Ayrılık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O 3 senem yağ balla geçmedi benim. Annem çalışırken evin her işi benim üstündeydi. Hergun cam silip yemek yapıp toz alıp ders çalışıyordum. Bir de babamın manyakliklairni çekiyordum. Terbiyesizlik yapmayın
Kahve içtiniz diye başınıza kalkan adam mı çalışıp maaş almanızı istemiyor yani? Karısını çalıştıran adam mı? Söyledikleriniz o kadar tutarsız ki.

Hadi her şeyi geçtim, adam akıllı kpss ye çalışmak yerine sanaldan ne idiğü belirsiz biriyle yazışmışsınız tam 3 sene. Şimdiye çoktan düz memurluk kazanırdınız düzgün bir çalışmayla.

Ama işte bazı insanlar ailesine rağmen çalışıp bir yerlere gelirken bazı insanlar da ailesini bahane edip evde kös kös oturuyor. Farkı yaratmak kişinin kendi ellerinde.

Belliki sessiz, sakin ve birazda öz güven eksikliği olan biri. Ama bana kalırsa size yazmama sebebi bunlar değil. Sizi sadece arkadaş olarak görmüş. Bir flört ilişki olarak değil arkadaşlık ilişkisiymişsiniz onun için.
Ne kadar çekingen, öz güvensiz olursan ol. Bir şeyler hissedersen telefonla arayıp söyleyemiyorsan bile mesajla yazarsın.
Malesef tek taraflıymış. Önünüze bakın artık. Yeni inssanlar tanımaya çalışın.

Babam zaten çalışmama karşı değil parayı seviyor. Sadece babamın istediği düzgünlükte bir yer bulmam gerekiyor. İş bulmak zorken bir de büyük şirket bulmam gerek yani
Tamam işte biraz da o yardımcı olsun bu konuda. +1 maaş gelecek, boru mu? Kötü ailelerden bahsetmişken, ben kızlarını kaldırıma çıkarıp satmaktan utandıkları için kızlarının bulduğu sevgililerden para isteyen, kredi çekmesini isteyen aileler tanıdım. Babanız zarar görmeyin diye iyi bir iş bul diyor en azından. O internete girdiğiniz telefonu o aldı, internet faturanızı o ödüyor. Kötü görmemişsiniz.

Tesekkur ederim
Belliki sessiz, sakin ve birazda öz güven eksikliği olan biri. Ama bana kalırsa size yazmama sebebi bunlar değil. Sizi sadece arkadaş olarak görmüş. Bir flört ilişki olarak değil arkadaşlık ilişkisiymişsiniz onun için.
Ne kadar çekingen, öz güvensiz olursan ol. Bir şeyler hissedersen telefonla arayıp söyleyemiyorsan bile mesajla yazarsın.
Malesef tek taraflıymış. Önünüze bakın artık. Yeni inssanlar tanımaya çalışın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X