Auzef çocuk gelişimi bölümü

Merhaba arkadaşlar bende 2 üni çocuk gelişimi yeni kayıt oldum atauniye dersler filan nasıl çalışılıyor kitap almak gerekir mi zor mu bu bölüm 😊

Merhaba arkadaşlar bende 2 üni çocuk gelişimi yeni kayıt oldum atauniye dersler filan nasıl çalışılıyor kitap almak gerekir mi zor mu bu bölüm 😊
Merhaba okulun uygulaması var onu indirip pdf yada video şeklinde calısabiliyorsunuz. Dersler calıstıgınız takdirde zor degil. Ama eger vaktiniz yoksa özet kitap almak isterseniz satıs yapan bir cok kişi var

Bende geçen hafta kayıt oldum. Instagramda sayfaları var her şeye yardımcı oluyorlar.
Bana hemen geldi onay kodu mesaj bazen uzun sürebiliyormuș öyle demişlerdi.

Bence anadolu üni çünkü ben ilk istanbul auzef te kayıtlıydım sınavları çok zor ama anadolu ünide alttan ders kalmadan bitirdim hemen. Aldım diplomamı yeni hatta. Bana sorarsanız anadolu üni açık okumak hem daha kolay hemde metaryel olarak daha fazla seçenek var.. sadece çıkmış sorulara çalışıp bile geçebileceğiniz dersler oluyor. Öyle işte..
Mezun olduktan sonra özelde çalışma imkanı nasıl? Kreş veya anaokulunda iş bulmakta sıkıntı yaşıyor musunuz? Yoksa sadece kpss ile atanmak mı gerekiyor

Merhaba benim sorum olacaktı ben bu sene 4 yıllık örgün ögretim programına kayıt oldum öğretmenlik aynı zamanda 2. üniversite kapsamında çocuk gelişimi lisans programına kayıt olmak istiyorum. Ben örgün öğretimde okurken nasil staj yapacağım aklım almiyor yardımcı olabilecek var mı?

Çocuk gelişimi AUZEF lisansta staj yerini okul mu bulur biz mi buluruz acaba? Ata AÖF sosyal hizmet lisans ta okul ayarlamisti.insallah burda da böyle olur yoksa işimiz zor.

Merhaba arkadaşlar. Aksis dersler kısmında 7 ders görünüyor benim.Otomatik muafiyet olmayacak mıydı ? Tarih, Türk dili falan görünüyor. 🙄

X