Gebeliğe Hazırlık Ateş ölçme yöntemi ile hamilelik belirleme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet uyanır uyanmaz zaten ateş ölçer başucumda duruyor bu ay yine yüksek 37.5i görüyorum ek olarak kasık agrım da var umarım bu ay gebelik vardır
anladım canım İnşaAllah meleğin seninledir ya da çok yakındır
şunu da yaz oldu mu? mesela;
22. gün 37.5 gibi ve
28. bat
artık senin kaçıncı gününse bunu belirt ve bat okiş

Merhabalar bayanlar
36 yaşındayım ve 10 yaşında bir oğlum var. Oğlumu bir buçuk sene bekledikten sonra oldu çok şükür. Ateş ölçmeye başladıktan 1 sene sonra regl günüme 3 gün kala anlamıştım ateş derecemden hamile olduğumu.
Şuan 2. Evliliğimi yaptım 11 ay oldu. Eşimin ilk evliliği ve yaşımız geçmeden çocuk sahibi olmak istiyoruz. Eşimde sorun yok bende de yok şimdilik. Daha detaylı bakılacak. Doktor kontrolüne başladım. İnşaAllah Rabbim tüm anne olmayı hakedenlere gerçekten isteyenlere ve bana da tekrardan anne olmayı eşime de babalık duygusunu tatmayı nasip etsin.
Ben bu yöntemi uzun yıllar kullandım hatta farklı bir sitede konu yönettim az çok ilgilenen varsa yardımcı olmak isterim. Eğer merak edenler var ise ayrıntılı olarak açıklama yapacağım
Canım öncelikle rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizde bu alından ölçen ateşölçer var onla yapsam olur mu yaaa

Canım öncelikle rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizde bu alından ölçen ateşölçer var onla yapsam olur mu yaaa
amin İnşaAllah Rabbim cümlemize nasip etsin. teşekkür ederim 😊
dil altından ölçmen gerekiyor canım. o yüzden o ateş ölçer olmaz. normal dijital bir derece almalısın. 15 tl civarı bir fiyatı var. eczaneden alabilirsin canım

Canim tebrik ederim, once uzuldugun mesajı okudum sonra guzel haberini😊acaba 30 gunluk ates ölçtüğün tablon var mi? Paylaşır mısın?
Teşekkür ederim canım :) Ben hiç 30 gün ölçmedim hep reglime yakın ölçtüm ve reglimin ilk birkaç günü ölçtüm o kadar. Genelde benim ateşim regl olacağım güne kadar yavaş yavaş düşer regl olacağım gün 36.0 olurdu. Ardından da gittikte düşerdi 35.6fşn olurdu. Bu sefer de ine 36ya yaklaşınca düşecek sandım ama 36.4'te sabit kalmış.

Adetin 14.gunu 36.1
15.gunu 36.2
16.gunu 35.9
17.gunu 36.5
18.gunu 36.7
19.gunu 36.5
20.gunu 36.6
Sizce yumurtlama olmuşmu ? İlk defa deniyorum da bu yontemi😊 bu arada normalde atesim hep 36.1-36.2dir

Son düzenleme:
Adetin 14.gunu 36.1
15.gunu 36.2
16.gunu 35.9
17.gunu 36.5
18.gunu 36.7
19.gunu 36.5
20.gunu 36.6
Sizce yumurtlama olmuşmu ? İlk defa deniyorum da bu yontemi😊 bu arada normalde atesim hep 36.1-36.2dir
canım 17.gün ateş değerine bakarsak yumurtlaman o gün olmuşa benziyor. sanırım adetine de 10 gün kadar kaldı

Evet canm 11-12 gun falan. 14,15,18,20. Gunler iliski oldu yeterli olmusmudur acaba 🙁
16. ve 17. günlerden birindede olmuş olsaydi daha iyi olurdu fakat yine de nasip olacaksa bir gün bile yeter. hakkında hayırlısı olsun
İnşaAllah gerek kalmaz ama bur sonraki ay ölçüm yaparken özellikle sabah ölçtüğünde düşük çıktığı gün varya 16. gün mesela o gün gece ve ateşinin yükseldiği 17.gün önemli
bir sonraki ay bu günlere özellikle önem vermelisin

X