Auzef çocuk gelişimi bölümü

İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi kayıt tarihleri verilmiş ama kayıt için başka bişey göremedim siz görebiliyomusunuz bende istanbulda lisans okumak istiyorum

İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi kayıt tarihleri verilmiş ama kayıt için başka bişey göremedim siz görebiliyomusunuz bende istanbulda lisans okumak istiyorum
Başvuru istanbul yazın on kayıt yapım onay kodu geliyor gelmezse istanbul obs ye girin harç bölümünden bakablrsiniz

Merhaba bende ata aof cocuk gelişimi okuyorum 2 sınıfa geçtim benim merak ettiğim bir şey var okuyup mezun olan varmı aranızda 2 yillik mezunlar özel kreslerde hangi vasifla çalışıyor öğretmen olarak ise alim oluyormu yoksa illa 4 yillik okumak gerekiyormu birde öğretmen olunmuyorsa,ogretmen yardımcılığı gibi bise yapıyorlar galiba sınıfta ogretmene hangi konularda yardımcı oluyorlar

Merhaba bende auzef te Cocuk gelişimi okuyorum bu sene 3.sınıfa gectim. Atatürk ünv aöf de 2 yıllık okudum dgs ile ist ünv lisans tamamlıyorum. İstedigi iz bölüm Cocuk gelişimi lisans sanırım Anadolu da lisans yok Cocuk gelişiminin. Atatürk ünv de de bu sene acıldı ama dönemlik 900 TL harc var. Kolaylık olarak Atatürk ünv daha kolay geldi. İstanbul ünv de biraz zorluyor. Ama özet calısma kitapları satısı oluyor videodan VS calısamıyorsanız iyi oluyor özet kitaplar. İstanbul ünv harcı bu sene 2.ünv ile gelenlere 400 TL dönemlik
Merhaba AUZEF mezun olduktan SONRA diploma vermiyor onun yerine nasıl alinicak diploma? Bu kısım benim kafamı karıştırdı

Normalde elektronik diplama veriliyor diger bölümlere fakat bizimki yani Cocuk gelişimi bölümünün diplomaları normal diploma olarak verilecek
Bu durum sadece bu seneye özgü mu yoksa bundan sonra mı çocuk gelişimi bölümünde diploma normal olarak verilecek? Bide diplomayı bize kargo ile mi yolluyorlar?

Bu yıl seçeyim dedim ikinci üniversite kapsamında okumak için. Staj zorunluluğu varmış, vazgeçtim. 🤣

X