Astrolojiyle ilgilenenlerin buluşma noktası

Merhabalar, farklı bir konu açmak istemediğim için burdan yazmak istedim. Uzun zamandır rektifikasyon yaptırmak istiyorum. Doğum saatim tam iki burcun değiştiği bir dilimde maalesef. Ailem de tam olarak dakikasını bilmiyor. Şimdi ben sorum geldi uygulaması üzerinden yaptırmak istiyorum ama rektifikasyon yapacak astrologlara dair hiçbir bilgim yok. Söz konusu uygulama üzerinden rektifikasyon yaptıran oldu mu acaba?

Merhaba, ilgili sitedeki uzmanlar konusunda bir fikrim yok. Bu konuda en iyi isimlerden birinin de Devrim Yılmazer olduğunu biliyorum.
Mutlaka uzman farklı isimler de vardır ama ben bilmiyorum :)
Ben de rektifikasyon alacağım ve Devrim hocadan almayı planlıyorum.

Teşekkür ederim cevabınız için. Fiyatı ne kadar acaba rektifikasyon hizmetinin?

Mrb. 29 derece basak terazi sayilmaz :). 29 derece basaksiniz. Tabi dogum saatiniz netse.

Astrolog musunuz? Epey eğitimli iki astrologtan danışmanlık aldım ikisi de bu minvalde konuştu da
Evet. Okulunu bitirdim astrolojinin mihenk taslarindan biridir hocam. Yukselen derecen 29bucuk derece bile olsa bir sonraki burc sayilmaz. Yukselen burcunuz neyse odur ve tüm natal haritaniz bu derece uzerine sekillenir ve ozeldir. Mesajinizi okuyunca hemen mudahale etmek istedim dayanamadim :)... Ancak boyle 1 burcun son dakikalarinda dogmussaniz ve dogdunuz dakika cok net bilinmiyorsa mutlaka rektifikasyon yapmak gerekir. ins. Danistiginiz astrologlar enazindan guzel 1 rektifikasyon yapmislardir oncesinde... Cunku belki 1kac dakika sonra dogduysaniz ozman farkli olabilir tum haritaniz. Sevgiler...

Evet birkaç dakika sonra doğsam 0 derece terazi olacaktı. Aslında o mesajda terazi sayılırım derken genel astroloji yorumlarında teraziyi dinliyorum demek istemiştim önceki sonraki mesajlarda konunun bütününe bakıldığında anlaşılıyor, epey mesajlaştık arkadaşlarla. Astrologlara genel aylık yıllık yorumlara (yani transitlerin etkilerine) bakarken teraziyi mi dinlemeliyim diye sormuştum onlar da öyle yap demişlerdi. Yoksa terazi özelliklerini taşıdığımı düşünmüyorum hatta annemin söylediği doğum saatine bakarsak yükselen teraziydim ve bu işte bir terslik var diyerek iki defa rektifikasyon çalışması yaptırdım

aaa böyle bi konu varmış ama ben nasıl görmemişimmmm

merhabaaa herkeseee

Hoşgeldiniizz nasıl geçiyor zorlu dolunay

Kızlar bence WhatsApp grubu kuralım

Kendi adıma konuşayım, tanımadığım kişilerle whatsapp grubu kurmayı mantıklı bulmuyorum :) 99 kişi iyi niyetli olsun tek bir kötü niyetli kişi gruptaki herkesi pişman etmeye yeter

Anliyorum. Ama basagi dinle bir de yorumlarin daha isabetli oldugunu gorecegini tahmin ediyorum. Mesela dis gorunusun masum 1 guzellik mi? daha minyon 1 yapin mi var? Ve daha cok fedakar ve herkese faydan olsun dye cabalayan biri miisn?

Anliyorum. Ama basagi dinle bir de yorumlarin daha isabetli oldugunu gorecegini tahmin ediyorum. Mesela dis gorunusun masum 1 guzellik mi? daha minyon 1 yapin mi var? Ve daha cok fedakar ve herkese faydan olsun dye cabalayan biri miisn?

Dış görünüşüm kesinlikle “aa artemisia’dan asla zarar gelmez çok saf birine benziyor”, ama içim “

Fedakar değilim fazla, son yıllarda kendimi önplana almayı başardım bence bilinçli bir şekilde bencilleştim ve mutluyum da bundan dolayı

Kişisel özelliklerime bakarken başağı okumam gerektiğini biliyorum zaten artık bu tarz yorumlara bakma ihtiyacı da hissetmiyorum, son astroloğum 45 dakika kişisel özelliklerimi anlattı ve tek bir falso yoktu kendimi dinlemeye doydum

Teraziye bakıyorum derken kastettiğim hani satürn kova transitinin burcunuza etkisi videoları falan var ya. Benim satürn kova 5.evime düşüyor. Başak yükselen videosunda ise kovadaki satürnün 6.ev transitini anlatıyor. Başak yükselen olsam da bu durumda başağı dinlersem yanılmış olurum. Bunu anlatmak istemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…