Göz Makyajı avon rimellerii kullananlar yardımcı olabilir mi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
D

diclee

Ziyaretçi
kızlar avondan rimel alıcam ama karar veremedim hangisini alacagıma bu ay indirimde olan bi rimeli var kıvrım veren maskara die geçiyo aranızda kullanan varmı varsa memnun kalıp kalmadıgını yazabilirmi güzelse kampanya bitmeden sipariş vericem önerileriniz için şimdiden teşekkürler

avondan iki yıl öncede rimel almıştım gene aynı hataya düşüp geçen aylarda aldım neden aldım çünkü dışı çok hoşuma gitmişti çiçekli bir şekilde sadece o katolağa özeldi ama gene memnun değilim pek

canım ben avonun rimellerini pek beğenmiyorum
ama ben innovanın rimelini ve daha bir çok ürününü kullanıyorum çok memnunum ve gerçekten verdiğim paraya değiyor ve istediğim şekli alabiliyorum...

ben kremden parfüme avon ürünleri kullanıyorum gayette memnunum. saç kremleri serumları çok fazla tüketenlerdenim. rimele gelince benim kullandığım avon perfect wear ama senin bahsettiğninde güzel olduğunu biliyorum. daha önce maxfactor kullanıcısıydım çok pahalı olduğu içn avona döndüm. özellikle kampanyasından alınca süper oluyor.

Avon'un renkli rimellerini kullandım çok kuru kuru oluyor kirpiklerim sürünce. Süper full kahvereng, kullandım o da kurutuyor. Acaba renkleri değişik diye mi oluyor? Super shock siyah kullanmıştım önceden ondan memnundum ben. Yine aldım bakalım.

avonun rimellerini hic begenmiyorum,cok kuru oluyor..3 defa aldim ücündede kuru cikmisti...
bence chanel inimitable,yvessaintlaurent volume effet faus yada daha uygun olsun diyorsan maybelline güzel..

canim avonun super bir maskarasi var. katalogda fircasi mavi olan igne igne ucu hani yeni moda:) super bir maskara. tel tel ayirior ve kivirior. oyle dolgun gosterior ki anlatamam. indirime girince bi tane daha alicam muhakkak. adi "supershock" .en sevdigim yani zift gibi kirpiklerde kalmior kolayca temizlenior ama aglarsan fln da akmior. oyle yani. ben ciktigindan beri bu ucu igne igne olan rimellerden kullaniorum bir suru marka denedimve avon gibisini gormedim. herkese de tavisye ederim indirime girince 11 ytl fln oluor.

2905_kucuk.jpg

Son düzenleme:
bende super shock maskarayı aldım geçen ay indirimdeydi.Çok güzel ,arkadaşın dediği gibi.

kızlar önerileriniz için teşekkür ederim sanırım avondan memnun olan pek yok zaten benim kirpiklerim uzun ve dolgun sadece kıvrım verebilen özellige sahip bi rimel olsa yeter internetten baktım max factor ve lorealin rimelleri bana oldukça pahalı geldi sonuçta ögrenciyim fiyatı daha uygun rimelleri yazarsanız sevinirim

sanırım sizler şu ürünleri depolayan satış temsilcielrinden aldınız. uzun süre kullanıyorum ben bitimine kadar kuruma olmuyor. saın aldığınız kişi fazla getirtip siz istediğinizde onalrdan veriyor olabilir. ben maxfactor fondotenden başkasını kullanamıyordum ama avon fondetenide çok hoşuma gitti. biraz önce rimelimi sürdüm hiçde tabaka halinde değil

lütfen deneyin....nivea ideal revolution rimel tavsiye ediyorum

Avonun rimellerinin hemen hemen hepsini denedim ma memnun kalmadım. Hiç tavsiye etmiyorum. Bir ara Beyond Colour dıye bı rımelı vardı sadece onu begenmıstım ama su an üretılmıyo galıba. Bence maybelline rımellerını dene derim. :KK70:

kesinlikle katılıyorum camasırsuyu arkadasım... Avonun rimellerı cok sert oluyo ayrıca.

kızlar internetten baktım avonun süper full isimli bi rimeline rastladım sanırım kıvrım veren rimelinden pek memnun olan yok süper full hakkında ne düşünüyosunuz?

tatlım ben süper full'ü hiç beğenmedim. kirpikleri kurutuyor.

merhaba,

ben senelerdir avon rimellerini kullanıyorum hemen hemen bütün rimellerini denemişimdir memnumda, rimel birazda kirpiklerle doğru orantılı benim kirpiklerin öyle pek kısa sayılmaz ünv yıllarında maxfactorun rimelini kullanmıştım papatya gibi olmuştu kirpiklerim cok kıvamlıydı, arkadaşlar avonda hep kuru diye bahsetmiş ama topkalanma kirpiklerin yapışması gibi olaylar yaşanmıyor

Avon darling curves kuLLanmaya başLadım çok memnunum

evet bende supershock mascarayı öneriyorum. kullanıyorum süper.

avonu hiç begenmesemde sadece rimelini kullanıorum su an supershocku kullanıorum cok da memnunum kuruma falan da olmuo..

X