yazmış, bu kadar derdimin arasında bir de bununla uğraşamam der gibi günlerce yazmamışsın. Sonra adam da kendini geri çekince hakli tabi ilgisizdim kim olsa böyle yapardı diye adama hak verir olmuşsun. Bence çok dengesizsin, kusura bakma ya da ne istediğini bilmiyorsun. Belki de sadece boşlukta olduğun zamanlar bu adamı yanında tutuyorsun. Su kesin ki sen bu adamı sevmiyorsun. Ve 2-3 aylık bir ilişki için çok fazla gel git yaşanmış. Bu ilişki yürümez. Adama yazık.

" zaman zaman ona başka biriyle birlikte olsan daha mutlu olurdun gibisinden şeyler söylüyordum." şu blöfü yapmayın Allahınız aşkına ya. Gerçek olunca feryat figan...

Adamda biraz akıl varsa sizinle bir daha muhatap olmaz. Evlat olsa sevilmez denilen cinstensiniz.
benim aşktan yana yüzüm hiç gülmedi. hep kandım hep aynı hataları aynı salaklıkları yaptım. kendimi çok kaptıran biriyim. artık akıllanmam lazımdı. belkide kendimi korumaya almak istedim. işinde gücünde biriydi. ben maddi anlamda çok yıprandım çok kullanıldım bugüne kadar. babamla aramı yeni yeni düzeltmeye başladım. bilmiyorum o hayatımdayken onunla görüşürken hiç pürüz çıkmaz gibi geliyordu. yanlış davrandım elimden kaçırdığımı düşünüyorum. kimseye eyvallahı olmayan biriydi. beni hep motive eder desteklerdi. eski sevgilim için çok fedakarlık yaptım ben. okuttum resmen onu! ben okuttum ben iş güç sahibi yaptım. ben önayak oldum. sonra beni aldattı. sanırım bende ilişki korkusu var. burdaki herkes onu haklı buldu. o kendini affettirmek için yalvar yakar olmadı ama ısrarla bana kendini anlattı. şimdi düşünüyorum ortada yalan yok aldatma yok. umudum kalmadı dedi ve gitti günlerce yazmadı. aklına gelmedim. sanırım şimdide aklına gelmiyorum.

İnşallah gelmiyorsunuzdur. Sizin ne yaşadığınızdan ona ne? Madem öyle travmalarınızı çözüp, psikolojik destek alıp normal bir birey gibi düşünmeye başladıktan sonra alın birini hayatınıza. Kimseye böyle ergenlikler yaşatmaya hakkınız yok.

Adam senin gibi ergenle mi ugrasicak, ilk ilişkinin hıncını bu adamdan almışsın. Benim içim şişti, adam iyi bile dayanmış

Yapacagın tek sey sıfırlamak olayı. Yanı onu arayıp benım hep aklım sendeydı senı ıstıyordum ama cok basımda belalar vardı senı de bunun ıcıne suruklemeyecek kadar cok sevıyordum bıze ınancım vardı hep sana kıyamıyordum deyıp magduru oynamak. O yuzden hep uzak durdum senden demek. Turk fılmı senaryosu gıbı. Ama sız bu psıkolojıdeyken ınanın tekrar adama cektırırsınız adama da yazık degıl mı ne kadar duzgun davranmıs. Bence bu senaryoyu ıyı bır psıkolojık tedavı alıp uygulayın ıkı uc ay terapı görun öncelıkle duzelın sonra yapın. Valla yazık cocuga

tekrar istermi ki beni bir ay oldu iletişim de koptu iyice hiç yazmıyor

aklına gelmediğini sanmıyorum. sadece bir ay olmuş. kendini çekmeyi denemiş. senden ses çıkmayınca tahminimce yine yazar diye düşünüyorum.
sen de ona karşı bu kadar buz gibi durabiliyorsan vardır bir sebebi diye düşünüyorum.

ben buna katılmıyorum. eğer bu şekilde davranırsan kesinlikle bi tarafı kalkar. bence yine aynı tavrını sürdür. sana yazar diye düşünüyorum. en azından sen adım atacaksan bile birşey bahane ederek at. ve sanki onun için değil de sırf mecburen ulaşmış gibi davran

Arayan o açmayan siz
Mesaj yazan o görüldü atıp cevap yazmayan siz
Ayağınıza kadar gelen o görüşmeyen siz
Ve halen daha karşı taraftan bir adım bekleyen yine siz….?
Sizin bu kişiyle olma,barışma gibi bir niyetiniz yok kaldı ki ben onu sevdiğinizi bile düşünmüyorum çünkü buradan bakınca bu ilişkide gerçek duygulara ve sevgiye sahip bir karşı taraf ve mevcut sorunlarını ve geçmiş travmalarını bahane edip ilgi görmeyi ve peşinden koşulmasını seven birini görüyorum zaten “bir daha böylesini bulamam” tarzı bir şey de geçiyor yanılmıyorsam yukarda. Düzelmesini isteseydiniz görüldü atıp karşı tarafı cevapsız bırakmak yerine siz de bir adım atardınız sorun varsa konuşulur çözülürdü değil mi? Daha fazla umut verip oyalamayın, hepimizin hayatta türlü türlü sorunları var, birçoğumuzun geçmişte travmaları kötü ilişkileri oldu ama bunların bedelini karşımıza çıkan suçsuz insanlara ödetemeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…