Ayrıldık annesinden helallik aldım sizce yanlış mı yaptım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamen ben hâlâ burdayım, annesi oğluna söylesin yani eski sevgilimin kulağına gitsin mantığı. Eyy konu sahibi kendini kandırıyorsun burdaki kadınlar bunu yemez maalesef😊 unutamadıysanız yazın gitsin yaa seviyorsa tekrar başlarsınız neden olmasın
Gerçekten onu unutamadığım için değil zaten yeni ayrıldık. Annesi barısırsınız dedi barışmak istemediğimi de söyledim. Sizi sadece helallik için aradım dedim

Aksini düşünmesi gerekmez mi o da bitirmiş helallik alıyor demesi gerekmez mi çünkü bende tam bittiği için bunu yaptım
kötü bir şey yapmadınız. Doğrusunu isterseniz "o ne düşünürse düşünsün" derdim hiç de önemsemezdim. Varsayalım sizin iletişim kurmak için yaptığınızı düşünse bu çok mu önemli?

O da barışmak istiyor diye düşünür. Verdiğiniz özlemeli durum attı bilgisinden sizin de özlediğiniz belli zaten. Böyle sadece helallik diye diretmenin anlamı yok bari bize yapmayın 🤪
Evet gerçekten helallik almak barışmak istemediğimi annesine de söyledim o barısırısınız demesine rağmen. Amacım başka bi sey değil

Gerçekten onu unutamadığım için değil zaten yeni ayrıldık. Annesi barısırsınız dedi barışmak istemediğimi de söyledim. Sizi sadece helallik için aradım dedim
Ben sana unutamadığın için demedim ki sen diyosun bunu, ve unutamaman çok normal daha herşey yeni asıl diğer türlüsü anormal. Hayat senin ilişki senin. Ama ben erkeğin peşinden koşan kadın mantığına karşıyım. Geri adım atma, o senin anneni arayıp helallik istesin asıl.

Kesinlikle haklisiniz.

Konu sahibi bana biraz kendinizi kandiriyormussunuz gibi geldi. Eger tek amaciniz helallik almaksa, eski sevgilinizin ne dusundugunu neden onemsiyorsunuz?

Umrunuzda bile olmamali.
kötü bir şey yapmadınız. Doğrusunu isterseniz "o ne düşünürse düşünsün" derdim hiç de önemsemezdim. Varsayalım sizin iletişim kurmak için yaptığınızı düşünse bu çok mu önemli?
Önemli değil haklısınız

Sevgilimle 6 yıldır beraberiz yakın bir zamanda ayrıldık daha doğrusu o böyle istedi kendince bazı sorunları yüzünden ben her ne kadar istemesemde. Gecen gün özlemeli bi durum atmış kendisi sanırım özledi. Her neyse Annesinin de bende hakkı vardır bende içimde kalsın istemedim ve aradım kadın çok üzüldüğünü beni çok sevdiğini söyledi başka gelin istemiyorum dedi bende oğlunuz böyle yaptı dedim helallik almak istedim öyle konuştuk ve kapattım annesi ona da söylemiştir kesin sizce erkek arkadaşım ne düşünür yanlış bi sey yapmadığımı düşünüyorum onca yılın hatrı vardı
Yani diyosun ki ben pası attım gol olur mu 😂

Ben o kadar olumsuz bulmadım, hatta hiç olumsuz bulmadım. Sonuçta muhabbetinizin olduğu bir insan bu kadın, medenice veda etmek istemişsiniz.

Ben kadının orda burda oğluma yapıştı vb diyeceğini sanmıyorum, derse de kendi ayıbı. Ben kötü hissedecek bir şey göremiyorum genel olarak.
Allah razı olsun anlayan çıktı sonunda.

Öyle bi kadın değil. Sürekli arardı beni zaten iletişim halindeydik
Benim kaynanatör sabah erken kaldırmazdı, güzel güzel yemekler yapardı, yatağını bile eşimle ikimize verirdi her gittiğimizde, bi de tatlı dilleri vardı ki sorma. Ama arkamdan neler diyormuş, nasıl dürtüyormuş eşimi, ağzım açık kalmıştı. Zaten her gittiğimde de istisnasız pişman olur gelirdim. 2 yıl olmuştur evine ayak basmayalı.

Ne alaka ya siz onla barışmak istesem kendisini ararım !
Özlemeli durumu görüp anneyi aramak oğlun benden ayrıldı ben değil demek sonra da söylemiştir kesin ne düşünmüştür demek bu kapıya çıkıyo canım ya. Niye ünlemli münlemli kastın şimdi sen barışmak istesen nolur banane bundan barışın allah allah😁

Benim kaynanatör sabah erken kaldırmazdı, güzel güzel yemekler yapardı, yatağını bile eşimle ikimize verirdi her gittiğimizde, bi de tatlı dilleri vardı ki sorma. Ama arkamdan neler diyormuş, nasıl dürtüyormuş eşimi, ağzım açık kalmıştı. Zaten her gittiğimde de istisnasız pişman olur gelirdim. 2 yıl olmuştur evine ayak basmayalı.
Bundan banane? Siz iyi insana denk gelmemişsiniz demek ki herkes bir değil

Özlemeli durumu görüp anneyi aramak oğlun benden ayrıldı ben değil demek sonra da söylemiştir kesin ne düşünmüştür demek bu kapıya çıkıyo canım ya. Niye ünlemli münlemli kastın şimdi sen barışmak istesen nolur banane bundan barışın allah
Özlemeli durumu görüp anneyi aramak oğlun benden ayrıldı ben değil demek sonra da söylemiştir kesin ne düşünmüştür demek bu kapıya çıkıyo canım ya. Niye ünlemli münlemli kastın şimdi sen barışmak istesen nolur banane bundan barışın allah allah😁
Sen şaka mısın ya? Demek ki sen böyle yapardın içten içe. Ben ne sorduysa onu anlattım barışmak istemediğimi de söyledim helallik aldım ve kapadım sen çok da şey yapma

Bundan banane? Siz iyi insana denk gelmemişsiniz demek ki herkes bir değil
Şimdi neden yükseldiniz durduk yere, onu anlamadım. Yaptığınız şeyi çok gereksiz görmedim, insanlık etmişsiniz. Lakin bitti gitti işte, eski sevgilinizin annesi iyi olsa ne olmasa ne artık.

Şimdi neden yükseldiniz durduk yere, onu anlamadım. Yaptığınız şeyi çok gereksiz görmedim, insanlık etmişsiniz. Lakin bitti gitti işte, eski sevgilinizin annesi iyi olsa ne olmasa ne artık.
Kusura bakmayın sinirlendim biraz diğer insanlar saçma sapan yorum yaptılar bende yanlış bi sey yaptığımı düşünmüyorum

Sen şaka mısın ya? Demek ki sen böyle yapardın içten içe. Ben ne sorduysa onu anlattım barışmak istemediğimi de söyledim helallik aldım ve kapadım sen çok da şey yapma
E öyleyse mevzuyu niye kapatamıyorsunuz, burada konu açacak kadar ikilemdesiniz?

Siz de için için biliyorsunuz ama söylemek cazip gelmiyor işte.
Eğer sıfır başka niyetle yapmış olsaydınız ‘acaba kötü mü ettim’ diye düşünmez bilakis ‘ben insanlık yaptım, kendileri ne anlarsa anlasın bana ne!’ diyebilecek rahatlıkta olurdunuz.

Kusura bakmayın sinirlendim biraz diğer insanlar saçma sapan yorum yaptılar bende yanlış bi sey yaptığımı düşünmüyorum

Eh o zaman? Konu aciyorsaniz diger görüslere de acik olmaniz lazim. Sinirleniyorsunuz ama baskalarin gözünde eski erkek arkadasin annesile görüsmek ayni öyle görünüyor iste. Sizin niyetiniz sadece hellallik almak ise bile. Yorumlari begenmiyorsaniz konuyu yapattirin olsun bitsin

E öyleyse mevzuyu niye kapatamıyorsunuz, burada konu açacak kadar ikilemdesiniz?

Siz de için için biliyorsunuz ama söylemek cazip gelmiyor işte.
Eğer sıfır başka niyetle yapmış olsaydınız ‘acaba kötü mü ettim’ diye düşünmez bilakis ‘ben insanlık yaptım, kendileri ne anlarsa anlasın bana ne!’ diyebilecek rahatlıkta olurdunuz.
Zaten o rahatlıktayım ama ben takıntılı bi insan olduğum için düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X