Ayrıldık ? Haksız oldugumu düşünmüştünüz ?

Ayrıldık zaten adam ortada yok carsamba günü ne yapabilirki işim bitti artık seni arayabilirim mi diyecek ?
Bence de artık hiç bir şekilde yazma.bırak çarşamba günü yapacak bakalım.o zamana kadar bırak sen de sonra yüz yüze konuş yine devam ederse bence de ayrılmalısın çünkü umursanmamak değersiz hissetmek çok acı verici

Zaten dünden sonra hiç yazmadım onun ne diyim ki mesajına da cevap vermedim
Ama okadar zoruma gidiyoki şu konuma düşmek yanımdayken bidaha ne zaman görüşürüz erken çıktıgın gün hangisi ozaman sen gelirsin , bak bir ay oldu ayrılmıyoruz sencede çok iyi değilmiyiz gibi konuşup bu şekilde davrandı
Hadi diyelim ki bitti istediği buydu tamam bitti tek bir kelime tamam hoşcakal ben nediyim ki ne ya ?
aylar önce onu şuan bi düzenin yok ben böyle bi ilişki istemiyorum dediğimde hiç bir bağımız olmamasına ragmen bana çok üzdün beni farkındayım bende herşeyin demişti hatta o konu açıldıgında oturup ağladım zaten hayatım kötü bide senin ettiğin laflar zoruma gitti demişti ozaman bile böyle konuşurken şimdi bu kadar sallamanası
Ben onu bunaltmayım sen rahat rahat takıld dediğimde bunaltabilirsin istediğin kadar ben hiç şikayet etmem diyen adam bu hale geldi
O kadar şeye yaza yaza ne diyim ki ben sana şimdi yazan insan için fazla kafa yormuyor musunuz? Adamın sizinle ciddi bir şey düşündüğünü sanmıyorum ben. Tavırları onu gösteriyor. Var oyle erkekler, başka amaçları için gönüllü olmadıkları halde ilişkiyi devam ettirmeye çalışan. Karşısında da irdeleyen bir kadın olunca bir yerden patlak veriyor böyle işte. Çevrimici olduğu zamanlarda o yeni kızla konuşuyor muhtemelen ya da eski başka biridir. Ama mutlaka başka bir dişidir.

Yani kendinizi bu konuma niye sokuyorsunuz? Bir durup dışardan bakın şu konuya. Başka biri olsa ne yorum yapardınız? Muhtemelen kullanıldıgini, aldatıldığını düşünürdunuz. Bu adam ne hadle sizi bu duruma sokabiliyor? Sizin değeriniz bu kadar küçük mü? Bir titreyip kendinize gelin bence. Böyle ucuz adamlar için kilinizi bile kimildatmayin. Gerekirse yalnız kalın ama yine de kimsenin peşinde paspas olmayın. Ayrıca 1 aylık bir şeymiş. İlişki bile denmez engelleyin gitsin

Hayır arayıp ne diycem adam dün okadar meşgule attı bugun ayrılık mesajımı sallamadı yetmedi gel iyice ağzıma et mi diyim
Ozaman kendi kendinizi yemeyi de bırakın. Evet, zor, ağırınıza gitmiş gururunuz kırılmış haklısınız.
Ama adam evlendikten sonra bu şekilde davranabilirdi. Aileler vs olay çok can sıkıcı olabilirdi.
Ucuz atlattığınızı düşünün sizi sevmediğini şimdiden gördünüz

Açın film izleyin kafanızı dağıtın

İyi etmişsiniz ayrılmakla ben sakin kalıp açıklamasını dinleyin demiştim önceki konunuzda ama açıklama zahmetine giren bile yok karşınızda, iki gündür arkadaşlar da arkadaşlar diye tutturmuş, full çevrimiçi olup sizi kaale almaması da cabası, aldatma var mı bilemem ama sizi umursamama var bariz. Geçmiş olsun.

Ayrıldık akşam üzeri konu açmıştım aldatılıyo muyum diye
Saat 4 den itibaren beni hiç aramadı 4 akiam konuşcaz çözcez herşeyi demişti bende saat 12 bucukta aradı eve gidiyorum hayatım dedi tamam dedim 1 saat oldu yok ama sürekli çevrimici aradım tekrar eve gidemedim dedi arabadayız hala iş konuşuyoruz gün yaklaştıya dedi
Aradan 1 saat geçti aradım arkadaşlarıyla oturdugunu bu ortamı bırakamayacağını söyledi bende bizim bi problemimiz oldugunu beni arayacagını söyledin dedim ve keyfi olarak arkadaşlarınla oturuyosun ben seni bekleyemem dedim çarşamba günü düzeleceğini kafasının rahatlayacagını söyledi bende bunun işle alakalı olmadıgını resmen dalga geçer gibi beni avuttugunu söyledim
Ya şimdi eve geçip problem neyse on çözeriz yada sabah kaşktıgında beni bulamazsın dedim oda bana bu lafı ciddiye aldırtma bak arkadaşlarım beni bekliyo şuan dedi bende ya eve geçersin yada biter dedim
Aradan yarım saat geçti aradım 4 kere meşgüle attı bende bi ayrılık mesajı yazdım şuan wp da çevrimici olmana sebep kimse mutlulukla değersiz hissetitğim yerde kalamam çok inanmıştım ama erken gördüğüm iyi oldu sen bu kadarmışsın sana 1 gün süre vermiştim iki gün beklemeye değmez benden bukadar hoşcakal dedim ve mesajımı bile görmedi hala çevrimici olmasına ragmen
Herkes bana şüpheci kuruntulu kıskanç demişti bunlrın hepsi aldatıldıgımı göstermiyo mu
Ya da ben mi hastayım eğer öyleysem gerçekten tedavi olcam ya gerçekten kafayı yiycem hiç böyle bi ayrılık yaşamamıştım bu kadar sallanmadıgım olmamıştı gerçekten şok geçridim daha dün yanımdaydı
Siz sevgilinizin yanında çalışan sekretere takık olan kullanıcı mısınız? Öyle bir başlık vardı da.. Eğer öyleyseniz eşeğin aklına karpuz kabuğu soktuğunuz şimdi de ektiklerinizi biçiyorsunuz. Bence güvensizlik duygunuz konusunda psikolojik destek almanız gerekiyor. Eğer bir ilişkim olursa benim de almam gerekiyor çünkü bende böyleyim 😄

Hayır arayıp ne diycem adam dün okadar meşgule attı bugun ayrılık mesajımı sallamadı yetmedi gel iyice ağzıma et mi diyim
Senın ıcıne sınmedı bence hala adamın baskası ıle gorustugune ıkna olmuyorsun. Walog yukle telefonuna haftalık yırmı tl falan ya da baska bır wp takıp programı magazadan sana gırdıkce bıldırım gelecek bak bakalım kac saat onlıne. Yeterınce gordukten sonrada da bas engelı gıtsın ıkna olunca sen. Kalp bahane buluyor sureklı

Bırakın artık peşini. Saçma bir şekilde ayrılmışsınız ama iyi olmuş zaten o adamdan bir halt olmazdı. Yolunuza bakın artık siz de

Ayrıldık akşam üzeri konu açmıştım aldatılıyo muyum diye
Saat 4 den itibaren beni hiç aramadı 4 akiam konuşcaz çözcez herşeyi demişti bende saat 12 bucukta aradı eve gidiyorum hayatım dedi tamam dedim 1 saat oldu yok ama sürekli çevrimici aradım tekrar eve gidemedim dedi arabadayız hala iş konuşuyoruz gün yaklaştıya dedi
Aradan 1 saat geçti aradım arkadaşlarıyla oturdugunu bu ortamı bırakamayacağını söyledi bende bizim bi problemimiz oldugunu beni arayacagını söyledin dedim ve keyfi olarak arkadaşlarınla oturuyosun ben seni bekleyemem dedim çarşamba günü düzeleceğini kafasının rahatlayacagını söyledi bende bunun işle alakalı olmadıgını resmen dalga geçer gibi beni avuttugunu söyledim
Ya şimdi eve geçip problem neyse on çözeriz yada sabah kaşktıgında beni bulamazsın dedim oda bana bu lafı ciddiye aldırtma bak arkadaşlarım beni bekliyo şuan dedi bende ya eve geçersin yada biter dedim
Aradan yarım saat geçti aradım 4 kere meşgüle attı bende bi ayrılık mesajı yazdım şuan wp da çevrimici olmana sebep kimse mutlulukla değersiz hissetitğim yerde kalamam çok inanmıştım ama erken gördüğüm iyi oldu sen bu kadarmışsın sana 1 gün süre vermiştim iki gün beklemeye değmez benden bukadar hoşcakal dedim ve mesajımı bile görmedi hala çevrimici olmasına ragmen
Herkes bana şüpheci kuruntulu kıskanç demişti bunlrın hepsi aldatıldıgımı göstermiyo mu
Ya da ben mi hastayım eğer öyleysem gerçekten tedavi olcam ya gerçekten kafayı yiycem hiç böyle bi ayrılık yaşamamıştım bu kadar sallanmadıgım olmamıştı gerçekten şok geçridim daha dün yanımdaydı
Ayrılırken bile üstüne gitmek bu kadar olmaz adam kurtulmuş bayram ediyordur.

Ayrıldıktan iki gün sonra instagrama benim baş harfimi kalp içine alıp hikaye atmış acıklı bi şarkıyla
Öyle ya da böyle konu başlığına hitaben söyleyeyim haksızsınız. Bu adam iki gün sonra gelse hiçbir şekilde başkasıyla konuşmuyordum, kafam bozuktu, işti bilmem neydi, sen üstüme düşünce bunaldım dese geri kabul edersiniz çünkü ortada gerçekten aldattığına dair bir delil yok. Madem hissettiniz onun sizi o an araması bir şeyi değiştirmezdi.
Eski konunuza baktım yemeyip içmeyip kimlerle takipleşmiş bakmışsınız falan. Çok yanlış yaklaşmışsınız.

Bu seni aldattığını değil, seni önemsemediğini gösterir.
Seni sevmiyor yani.
Ama şöyle birşey var, üst üste arayıp mesaj atıp sıkan insandan bende bunalırım ve onunla konuşasım gelmez. Belki böyle bir durum vardır.

1 ay deli divane olmak için kısa bir süre.
Sevgililik bile denmez, ancak flört denir. Bu kadar kısa sürede de karşındaki bu kadar darlanmaz yani.

Tabii ki hisleriniz yoğun olabilir ama yaptıklarınız hiç normal değil.

Hatırlarsanız önceki konunuzda ben de içime sinmeyen bir şeylerin olduğunu söyleyip size hak vermiştim. Sonradan eski konularınız ortaya çıktı bir baktık ki, aldatılmanızın üzerinden fazla geçmeden hemen başka bir ilişkiye başlamışsınız ve sanki yıllardır tanıyor gibi konuşuyorsunuz adamı. Normal değil.

Bu kadar ertesi yarın gibi konular açan biri daha vardı burada yanlış hatırlamıyorsam. Kullanıcı ismi sherlock muydu acaba emin de olamadım. Sonradan yalan olduğu çıkmıştı sanırım. Sizin de fake olmadığınıza emin olamıyorum nedense.

Benim bildiğim usul adap şudur; Birini bir kere ararsın, meşgule atarsa "müsait olduğunda dönersen sevinirim" gibi bir mesaj yazar beklersin. Seni önemsemeyen sevgiliyi üst üste aramak hem çok önemsediğini gösterir hemde adamın totosu gökyüzüne çıkarır. Ondan sonra o adamın totosunu paraşütle bile yere indiremezsin. 😂

Ayrılırken bile üstüne gitmek bu kadar olmaz adam kurtulmuş bayram ediyordur.

İşin garip yanı sekreter kızın baş harfiyle benimki aynı

Ayrıldıktan iki gün sonra instagrama benim baş harfimi kalp içine alıp hikaye atmış acıklı bi şarkıyla

İşin garip yanı sekreter kızın baş harfiyle benimki aynı
hemen etkilenmeyin
tamam siz ısrar etmeseydiniz iyiydi ama seven adam da böyle yapmaz

Belki de artık onun takipten çıkarmalı ve yoluna devam etmelisin. Kendine şunu sor ;bu dramayı yaşamayı seviyor musun yoksa hala sana dönmesi yada mesaj atması gibi bir umudun (isteğin ) mu var? Bazı şeylerden,duygulardan yada kişilerden kopmak zor gelebilir ama o hastalıklı tarafı koparmadıkça sende kangren olacak..Kafanda da içinde de bitir! Eğer bitirmek istiyorsan tabi

Hayır hiç bi tepki vermedim tabiki ama ben çok istiyodum ve benimde bunalttıgım yerler oldu evet bilmiyorum en azından son bi konuşmayı haketmiştim sağlıklı düşünemiyorum
hemen etkilenmeyin
tamam siz ısrar etmeseydiniz iyiydi ama seven adam da böyle yapmaz

Belki de artık onun takipten çıkarmalı ve yoluna devam etmelisin. Kendine şunu sor ;bu dramayı yaşamayı seviyor musun yoksa hala sana dönmesi yada mesaj atması gibi bir umudun (isteğin ) mu var? Bazı şeylerden,duygulardan yada kişilerden kopmak zor gelebilir ama o hastalıklı tarafı koparmadıkça sende kangren olacak..Kafanda da içinde de bitir! Eğer bitirmek istiyorsan tabi

Nedense bas harfı alıp hıkaye atması mantıklı gelmedı adam ayrılma durumuna tepkı vermemıs onu gectım sureklı onlıne falan sızı umursamıyordu ben hala baskası var dıyorum . Belkı bas harfı aynı olan baska bırınedır ne bıleyım oyle hıssettım

X