Ayrıldık ? Haksız oldugumu düşünmüştünüz ?

Adamın umrunda değilsin malesef. Seven insan bukadar umursamaz davranmaz. Saatlerce,gece yarilarina kadar online olup sana yazmaması belkide mesajını bile okumadan sildi. Takiplerden çık,numarasını sil ve hayatına bak. Bir hoşçakalı çok göreni napacaksın bu saatten sonra?

İyi giden bir ilişkiyi nasıl bu hale getirdin. Ben olsam ben de bunalırdım. Çok üzerine düşmüşsün, darlamışsın. Kimseye hakettiğinden fazla değer verme, özellikle erkeklere.

Ayrıldıktan iki gün sonra instagrama benim baş harfimi kalp içine alıp hikaye atmış acıklı bi şarkıyla

İşin garip yanı sekreter kızın baş harfiyle benimki aynı
Bakın hala aynı hataya düşüyorsunuz, adamın durumunu neden takiptesiniz?? Silin engelleyin gitsin.

inanamıyorum gerçekten

Yaa bu adam bildiğin sırtlan, koş ve uzaklaş. Aldatıldığını düşünüyorum, konunu ve öncesinde açtığın konunu da okudum 1 ayda ucuz atlatmışsın. Sekreter kıza da yat kalk dua et, adamın gerçek yüzünü çıkarmış işte ortaya. Aldatmadığını düşünen pollyannaları görünce imrendim keşke benim de pembe gözlüklerim olsa.

Bu cok enteresan cıdden ama ben de hıssedıyorum. Mesela bır sevgılım vardı arada sarjı bıter kapanır arada sabaha kadar onlıne olurdu ben kotu dusunmezdım sonuncusunda bır haftadır tedırgınım beynim biliyo ama kalbım reddedıyodu durumu. Sanırım aldatıldıgımızı adamın baskası ile yazısmasından degıl bıze karsı ilgisinin azalmasından anlıyoruz.
Kesinlikle anlaşılıyor. Öyle durumlar oldu ki , hiçbir sebep yokken hissettiğim bile oldu ve hep doğru çıktı.
Umarım siz hislerinizde yanılıyorsunuzdur.

X