AYAKLARIM ÇOK MU BÜYÜK?

Munna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2015
1.690
1.540
34
Merhaba bayanlar
İçime sıkıntı ettim bu konuyu bu zamana kadar hiç dert etmezdim kendime ama dün akşam geçen bir muhabbet hala canımı sıkmaya yetiyor ya da ben mi fazla alınganlık yaptım anlamadım :/
Dün akşam eşimin amcasına misafirliğe gittik sonra amcam ayağımda terlik olmadığını gördü sana terlik vereyim mi dedi bende olur amca dedim varsa eğer sonra gülerek kaç numara 44 mü giyiyodun dedi bende gülerek yok amca bilemedin 45 giyiyorum dedim. Ordan kayınpederim kaç giyiyorsun diye sordu 40 diyince anaaa dedi gülerek orda bi an bi acayip oldum ne billim ezik hissetim kendimi sanki dalga mevzusu olmuş gibi hissettim ayaklarımın. Kayınvalidem de oturduğu yerden torunumun ayakları kime çekecek acaba sana çekerse napcaz nolcak gibisinden gülerek bişeyler söyledi o an daha da kötü hissettim kendimi ama hiç belli etmedim gülerek karşılık verdim geçtim . Sonra oğlumu uyuttum eşimle başka odaya yatırmaya gittik oğlumu orda dedim iyi dalga geçtiniz ayağımla sağolun ben sen benim ailemin annemin amcamın içinde, seninde saçların seyreldi kel kaldın ve ya çok zayıfsın bilmem ne gibisinden fiziksel herhangi bi yerini mevzu ettim mi ayıp olmaz mıydı sana dedim bana dio bi tane gelinsin içimizden oldun takılmayacaklar mı canım sanada yabancı mısın artık dio. Kısacası kafama taktım ve canım sıkkın siz olsanız bu durumda ne yapardınız tavrınız ne olurdu? Teşekkürler.

eşine olan gizli duygularınıda dökmüşsün buarada.
Benim ayaklarım bir gerçekse onun durumuda gerçek napalım ama tutupta ailemin yanında eşimde kel kalıcak bu gidişle diyip hahahhohoho gülmem zorla adamı tribe sokmak deilde nedir yani bu. Ev içinde o benim ayağıma takılır ben onun saçına ama güler geçeriz hiç alınmayız gizli duygu deil ama insan içinde ayıp gelir bana

Eşine bıraz sövmüşsün gibi geldı sankı doluymuşsun gibi . Benım annemınde 40 ne olacak sankı benımde 35 buçuk sanırım buda dert ne yapacaksın ayağını küçültecek halın yok gül ve geç .
Doluluktan deil de durmumu daha iyi anlasın die :)

Merhaba bayanlar
İçime sıkıntı ettim bu konuyu bu zamana kadar hiç dert etmezdim kendime ama dün akşam geçen bir muhabbet hala canımı sıkmaya yetiyor ya da ben mi fazla alınganlık yaptım anlamadım :/
Dün akşam eşimin amcasına misafirliğe gittik sonra amcam ayağımda terlik olmadığını gördü sana terlik vereyim mi dedi bende olur amca dedim varsa eğer sonra gülerek kaç numara 44 mü giyiyodun dedi bende gülerek yok amca bilemedin 45 giyiyorum dedim. Ordan kayınpederim kaç giyiyorsun diye sordu 40 diyince anaaa dedi gülerek orda bi an bi acayip oldum ne billim ezik hissetim kendimi sanki dalga mevzusu olmuş gibi hissettim ayaklarımın. Kayınvalidem de oturduğu yerden torunumun ayakları kime çekecek acaba sana çekerse napcaz nolcak gibisinden gülerek bişeyler söyledi o an daha da kötü hissettim kendimi ama hiç belli etmedim gülerek karşılık verdim geçtim . Sonra oğlumu uyuttum eşimle başka odaya yatırmaya gittik oğlumu orda dedim iyi dalga geçtiniz ayağımla sağolun ben sen benim ailemin annemin amcamın içinde, seninde saçların seyreldi kel kaldın ve ya çok zayıfsın bilmem ne gibisinden fiziksel herhangi bi yerini mevzu ettim mi ayıp olmaz mıydı sana dedim bana dio bi tane gelinsin içimizden oldun takılmayacaklar mı canım sanada yabancı mısın artık dio. Kısacası kafama taktım ve canım sıkkın siz olsanız bu durumda ne yapardınız tavrınız ne olurdu? Teşekkürler.
valla dünyada o kadar dert varken büyük ayaklı olmayı dert etmezdim.Kötü kalplisin ,düşüncesizsin ya da iyi insan değilsin vs deselerdi belki de; büyük ayaklı olmak Allah'ın verdiği özelliktir,istesen de değiştiremezsin.

Ay canim hic dert etme espri yapmislar sana genel tavirlarina bak sen belliki seviliyorsun. Benim ayagimda dogumdan sonra kilobaldigim icin 40. Numara oldu napiyim yanii..boyun izunsa siritmiyor zaten.. Alinganlik yapma bence

Bu muhabbet esnasinda esinin kurdugu hic bir cumleyi farketmedim. Hincini ondan cikrmasaydin iyiydi. Samimi misiniz normalde ailesiyle belki o yuzden bi mahsur gormemislerdir ama samimi olunsada fiziksel ozellikler konu edilmemeli. Ama 40 numarada sinirda yani .sorun etmene gerek yok :KK51:

Kız benim annem de 40 giyer. Ayakkabıcı ya gideriz. + kaç giyiyon abla der. Annem de - 39 , 40 der. Ama 40 alır gider. Adam 40 i duyunca oha demesin diye. :) simdi annem sorun mu etsin bunu. Anneannem de 42 giyer. Napsin kadın ölsün mü? :KK66:

Bende sahiden 44 45 zannettim ayağını. Bence gayet şaka yapmışlar ciddiye bile almaz düşünmezdim bile. Sanki biraz abartmışsınız gibi geliyor bana. Ayrıca 40 numara gayet normal herkes herkes 36 gidecek diye bir kaide yok

pedere gelinden bi adet ayak.

Eklentiler

• IMG_3058.jpg
    IMG_3058.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 143
Takılmışlar ne var bunda, hiç derdiniz yok herhalde ki bunu dert ediyorsunuz. :KK70: Boyunuz kaç bilmiyorum ama bana göre de büyük mesela 40 numara ama ne önemi var ki isterse 50 olsun. Şaka yapmışlar işte, hiç mi espri yapılmayacak bir aile ortamında sizce? Gülün geçin.

Allah baska dert vermesin bacim :KK30:
Ayak numarasi sorun mu edilir allasen, alinganlik yapmissin. Ne bilsinler senin alinacagini.

X