AYÇA İle Fit Olma Yolunda Adım Adım :))

Şöyle bir video var. 200 squat var toplamda. 10 set. her set 20 squat oluyor. Her set arası başka egzersizler var. Eğer vücudun tempon iyiyse hepsini yap fakat çoğunluk yapamıyor bende dahil. Bende sadece squatları yapıyorum egzersiz kısmında dinleniyorum. Acaip eğlenceli oluyor sadece 14 dkcık. Normalde 200 squat yapsam dinlene dinlene yarım saat geçiririm.
200 squat yapmak zorunda değilsin aç o videosu kaç set istiyorsan yap. 30 ya da 40 squat yaptığımda ikişer set yapıyorum nefesim düzene girene kadar bekliorum :) umarım yardımcı olmuşumdur. teşekkür ederim bu arada :)

Çok teşekkür ederim. Videodaki hareketler çok iyi yararı olacaktır mutlaka.yatmadan biraz deneyeyim bakalım bu hafta doğru yaparak alışmaya çalışayım sonra güzel bir sıra ile devam ederim. :KK66:

Bugün dinlenme gününm. :KK16:
Yarın da dershane olduğu için yürüyüş günüm.

Bugün ölçüm yaptım öylesine.
Ölçüm yapmadan önce tuvalete çıkmış olmalısınız. :KK48:

GÜNCEL ÖLÇÜLER :

Göğüs : 86
Bel : 65
Karın/göbek: 75
Kalça : 91
İç bacak :45

BİLDİRİM

11 dk kol çalışması
8 dk karın çalışması
200 squat (ağırlıklı)

Güzel bir banyoyu hak ettim bence :21:

Bugün dinlenme günüm :)

3 litre su içmeye çalışacağım bakalımmmmm :))
Spor yapmayacaksan 3lt çok, aslında telefonlar için çok güzel programlar var boy-kilo-sıcaklık ve aktiviteye göre içmen gereken günlük su miktarını hesaplıyor,hemde belirli sürelerle su içmeni hatırlatıyor. Fazla içince ödem yapıyor çünkü, 2 gün önce limitim 3 ken 3,5 içtim (ateşim vardı o gün hararet yaptı) ertesi gün yüzüm bile balon gibiydi :KK48:

Spor yapmayacaksan 3lt çok, aslında telefonlar için çok güzel programlar var boy-kilo-sıcaklık ve aktiviteye göre içmen gereken günlük su miktarını hesaplıyor,hemde belirli sürelerle su içmeni hatırlatıyor. Fazla içince ödem yapıyor çünkü, 2 gün önce limitim 3 ken 3,5 içtim (ateşim vardı o gün hararet yaptı) ertesi gün yüzüm bile balon gibiydi :KK48:
Ayyyyyy korktum şimdi.
2.6 litre geldi. hesapladım.
Allah razı olsun. en iyissi günde en az 2 litre içmek o zaman.
Uyardığın için çoookkkk sağ ol :KK36::KK36:

Her şey mümkün :rolleyes:
5d6ef4d672eb457f4a671abadc7dbbf9.jpg

X