Ayrıldık annesinden helallik aldım sizce yanlış mı yaptım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onun ne düşündüğünün ne önemli var? Siz annesinden helallik almak istemişseniz, içinizden öyle gelmişse bunda bir sorun yok, iyi yapmışsınız; kadın da hakkını helal etmiştir zaten. Gerisi kimseyi ilgilendirmez.

Hayır annesi beni devamlı arardı bende o yüzden helallik almak istedim hakkı çokdu üzerimde ve iletiştim halindeyidik
Kendinizi mi ikna etmeye çalışıyorsunuz bizi mi ben anlamadım ama görünen bu alyı üstü sevgilinin annesi ne kadar hakkı olabilir üstüne msj atıp geçersin bitmiş gitmiş ilişki

Helallik almak istemişsiniz, almışsınızda içinizin bu durumda rahat etmesi gerekiyor yanlış mı, doğrumu yaptım diye ikilemde kalmayın zaten konuşmuşsunuz gecmiş artık

Barışmak istemiyorum cidden sadece helallik almak istedim annesiyle sürekli konuşurduk zaten
Sevgilinizin annesiyle iletişim sebebiniz oğluydu, ayrıldınız bitti.
Neden helallik anlasiniz ki bunun için?
Basbayaği ben hala burdayım imajı vermek gibi duruyor kadını aramanız.

Yok illa öyle değil diyorsanız da eski sevgilim ne düşündü diye dert etmeniz anlamsiz..

Ayrıca oğlunuz böyle böyle yaptı demeniz de gereksiz bana göre, neyse.

Onun ne düşündüğünün ne önemli var? Siz annesinden helallik almak istemişseniz, içinizden öyle gelmişse bunda bir sorun yok, iyi yapmışsınız; kadın da hakkını helal etmiştir zaten. Gerisi kimseyi ilgilendirmez.
Çok teşekkür ederim sağ olun. Evet amacım sadece helallik almak başka bi sey yok

Nasıl iyi görünmüyor kadınla zaten konuşurduk ve hakkı vardı üzerimde bende son kez arayıp böyle böyle oldu helal edin hakkınızı dedim neresi yanlış ki bunun anlamadım

Dogru veya iyi bir fikir oldugunu düsünseniz sizce buraya gelip konu acarmiydiniz? Hayir. Öyle veya böyle iyi görünmüyor. Sanki annesini kullanip nir ayagi kapinin arasina sıkıstırıp kendinizi hatirlatmaya calismaniz gibi. Niyetiniz ne olursa olsun diger kisiye öyle görünecek.

Dogru veya iyi bir fikir oldugunu düsünseniz sizce buraya gelip konu acarmiydiniz? Hayir. Öyle veya böyle iyi görünmüyor. Sanki annesini kullanip nir ayagi kapinin arasina sıkıstırıp kendinizi hatirlatmaya calismaniz gibi. Niyetiniz ne olursa olsun diger kisiye
Dogru veya iyi bir fikir oldugunu düsünseniz sizce buraya gelip konu acarmiydiniz? Hayir. Öyle veya böyle iyi görünmüyor. Sanki annesini kullanip nir ayagi kapinin arasina sıkıstırıp kendinizi hatirlatmaya calismaniz gibi. Niyetiniz ne olursa olsun diger kisiye öyle görünecek.
Hiçbir amacım yok valla sadece helallik almak istedim bi çok sey yaşadık beraber. Kendim barışmak istesem gider ona yazarım zaten ben kafam da bitirdiğim için kimsenin ne ben de hakkı kalsın istemedim hepsi bu

Kesinlikle haklisiniz.

Konu sahibi bana biraz kendinizi kandiriyormussunuz gibi geldi. Eger tek amaciniz helallik almaksa, eski sevgilinizin ne dusundugunu neden onemsiyorsunuz?

Umrunuzda bile olmamali.

Hiçbir amacım yok valla sadece helallik almak istedim bi çok sey yaşadık beraber. Kendim barışmak istesem gider ona yazarım zaten ben kafam da bitirdiğim için kimsenin ne ben de hakkı kalsın istemedim hepsi bu

Sizin niyetiniz o olabilir, degil demiyorum. Sadece diger tarafda nasil bir izlenim yaratabilecegini söylüyorum

Kesinlikle haklisiniz.

Konu sahibi bana biraz kendinizi kandiriyormussunuz gibi geldi. Eger tek amaciniz helallik almaksa, eski sevgilinizin ne dusundugunu neden onemsiyorsunuz?

Umrunuzda bile olmamali.

Yani ben birinden ayrilsam, oda ondan sonra annemi arayip "sofrana oturdum, bana patik ördün hakkini helal et" dese mesela sanirim iyi karsilamam. 🤷‍♀️ ve bence kimse "ah ne güzel aradi annemden hellalik istedi" diye düsünmez. Ama belki bende yeterli kadar iyimser degilim

Niyetin geri barışmak veya annesini kullanmak değilse üstüne düşünmeye gerek yok.

Erkek arkadasinizi unutamadiysaniz daha iyi bahaneler bulun..sizden ayrilmis..tekrar birliktelik icin o cabalasin..

Tamamen ben hâlâ burdayım, annesi oğluna söylesin yani eski sevgilimin kulağına gitsin mantığı. Eyy konu sahibi kendini kandırıyorsun burdaki kadınlar bunu yemez maalesef😊 unutamadıysanız yazın gitsin yaa seviyorsa tekrar başlarsınız neden olmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X