Ayrıldık ? Haksız oldugumu düşünmüştünüz ?

cevap yazdı mı x kişisi
bakalım e cevap verecek merak ediyorum
bu arada ihmal edilmek konusunda siz haklısınız ısrar edip boğma kousunda da siz haksızsınız
bırakacaktınız kendi haline.. sabırsız davranmışsınız

söyledikleri bana inandırıcı gelmedi , bes dk olsa zaman ayırabilir isterse
hata sende de var ama çok ısrarcı davranıyorsun biraz teli kapatıp onun aramasını beklemeliydin
Bana gündüz üçte sadece ne deyim ki ben şimdi demiş cevap vermedim bende

Bu işler de bana göre değil gerçekten tam da anlattıgın gibi çileden çıkardı beni
Yeni biten ilişkime benzettim. Dengesiz tavırları ile karşısındaki kadını çileden çıkaran sonra da topuk olan erkek modeli. Bir sıcaktır bir soğuk, kelimeleri ile size kendinizi değersiz ve yetersiz hissettirir,bir şekilde hep peşinden koşuyormuş yada alttan alıyormuş gibi hissedersiniz. İşin sonunda konu "sevgi,ilişki,aşk" kısmından çıkıp inada biniyor. Bir erkeğin hayatında illa bir kadın olmasına gerek yok aldatma kelimesi için. Kötüleşen hareketler, yalan yanlış tavırlar ve sözler de aldatmaya giriyor çünkü o adam bildiğiniz adam olmaktan çıkıyor. Ben kimsenin peşinden koşmam,kızlar benim peşimde koşar diyor genelde bu tipler (ve sayıları oldukça fazla). Pucca isimli yazarın bir sözü var: Sümüğünüzü atmayacağınız erkekler ... Seninki ilişki değil ,kaçak dövüşme..Bu tip erkekler taktik yapılmasından,oyunlardan,sürekli sürekli kovalamaktan anlıyor; elde ettiğini düşündüğü an bırakıyor yada daha cazip bir seçenek gördüyse seni es geçiyor... Derin bir nefes al ve arkana bakmadan yoluna devam et..

Hmmm, adam diğer tarafı sağlama almış demek ki, sizin de kendi isteğinizle ayrılmanız işine gelmiş.

Madem yol verdiniz boşverin sakın cvp falan yazmayın, kimsenin o kadar meşgul olabileceğine inanmıyorum ben, tamamen veril(mey)en değerle ilgili.

adamın önceki söylediklerinden belliydi zaten hatuna ilgisi olduğu.

Burda aldatılmaya alakalı birşey göremedim, biraz fevri çıkmışsınız. Diğer konuyu bilmiyorum ama sakinleşmeye ihtiyacınız var belliki. Biraz oturun, kendinize bir papatya çayı demleyin. Ben napiyorum diye düşünün. Çok ciddiyim dalga geçmiyorum
Kimin üstüne bu kadar giderseniz, aynı tepkileri hatta daha fazlasıyla karşılaşırsınız. Kuzenimin kiz arkadaşı artik oyle bir boyuta gelmişti ki, her dakika nerde kimle olduğunu bilmek istiyordu. Bir sure kuzenim uyuyorum çalışıyorum gibi yalan söyleyerek nefes alabildiğini söyledi ve daha fazla dayanamayıp ayrıldı.
Konunuzdan bile fevri oluşunuz anlaşılıyor
Eğer yorumları kaçırdıysam ve bir aldatma varsa, o zaman haklısınız boşverin bu şahsın üzerinde düşünmeye bile değmez çünkü cok yeni bir ilişkiymiş

En son ki ne diyim ki ben şimdi mesajına cevap vermelimiyim ?
Hmmm, adam diğer tarafı sağlama almış demek ki, sizin de kendi isteğinizle ayrılmanız işine gelmiş.

Madem yol verdiniz boşverin sakın cvp falan yazmayın, kimsenin o kadar meşgul olabileceğine inanmıyorum ben, tamamen veril(mey)en değerle ilgili.

adamın önceki söylediklerinden belliydi zaten hatuna ilgisi olduğu.

Burda aldatılmaya alakalı birşey göremedim, biraz fevri çıkmışsınız. Diğer konuyu bilmiyorum ama sakinleşmeye ihtiyacınız var belliki. Biraz oturun, kendinize bir papatya çayı demleyin. Ben napiyorum diye düşünün. Çok ciddiyim dalga geçmiyorum
Kimin üstüne bu kadar giderseniz, aynı tepkileri hatta daha fazlasıyla karşılaşırsınız. Kuzenimin kiz arkadaşı artik oyle bir boyuta gelmişti ki, her dakika nerde kimle olduğunu bilmek istiyordu. Bir sure kuzenim uyuyorum çalışıyorum gibi yalan söyleyerek nefes alabildiğini söyledi ve daha fazla dayanamayıp ayrıldı.
Konunuzdan bile fevri oluşunuz anlaşılıyor
Eğer yorumları kaçırdıysam ve bir aldatma varsa, o zaman haklısınız boşverin bu şahsın üzerinde düşünmeye bile değmez çünkü cok yeni bir ilişkiymiş

carli hanım geçen konunuza da yazmıştım ama bana cevap vermemiştiniz.

1 aylık sevgiliniz,göğsünde eski sevgilisinin adı yazıyor. siz bu adama sanki yıllardır birlikteymişsiniz muamelesi yapıp, gereğinden fazla darlıyorsunuz.

önceden aldatılmış olduğunuz için güvenecek bir liman ihtiyacı içinde olabilirsiniz, 1 aylık da olsa bu ihtiyaç ve duygulardan dolayı bu şekilde hareket etmiş olabilirsiniz,ancak yaptığınız yanlış.

ben en başından göğsünde eski sevgilisinin adını taşıyan bir adamla birlikte olmazdım mesela, ya da bahsettiğiniz güvensizlik mevzularını görmezden gelmezdim.

adam size henüz flört dönemi-taze ilişki gözüyle bakarken siz ona neredeyse nişanlım gözüyle bakıyorsunuz.

adamın zaten tekin papuç olmadığını en başından söyledik.

bence bir süre kendinizi dinleyin,yeni bir ilişki için çok acele ediyorsunuz,neden?

bence henüz herhangi bir ilişki yürütebilecek durumda değilsiniz...

Iliskiler guven uzerine kurulur. Guvenmiyorsaniz devam etmenin de anlami yok ki. Neden devam ettiniz?
Sabahtan beri cevrim ici oldugu halde size donmuyorsa hala niye ariyorsunuz ki?
Saat basi arayip adamin her yaptigini takip etmek normal degil ki? Beni de birisi adim adim kontrol etse bunalirim. Sevgi ozgur birakmaktir, kisitlamak degil. Bir de adama ultimatom vermissiniz. Kac yasindasiniz? Ya eve gecersin ya biter demeniz cok komik olmus.
Niye bu kadar uzerine dustunuz ki? Her iliskinizde boyle bogar misiniz karsinizdaki kisiyi?
Belli ki mutlu degilsiniz bu iliskide direk bitirmek gerekirdi. Bitirmek icin de konusalim demeye gerek yok. Iliskiler baslarken iki kisinin istemesiyle baslar da biterken tek kisinin istegiyle biter.
Salin bu adami gitsin. Artik aramayin.

Burdaki mesajlari hayretle okuyorum bazen. Aldatildiginizi düsünüyorum, klasik biriyle flörtlesmeye baslayan onla yazisip digerini artik önemsemeyen erkek davranisi. Size deger verse ya da olgun bir insan olsa sizi arar öyle bitirirdi iliskiyi ya da beni cok bunaltiyorsun zamana birakalim falan derdi. Umarim bir ay sonra sizi arayinca tekrar dönmezsiniz.

En son ki ne diyim ki ben şimdi mesajına cevap vermelimiyim ?
Ya tabiki cvp vermeyin, cvp verirseniz önceki yazdıklarınızın hepsini boşa çıkartacaksınız, ilgi beklediğiniz için ayrılık msjı atmış olacaksınız,

ayrıca adamın attığı msj herhangi bir cvp istemiyor, karşılığında bir şey yazılmaz.
-ne diyimki ben sana?
+hmm ayrılmayalım de?? mi yazacaksın 🙄

Zaten ayrılmak istemeyen adam “olur mu hiç yanlış anlamışsın” falan der kendini açıklamaya çalışır.

Adam bal gb de hafiflemiş siz ayrıldığınız için!

Ya tabiki cvp vermeyin, cvp verirseniz önceki yazdıklarınızın hepsini boşa çıkartacaksınız, ilgi beklediğiniz için ayrılık msjı atmış olacaksınız,

ayrıca adamın attığı msj herhangi bir cvp istemiyor, karşılığında bir şey yazılmaz.
-ne diyimki ben sana?
+hmm ayrılmayalım de?? mi yazacaksın 🙄

Zaten ayrılmak istemeyen adam “olur mu hiç yanlış anlamışsın” falan der kendini açıklamaya çalışır.

Adam bal gb de hafiflemiş siz ayrıldığınız için!
Ne yazmis ki en son?

Empati kurun sevdiginiz sizi ariyor halledelim diyor meselelerimizi, onu kaybetmeyi göze alip meşgule atar miydiniz? O yüzden sonuna kadar haklisiniz. Gözden çıkarmış aramayin yolları kapatin değmez bu adama.

Ayrıldık akşam üzeri konu açmıştım aldatılıyo muyum diye
Saat 4 den itibaren beni hiç aramadı 4 akiam konuşcaz çözcez herşeyi demişti bende saat 12 bucukta aradı eve gidiyorum hayatım dedi tamam dedim 1 saat oldu yok ama sürekli çevrimici aradım tekrar eve gidemedim dedi arabadayız hala iş konuşuyoruz gün yaklaştıya dedi
Aradan 1 saat geçti aradım arkadaşlarıyla oturdugunu bu ortamı bırakamayacağını söyledi bende bizim bi problemimiz oldugunu beni arayacagını söyledin dedim ve keyfi olarak arkadaşlarınla oturuyosun ben seni bekleyemem dedim çarşamba günü düzeleceğini kafasının rahatlayacagını söyledi bende bunun işle alakalı olmadıgını resmen dalga geçer gibi beni avuttugunu söyledim
Ya şimdi eve geçip problem neyse on çözeriz yada sabah kaşktıgında beni bulamazsın dedim oda bana bu lafı ciddiye aldırtma bak arkadaşlarım beni bekliyo şuan dedi bende ya eve geçersin yada biter dedim
Aradan yarım saat geçti aradım 4 kere meşgüle attı bende bi ayrılık mesajı yazdım şuan wp da çevrimici olmana sebep kimse mutlulukla değersiz hissetitğim yerde kalamam çok inanmıştım ama erken gördüğüm iyi oldu sen bu kadarmışsın sana 1 gün süre vermiştim iki gün beklemeye değmez benden bukadar hoşcakal dedim ve mesajımı bile görmedi hala çevrimici olmasına ragmen
Herkes bana şüpheci kuruntulu kıskanç demişti bunlrın hepsi aldatıldıgımı göstermiyo mu
Ya da ben mi hastayım eğer öyleysem gerçekten tedavi olcam ya gerçekten kafayı yiycem hiç böyle bi ayrılık yaşamamıştım bu kadar sallanmadıgım olmamıştı gerçekten şok geçridim daha dün yanımdaydı
Seninle hiç bi alakası bence kesinlikle bu kafaya girme. Aldatıldığın en başından belliydi. Bu seninle değil onun karaktersizliğiyle ilgili. Kendine yüklenme.

Haklısınız çok mu bunalttım gerçekten yogundu diyorum dün bide bi ara ekran görüntüsü attı bak geuptan işle ilgili konuşuyoruz diye bende varmı acaba hata diyorum ama herşey ortada
Ne yazmis ki en son?

Ne diyimki ben şimdi sana yazmış

Asla bir sey yazmayin biraz kendinize deger verin de adamin da sagisi olsun

Seninle hiç bi alakası bence kesinlikle bu kafaya girme. Aldatıldığın en başından belliydi. Bu seninle değil onun karaktersizliğiyle ilgili. Kendine yüklenme.

Hayır kaybetme korkum olsaydı yapmazdım ayrılık problem değil ama bu kdar umursanmamak canımı sıkan tek bir hoşcakal bile yazmaya tenezzül etmedi
Empati kurun sevdiginiz sizi ariyor halledelim diyor meselelerimizi, onu kaybetmeyi göze alip meşgule atar miydiniz? O yüzden sonuna kadar haklisiniz. Gözden çıkarmış aramayin yolları kapatin değmez bu adama.

Haklısınız çok mu bunalttım gerçekten yogundu diyorum dün bide bi ara ekran görüntüsü attı bak geuptan işle ilgili konuşuyoruz diye bende varmı acaba hata diyorum ama herşey ortada
Sen de üstüne gitmişsin ama bu kişi seni umursamıyor. Karşında seni umursayan biri olsaydı bunları yaşamazdın zaten, bunaltan kişi konumuna düşmezdin diye düşünüyorum.

Bence de artık hiç bir şekilde yazma.bırak çarşamba günü yapacak bakalım.o zamana kadar bırak sen de sonra yüz yüze konuş yine devam ederse bence de ayrılmalısın çünkü umursanmamak değersiz hissetmek çok acı verici

O kadar şeye yaza yaza ne diyim ki ben sana şimdi yazan insan için fazla kafa yormuyor musunuz? Adamın sizinle ciddi bir şey düşündüğünü sanmıyorum ben. Tavırları onu gösteriyor. Var oyle erkekler, başka amaçları için gönüllü olmadıkları halde ilişkiyi devam ettirmeye çalışan. Karşısında da irdeleyen bir kadın olunca bir yerden patlak veriyor böyle işte. Çevrimici olduğu zamanlarda o yeni kızla konuşuyor muhtemelen ya da eski başka biridir. Ama mutlaka başka bir dişidir.

Yani kendinizi bu konuma niye sokuyorsunuz? Bir durup dışardan bakın şu konuya. Başka biri olsa ne yorum yapardınız? Muhtemelen kullanıldıgini, aldatıldığını düşünürdunuz. Bu adam ne hadle sizi bu duruma sokabiliyor? Sizin değeriniz bu kadar küçük mü? Bir titreyip kendinize gelin bence. Böyle ucuz adamlar için kilinizi bile kimildatmayin. Gerekirse yalnız kalın ama yine de kimsenin peşinde paspas olmayın. Ayrıca 1 aylık bir şeymiş. İlişki bile denmez engelleyin gitsin

X