Gebeliğe Hazırlık Ateş ölçme yöntemi ile hamilelik belirleme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım sağolasın. Pozitifi görmek tüp bebekte kısmet olur inşallah.. belki de ikizlere 🙏🥰🥰
Amin canım saliha evlatların olur inşallah kendini olmuyorsa da yıpratma bak tüp bebek umudun var umudu olmayanlarda var Rabbim bi zaman vermiştir ona da güzel haberlerini alırın enkısa zamanda inş

Ilk ölçüm 36.3
Bat 8 gün var düşük mu :KK57:
hayır canım düşük değil ama yüksek de diyemeyiz. çünkü standart bir değer yok. herkesin metabolizması farklı dolayısıyla bu değerler herkes için farklılık gösterir.
ilk ölçümlerin ölcmeye devam et zamanla kendinde anlayacaksın
ama şunu belirteyim. adet dereceni bilmiyoruz ama en.azından şöyle birşey diyebilirim. adetine 8 gün varsa ve hamişsen eğer bu ateş değeri adete yakın artmaya devam eder yüksek gider ve düşmez . eğer adet olacaksan bir süre yüksek gitse bile son 2 gün kala düşmeye başlar adet olacağını anlarsın
sen şimdilik sadece ölç okiş 😊

hayır canım düşük değil ama yüksek de diyemeyiz. çünkü standart bir değer yok. herkesin metabolizması farklı dolayısıyla bu değerler herkes için farklılık gösterir.
ilk ölçümlerin ölcmeye devam et zamanla kendinde anlayacaksın
ama şunu belirteyim. adet dereceni bilmiyoruz ama en.azından şöyle birşey diyebilirim. adetine 8 gün varsa ve hamişsen eğer bu ateş değeri adete yakın artmaya devam eder yüksek gider ve düşmez . eğer adet olacaksan bir süre yüksek gitse bile son 2 gün kala düşmeye başlar adet olacağını anlarsın
sen şimdilik sadece ölç okiş 😊
Inşallah biseyler vardır ya :skandal:
Ay umutlandım şimdi
az önce yine ölçtüm uyudum kalktım şimdi 36.4 çok önemli değildir dkmi 0.1 derece

Inşallah biseyler vardır ya :skandal:
Ay umutlandım şimdi
az önce yine ölçtüm uyudum kalktım şimdi 36.4 çok önemli değildir dkmi 0.1 derece
tatlım günlük mümkün olduğu kadar aynı saatte ölç ve en az 4 saat uyumuş ol. mesela gece 1 de uyudun sabah 5 de kalkıyorsan 5de ölç ve bunu kaydet. mesela uyuya kaldın 6 ya da 7 de uyandın o zaman ölç. ama bunu da kaydet ve belirt saat olarak bunlar da değeri etkileyebilir

tatlım günlük mümkün olduğu kadar aynı saatte ölç ve en az 4 saat uyumuş ol. mesela gece 1 de uyudun sabah 5 de kalkıyorsan 5de ölç ve bunu kaydet. mesela uyuya kaldın 6 ya da 7 de uyandın o zaman ölç. ama bunu da kaydet ve belirt saat olarak bunlar da değeri etkileyebilir
Ay bunun bi de saati var hee 👀🤦‍♀
tamam sağol canim 😊

Merhaba
Ben de dün bu topiği okuyup eşime termometre aldırdım.
3 aylık evliyim. Eşimle ikimiz de çok çocuk istiyoruz.yaşım 3
Sabah 9da ölçümümü yaptım.
1. gün 36,3 çıktı.
Gün be gün buraya yazacağım yorumlardanız sevinirim.❤️:KK200:

Merhaba
1. gün 36,3 çıktı.
Gün be gün buraya yazacağım yorumlardanız sevinirim.❤:KK200:
Canım gün ve gün yazarsan karışır tam değerlendirme yapılamaz sen telden takip et ölçümleri yaz buraya at veya bir deftere not al çek at hergün daha net olur

Herkese merhaba ateş ölçmeyi ben de denedim.adetin ilk günü dahil hep 37.3 seyretti regl olduğumda bile yüksek cıktıgı için ölçmeyi bıraktım.Reglden kaç gün önce düşmeye başlıyor?

Merhaba
1. gün 36,3 çıktı.
Gün be gün buraya yazacağım yorumlardanız sevinirim.❤️:KK200:
merhaba hoşgeldin
kaçıncı gün olduğunu da yazarsan daha sağlıklı yorum yapabilirim canım
bu konuda elimden geldiğince yorum yapmaya çalışacağım

X