Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Gidebildiklerine göre eksik bir şeyler mutlaka varmış.Ama asıl eksileni gittiklerinde göreceklerdir öyle umuyorum.

30 Eylüldü ayrıldığımız da ..
1 Ay olmuş ..
Ama zannetmem ki ses çıksın

canım benimde 29 ağustostu sanırım tam hatırlayamadım...
ama yaklaşık 2 ay olmuş ne aradım ne sordum msnde hiç bir şey yazmadım
beni kıskandırmak için nickine bir şeyler yazıyordu...ama üstüme alınmadım
onu hep görmezlikten geldim...msnde bile olsa bir şey yazmadım..
sonra ne oldu seni seviyorum diye msj attı...
tabi bende hemen atlamadım bende seni diye sert davrandım kandırma kendini sevmiyorsun
diye bir kaç gün msnde telde yazdı yine naber hep sanane,napıyım,ilgilendirmez seni diye
laflar söyledim..ama kavga etttik canımı çok acıtmıştı benim hiç haketmediğim sözler söylemişti..eski konularımı okursan görürsün...o yüzden ben onun canını acıttım
amacım intikam almak değil sadece benim ne hissettiği mi biraz da olsa anlaması..
ve anladı sonra gönlünü almaya çalıştım dayanamadım
ama şimdi bundan sonra bir adım aysa bile cvp vermicem msne dahi beni görmicek kararım kesin..onu unutmak istiyorum..falda bile çıkıyor bu seni arıcak geri döncek diye sevinmem lazımken bir umut işte fala inanma falsız da kalma derler ama artık dönmesin..
evet seviyorum ama yoruldum artık yıprandım...biraz zaman geçsin kendime geliyim
onu sadece unutmak istiyorum ve bunun için ne gerekiyorsa yapıcam...

Son düzenleme:
Ayrılırken msnden silmiyorsanız hala bir umut var demektir. Ben anında silmiştim onu, o da beni.
Ve hiçbir şekilde geri dönüşü olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 haftada pes edecektim ki bekle demiştin canım, evet işe yaradı cidden de arayıp sormamama değdi, devamını bekliyorum artık umarım güzel olur her şey=)

insallah aklini basina toplarda döner.. anladimki bazen ne kadar da çok sevsen bir iliskiye arada bir nefes aldirmak gerekiyor..
hadi gözün aydin, arkasida gelir inslh :KK19:

insallah aklini basina toplarda döner.. anladimki bazen ne kadar da çok sevsen bir iliskiye arada bir nefes aldirmak gerekiyor..
hadi gözün aydin, arkasida gelir inslh :KK19:
Ay inşallal canım ya =) Çevremdekiler hep ''Fazla anlam yükleme bu konuşmaya'' diyorlar ama bana çok anlamlı geldi nedense baya bi sevindim.

canım benimde 29 ağustostu sanırım tam hatırlayamadım...
ama yaklaşık 2 ay olmuş ne aradım ne sordum msnde hiç bir şey yazmadım
beni kıskandırmak için nickine bir şeyler yazıyordu...ama üstüme alınmadım
onu hep görmezlikten geldim...msnde bile olsa bir şey yazmadım..
sonra ne oldu seni seviyorum diye msj attı...
tabi bende hemen atlamadım bende seni diye sert davrandım kandırma kendini sevmiyorsun
diye bir kaç gün msnde telde yazdı yine naber hep sanane,napıyım,ilgilendirmez seni diye
laflar söyledim..ama kavga etttik canımı çok acıtmıştı benim hiç haketmediğim sözler söylemişti..eski konularımı okursan görürsün...o yüzden ben onun canını acıttım
amacım intikam almak değil sadece benim ne hissettiği mi biraz da olsa anlaması..
ve anladı sonra gönlünü almaya çalıştım dayanamadım
ama şimdi bundan sonra bir adım aysa bile cvp vermicem msne dahi beni görmicek kararım kesin..onu unutmak istiyorum..falda bile çıkıyor bu seni arıcak geri döncek diye sevinmem lazımken bir umut işte fala inanma falsız da kalma derler ama artık dönmesin..
evet seviyorum ama yoruldum artık yıprandım...biraz zaman geçsin kendime geliyim
onu sadece unutmak istiyorum ve bunun için ne gerekiyorsa yapıcam...

Anlıyorum seni inan ..
Evet aramasını çok istiyorum sesini duymayı bile özledim ..
Ama bu zamandan sonra ben de geri dönmem..
Çok yoruldum çok yıprandım üstüne üstlük inancımı kaybettim artık ona ..
Biliyorum okumuştum daha önceden konularını konuşmuştukta aynı konularda ..
Karar vermişsin sen de karar verdikten sonra insan çok zorlansa da başarır ben buna inanıyorum.
Ben de aynı şekilde karar verdim ve onsuz bir hayata başladım ..

Kızlar siz ne güzel onsuz bir hayata başlayıp geri gelse kabul etmeyecek düzeye gelmişsiniz.Ben deli gibi geri dönsün istiyorum.Ayaktayım evet güçlü duruyorum mutluyum ama sırf geri dönecek umudum yüzünden böyleyim.Geri dönse azıcık burnunu sürtüp yine deli divane olurum.Off off

Kızlar siz ne güzel onsuz bir hayata başlayıp geri gelse kabul etmeyecek düzeye gelmişsiniz.Ben deli gibi geri dönsün istiyorum.Ayaktayım evet güçlü duruyorum mutluyum ama sırf geri dönecek umudum yüzünden böyleyim.Geri dönse azıcık burnunu sürtüp yine deli divane olurum.Off off

Canım ben onun için o kadar çok uğraştım ki o kadar çabaladım anlatamam sana neler neler ... Onun da hakkını yiyemem uğraştığı şeyler tabiki oldu ama çok yıprandık çok yıprattık birbirimizi .. Hep çok sevgiden oldu aslında bunlar bazen kıskançlıklarımız hastalık boyutuna geldi .. Ama ben buna rağmen çözüm yolu ararken o vazgeçmeyi seçtiyse elden ne gelir?
Beni şimdi böyle bir durumda bırakabilen bir adamın bir daha bırakmayacağıma zor anlarımızda el ele olacağımıza nasıl inanırım ki ..
O benim elimi bir kere bıraktı bir daha bırakmayağının garantisini kim verebilir.
Madem gitmiş ne için gittiyse kalsın orada kalsın ki değsin gittiiğine ..
Hayatım boyunca onunla olmayı çok isterdim ama kısmet değilmiş ..
Emin ol bu kararı vermek çok zor , zor bir dönem atlatmak zorundayız ama eğer bunu yapmazsan kendi hayatını kuramazsın her an o gelecek düşüncesiyle yaşamak hiç kolay değil ..

Canım ben onun için o kadar çok uğraştım ki o kadar çabaladım anlatamam sana neler neler ... Onun da hakkını yiyemem uğraştığı şeyler tabiki oldu ama çok yıprandık çok yıprattık birbirimizi .. Hep çok sevgiden oldu aslında bunlar bazen kıskançlıklarımız hastalık boyutuna geldi .. Ama ben buna rağmen çözüm yolu ararken o vazgeçmeyi seçtiyse elden ne gelir?
Beni şimdi böyle bir durumda bırakabilen bir adamın bir daha bırakmayacağıma zor anlarımızda el ele olacağımıza nasıl inanırım ki ..
O benim elimi bir kere bıraktı bir daha bırakmayağının garantisini kim verebilir.
Madem gitmiş ne için gittiyse kalsın orada kalsın ki değsin gittiiğine ..
Hayatım boyunca onunla olmayı çok isterdim ama kısmet değilmiş ..
Emin ol bu kararı vermek çok zor , zor bir dönem atlatmak zorundayız ama eğer bunu yapmazsan kendi hayatını kuramazsın her an o gelecek düşüncesiyle yaşamak hiç kolay değil ..
Benimki sıkılıp gitti biliyorsunuz her fırsatta anlatıyorum işte o yüzden ümidim her zaman var elbet yeni hayatından da sıkılacak değerimi anlayacak diye.Bilmiyorum nasıl olacak bir şekilde olacağına bıraktım.

ah canım yha keşke burnunu sürttükten sonra çektğimiz acılar yaralar geçse ama geçmiyor..
sadece zamanla azalıyor..msne girmicem dediim yha beni görmicek bile dayanamadım girdi..
ne o beni siliyor ne ben onu ama artık alıştım yazmıyorum da eskisi kadar yazmamakta koymuyor oda bende kendi çapımızda bir şeyler yapıyoruz...
onu hala çok seviyorum nasıl unutacam bilmiyorum.sadece hayırlısı ve zaman diyorum..

ah canım yha keşke burnunu sürttükten sonra çektğimiz acılar yaralar geçse ama geçmiyor..
sadece zamanla azalıyor..msne girmicem dediim yha beni görmicek bile dayanamadım girdi..
ne o beni siliyor ne ben onu ama artık alıştım yazmıyorum da eskisi kadar yazmamakta koymuyor oda bende kendi çapımızda bir şeyler yapıyoruz...
onu hala çok seviyorum nasıl unutacam bilmiyorum.sadece hayırlısı ve zaman diyorum..
Hayırlısı olsun canım en doğrusu bu.Msnden silmemek de bir umuttur ya.Çektiklerimiz geçmez haklısın ama en azından azalır.

Hayırlısı olsun canım en doğrusu bu.Msnden silmemek de bir umuttur ya.Çektiklerimiz geçmez haklısın ama en azından azalır.

ah bu umutlar da olmasa dicem ama umut olunca insan daha kötü oluyorr...
şimdi benim söylediğim sözden aramız bozuk birde baya sert davrandım abarttım..
dediğim sözde senin bana ne zaman ihtiyacın oldu ki sözü bir şey olmuştu o yüzden
dedim faslasıyla bana dokunmuştu olan şey bende onu düşünerej bu cümleyi kullandım..
birde bana diyor ki sen bana inanmıyorsun seni sevdiğime diye baya bri kırgın
üstüne gitmiyorum msj atsam cvp yok onada dedim üstüne gelmicem artık sende cvp
atmıyorsun atsan bile zorla artık zorlamıcam da dedm...dediğimide yapıyorum....

Benimki sıkılıp gitti biliyorsunuz her fırsatta anlatıyorum işte o yüzden ümidim her zaman var elbet yeni hayatından da sıkılacak değerimi anlayacak diye.Bilmiyorum nasıl olacak bir şekilde olacağına bıraktım.

Beraberken nasıldınız ?
Birden mi sıkılmış yoksa kavgalarınız sık sık olur muydu?

ah bu umutlar da olmasa dicem ama umut olunca insan daha kötü oluyorr...
şimdi benim söylediğim sözden aramız bozuk birde baya sert davrandım abarttım..
dediğim sözde senin bana ne zaman ihtiyacın oldu ki sözü bir şey olmuştu o yüzden
dedim faslasıyla bana dokunmuştu olan şey bende onu düşünerej bu cümleyi kullandım..
birde bana diyor ki sen bana inanmıyorsun seni sevdiğime diye baya bri kırgın
üstüne gitmiyorum msj atsam cvp yok onada dedim üstüne gelmicem artık sende cvp
atmıyorsun atsan bile zorla artık zorlamıcam da dedm...dediğimide yapıyorum....

Karar veriyoruz ama nasıl yapacağımızı bilemiyoruz ne zor değil mi?
Umut gerçekten bitiriyor insanı ...
Eğer gerçekten onu unutmaya karar verdiysen ben sana sil msnden derim
Çünkü ciddi anlamda umutlar insanı çok üzüyor
Beklentimiz olmasa umudumuz olmasa hiç bir şey olmadığında en azından olmadığı için üzülmeyiz değil mi?

Dün gece rüyamda gördüm ben de ..
O kadar kötüydü ki ..
Sabaha karşı uyandığımda gözlerimden yaşlar akıyordu ve normalde kabus gördüğümde gecenin kaçı olursa olsun onu arardım ...
Çok karışık bir ortamdayız silahlar patlıyor ..
Bir anda yanımdan kayboldu ben onu arıyorum ama nasıl korkuyorum ona bir şey olacak diye ..
Neyse bir kurşun bana isabet etti sanki acısını gerçekten hissediyorum ve oluk oluk kan akıyor ..
Ben etrafta koşturuyorum adını söyleyerek o nerede diye ..
Beni çekiştiriyorlar vurulmuşsun gel buraya diye onu bulmadan olmaz diye ..
Bir bakıyorum yerde yatıyor ama nasıl ağlıyorum ben sakın sana bir şey olmasın diye ..
Ona bakın ona bakın diye bağırıyorum etrafa ..
O sırada uyandım gözlerimde yaşlar ..
Dua ettim ona bir şey olmasın diye ..

Beraberken nasıldınız ?
Birden mi sıkılmış yoksa kavgalarınız sık sık olur muydu?
Çok iyiydik ya herşey tozpembeydi asla aklıma gelmezdi ayrılmak isteyeceği.Küçük kavgalarımız olurdu tuz biber olarak fakat asla ciddi bir kavgamız olmadı hiç küsmedik bile.Bir hafta falan sorun olduğunu anladım zaten o anda sıkıldığını söyledi bitirdi.

Karar vermek çok zor gerçekten, ama siz o kararı vermişsiniz bir şekilde ona göre devam ediyorsunuz.Gerçekten tebrik ediyorum sizi.Kadınları küçük görmesinler elbet yaşamaya devam ediyoruz.

canım belli baya sıkıntıdasın bu rüyalarına da girmiş
ne diyebilirim ki keşke böyle olmasaydı bu kadar acı çekmeseydik...

Çok iyiydik ya herşey tozpembeydi asla aklıma gelmezdi ayrılmak isteyeceği.Küçük kavgalarımız olurdu tuz biber olarak fakat asla ciddi bir kavgamız olmadı hiç küsmedik bile.Bir hafta falan sorun olduğunu anladım zaten o anda sıkıldığını söyledi bitirdi.

Karar vermek çok zor gerçekten, ama siz o kararı vermişsiniz bir şekilde ona göre devam ediyorsunuz.Gerçekten tebrik ediyorum sizi.Kadınları küçük görmesinler elbet yaşamaya devam ediyoruz.

Bu yaptığı da hiç hoş bir şey değil ..
Acaba 1 haftalık bir düşünce miydi yoksa kendini hazırladı sana öyle mi söyledi ?
İnsan ister istemez kızıyor ...
Anlıyorum seni belki biraz daha zamanın vardır bunlara karar vermek için ..

canım belli baya sıkıntıdasın bu rüyalarına da girmiş
ne diyebilirim ki keşke böyle olmasaydı bu kadar acı çekmeseydik...

Gerçekten aklımdan atmaya çalıştıkça bilinç altımı etkiliyorum sanırım ..
Şimdi yapmaya çalıştığım şey olabildikçe yorulmak ..
Öyle bir yorulayım ki yorgunluktan uyuyp kkalayım onu olabildikçe az düşüneyim diye uğraşıyorum ...

Kendini hazırlamış, öyle demişti..Bu kadar sevgiyle bu kadar kızgınlık aynı anda içimde ona karşı.

Kızlarr son durum nedir? Benimkinden hala ses yok. Face de ilişkisi var durumunu veya resimlerimizi kaldırmamış. Herşey hala aynı. Zaten ortak face bizimki. Ama kaldırmıyo. İkimizde birbirmizden bekliyoruz. Çok inatlaşıyoruz. Sizin durumlar ne alemde

Kızlarr son durum nedir? Benimkinden hala ses yok. Face de ilişkisi var durumunu veya resimlerimizi kaldırmamış. Herşey hala aynı. Zaten ortak face bizimki. Ama kaldırmıyo. İkimiznde birbirmizden bekliyoruz. Çok inatlaşıyoruz. Sizin durumlar ne alemde
Ayrılıp ayrılmaz nickler fotolar ilişki durumu direk herşeyi değiştirdi 1 ay önce işte.Nickimiz aynıydı direk sildi.Face'te profildekileri ve samimi fotolarımızın hepsini kaldırdı ama diğerleri duruyor hala.Bu bile ümit veriyor bana.Sanki ikimizinki de inatmış da kavuşamıyormuşuz gibi hissediyorum.Fazla olumluyum nolcak benim bu halimmm.

aynı dert bende de var biz tam barışçaktık o bir adım attı ama yine bir şey oldu
aramız bozuldu lafıma çok kırıldı bir şey dedim ama haketti kusura bakmasın...
dediğim de kızlar(senin bana ne zaman ihityacın oldu ki sözü )bir olay olmuştu o yüzden
dedim msnde bile olsa ne o yazıyor ne ben yazıyorum...

X