Aylık mutfak elılverişine nekadar harcıyorsunuz?

Begonya2

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
10.045
20.801
26
Merhaba hanımlar aylık mutfak alışverişine nekadar harcıyorsunuz merak ettim?
Biz 3 kişilik bi aileyiz eğer deterjan grubu almadıysam 500 civarı gidiyor ( sebzeler meyveler haftalık alınıyor ayrı)
İşin içine deterjan girerse 700ü buluyor
Sizlerin nekadar gidiyor merak ettim

5 kisilk aileyiz 3 kucuk cocugumuz var 1000i buluyor bazen gecebiliyorda

Ben genelde migrostan alisveris yapıyorum ve kampanyaları takip ediyorum. Mesela kampanyada cay varsa cay yag varsa yag yada deterjan i yakalıyorum. Bunlar birikmis oluyor. Ama yine de aylik alisveris eti kiymasi haric sebze meyve haric 500 600 tutuyor. Nasil oluyor anlamiyorum keyfi fuzuli hicbirsey almiyoruz. En cuzi alisveris 400 tutuyor ki ekstra gidilen ufak tefek seyler haric

Aylık 1000i geçiyor genel alışveriş. Kahvaltılık, yemeklik, ev ihtiyaçları falan haftalık alıyoruz genelde bazı şeyler daha fazla da gidiyor deterjan vb

İnanılmaz pahalı her şey. Biz 3 kişiyiz rahat 3000 buluyordur. Ki devamlı migrostan falan da almayız. A101 şok gibi marketleri kullanıyoruz çoğunlukla.

2 kişiyiz, bu ara her şeyi online sipariş ediyorum, her sefer 200 250 gidiyor, bir bakıyorum torbalar bomboş neredeyse. rahat 1500 gidiyordur en en az.

2 kişiyiz, bu ara her şeyi online sipariş ediyorum, her sefer 200 250 gidiyor, bir bakıyorum torbalar bomboş neredeyse. rahat 1500 gidiyordur en en az.
Market harcamaları online pahalı olmuyor mu? Ben henüz uyguna gıda bulamadım onlıne

X