Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Sürünüyor seninki canım. Seni bu kadar takmıyor olsa içmezdi herhalde. Zaten kendin diyorsun içen birisi değildi diye. Söyledikleri doğru olabilir. Gerçekten ayrılmadan önce bir şey hissetmediğini düşünmüş olabilir. Ama ayrıldıktan sonra anlamıştır herşeyi.

Öyle mi dersin cidden=) Erkek değil mi işte hep aynı durumlar, hep yaptıkları şey.
Bana da öyle geldi ama yorum bekledim yine sizlerden canım.Şimdi birkaç gündür yine yazmıyor ama ayılıp olayları hatırlayıp utanmasına yorumluyorum:KK70: Yani en azından içten içe bir çekingenlik olmuştur.

arkadaşlar benim tamamen bitti..artık hiç iğne ucu kadar ümidim yok olmasında geri gelmicek biliyorum...bir adım attım..onu özledğimi kaldığımız yerden devam etmek istediğimi söyledim hayır dedi..tabi şok oldum resmen.inanmadım hatta gerçekten mi dedim.gerçekten dedi.bende son olarak yolun açık olsun artık daha fazla gururumu ayaklar altına almıcam..merak etme dahada bir şey yazmıcam dedim..cvp yok tabi bugünde msnde vakit tamam seni... yazmış.netten baktım vakit tamam seni terkediyorum diye bir şarkı vardı..dedim önce reddedildim sonra terkedildim..kuzenide eşiyle birlikte beni evine davet eeti kafam karıştı zaten kuzeniye tartışmıştık..hiç bir şey olmamış giib konuştu benimle...seni davet ediyoruz diye..bende olur gelirim dedim ama hata yaptım sanırım..gitmem yanlış olur allahtan gitme tarihim belli değil..bir bahane bulurum artık..böyle kızlar hem reddedildim hem terkedildim hemde yokmuşum gibi davrandı..ne ararsan var yani..umarım sizde iyi şeyler olur..

Son düzenleme:
Adım attıkça kaçmış resmen.Bu saatten sonra adım atma hiçbir şekilde.Gerçekten eninde sonunda merak edecek bir şekilde.Onlar için en büyük ceza sessiz kalmaktır ben bunu anladım.Özelden de yazdım sana canım mesaj kutumu boşalttım.

ben de cuma gunu bıtırelım deıdm.Tabi içim kan ağlıyo aslında o ne dıcek dıye yaptım bunu.Onu çok sevıyorum Allah'ım tam bı aptal aşığım.Kaç hundur msj atıyrm bgn cvp attı.bıttı uzerıne konusmanın bı anlamı yok dıyo.Ben ne yapıcam çok kötüyüm.Daha 1,5 sene olmadı bıule ılıskımız.O çok kesın net hemen kestıırp atıyo.Ne yapabılırım ne olur bırı bana akıl versin :KK43::2::KK43:

ben de cuma gunu bıtırelım deıdm.Tabi içim kan ağlıyo aslında o ne dıcek dıye yaptım bunu.Onu çok sevıyorum Allah'ım tam bı aptal aşığım.Kaç hundur msj atıyrm bgn cvp attı.bıttı uzerıne konusmanın bı anlamı yok dıyo.Ben ne yapıcam çok kötüyüm.Daha 1,5 sene olmadı bıule ılıskımız.O çok kesın net hemen kestıırp atıyo.Ne yapabılırım ne olur bırı bana akıl versin :KK43::2::KK43:

aynı yöntem sakın sakın hiç bir şey yapma eğer onun sana bir adım atmasını istiyorsan..sessiz kal ağla canım içine atma ağla ama ona belli etme içinden gelirse bir şey yazmak yaz ama kaydet yollama.bırak onu o kesin net kararını vermiş olsun...ama sen sessizliğini bozma..

Adım attıkça kaçmış resmen.Bu saatten sonra adım atma hiçbir şekilde.Gerçekten eninde sonunda merak edecek bir şekilde.Onlar için en büyük ceza sessiz kalmaktır ben bunu anladım.Özelden de yazdım sana canım mesaj kutumu boşalttım.

tamam canım..yok canım sessiz kalıcam resmen yok olmuş gibi benden bir haber dahi alamasın bende ondan alırsam belki kötü haberini o yüzden üzülürüm daha çok..ne yazık ki hala seviyorum onu bu yüzden...sessiz kalmak yetinmeyip msnde dahi görünmicem...

tamam canım..yok canım sessiz kalıcam resmen yok olmuş gibi benden bir haber dahi alamasın bende ondan alırsam belki kötü haberini o yüzden üzülürüm daha çok..ne yazık ki hala seviyorum onu bu yüzden...sessiz kalmak yetinmeyip msnde dahi görünmicem...

msn den silicem demek istedin herhalde.

Msnde görünmemek işe yaramıyor, ben ilk hafta yapmıştım.Şimdi normal giriyorum o da giriyor ve ben çıkınca çıkıyor genelde.Telepatik olarak görüşüyoruz sanki.O oturum açtığında elbet benim içimde bir şeyler oluyorsa, beni görünce de onun oluyordur.Yazacak mı yazmayacak mı diye ben düşünüyorsam, ben yazmıyorum diye o da şaşırıyordur.Bazen normal giriyorum bazen çevrimdışı takılıyorum ki ne zaman girip çıkacağımı kestiremesin.Daha büyük ceza oluyor girip de ona yazmamak.
Haber alamadıkça merak ettikleri doğruymuş evet.Bu şekilde devam ettim ve ortak arkadaşlarımıza bir defa bile onu sormadım.Sonda laf arasında duydum anladım ki benim haberlerim ona gidiyor, ama ben onun haberini almak bile istemiyorum.Sadece sağdan soldan duyduğum işte.Onu merak etmemem daha da şaşırtıyordur eminim.

Arkadaşlar iyi geceler birkaç gündür nete giremediğim için uzak kaldım biraz :))
Pazar günü benimkini aradım hatırını sordum sesini duymak istedim dedim o da bana iyi yaptın dedi biraz havadan sudan konuştuktan sonra ona kendimi çok kötü hissettiğimi söyledim... Bana herşey geçmişte kaldı dedi dedim ilişkimize bir şans verelim o da daha öncede vermiştik ama olmuyor dedi. Dedim ben hatamı anladım fevri davrandım ve yüzüğü gönderdim sana dedim o da hemen ailen bu konuda ne düşünüyo dedi bende biraz yumuşadıklarını ve eskisi gibi katı olmadıklarını biz birbirimizi sevdikten sonra onları ikna edebiliriz dedim.. Onun annesi babası bana hala kızgın neden işi bozdum diye... dedim o zaman ailen beni istemio o da istemiolar die bişey yok onlar bana bırakıyo dedi..Dedim seni çok seviyorum o da dedi bende ama eskisi gibi heyecanım yok dedi...
Ben görüşmek istediğimi söyledim o da görüşürsek olmaz dedi (Çünkü herşeyin baştan başlayacağını bilio ::) Bende acı tatlı 2 yılımız geçti dedim o günlerin hatırına görüşelim dedim.. Bu sefer tamam dedi şimdi kısmetse Pazartesi görüşeceğiz... Bunun akabinde biz ayrılalı 2 ay oldu ve 2 aydır ne yaptın dedi bende evden işe işten eve dedimm. Bakalım kızlarr tamam mı devam mı ??? :)))

Aaa unutmadan en önemlisi görüşmeye gelirken annen baban bilsinn gizli kapaklı olmasın dedi.:)) Bilmiyorum yaa istemem yan cebime mi koy dio acabaaa

Aaa unutmadan en önemlisi görüşmeye gelirken annen baban bilsinn gizli kapaklı olmasın dedi.:)) Bilmiyorum yaa istemem yan cebime mi koy dio acabaaa

gunaydin kizlar, burda iyi kötü benimde bir kaç yorumum geçti, sonuncusunu yazmaya geldim bende :)
ne kimseye akil vermeye, nede kimseden akil almaya geldim, anladim ki herkesin hikayesi ayni gibi görünsede herzaman farkli sonla bitiyor..
dün itibariyle bende bitirdim herseyi, kopardim attim zincirlerimi.. olmayinca olmuyor, zorlamaya gelmiyor... en kötüsü de güvenmek bir iliskide.. insanlar en az iki yüzlü artik, bazilarinin kaçtane yüzü oldugu bile belli degil..
neyse ben kurtuldum, içim aciyor hemde çok ama bitirdim, süpheyle yalanla vefasizlikla bogusamadim, kendimi çok güçlü saniyordum, bunlarla basedemedim.. bu kez tuttugumu koparamadim... kader, kismet deyip geçiyorum...
kizlar, Allah hakkinizda hayirli olani gönlünüze razi eylesin...
hadi bana ugurlar olsun :KK5:

Canım siz barışmamış mıydınız? Yani öyle söylemiştin ben öyle hatırlıyorum ne oldu birden bire?

Arkadaşlar iyi geceler birkaç gündür nete giremediğim için uzak kaldım biraz :))
Pazar günü benimkini aradım hatırını sordum sesini duymak istedim dedim o da bana iyi yaptın dedi biraz havadan sudan konuştuktan sonra ona kendimi çok kötü hissettiğimi söyledim... Bana herşey geçmişte kaldı dedi dedim ilişkimize bir şans verelim o da daha öncede vermiştik ama olmuyor dedi. Dedim ben hatamı anladım fevri davrandım ve yüzüğü gönderdim sana dedim o da hemen ailen bu konuda ne düşünüyo dedi bende biraz yumuşadıklarını ve eskisi gibi katı olmadıklarını biz birbirimizi sevdikten sonra onları ikna edebiliriz dedim.. Onun annesi babası bana hala kızgın neden işi bozdum diye... dedim o zaman ailen beni istemio o da istemiolar die bişey yok onlar bana bırakıyo dedi..Dedim seni çok seviyorum o da dedi bende ama eskisi gibi heyecanım yok dedi...
Ben görüşmek istediğimi söyledim o da görüşürsek olmaz dedi (Çünkü herşeyin baştan başlayacağını bilio ::) Bende acı tatlı 2 yılımız geçti dedim o günlerin hatırına görüşelim dedim.. Bu sefer tamam dedi şimdi kısmetse Pazartesi görüşeceğiz... Bunun akabinde biz ayrılalı 2 ay oldu ve 2 aydır ne yaptın dedi bende evden işe işten eve dedimm. Bakalım kızlarr tamam mı devam mı ??? :)))
Sözü sen attığın için bir adım atman yanlış olmamış hatta doğru olmuş işte o da senden bekliyormuş bence =)
Bizim ilişkimizde hep adım atan, onun peşinde koşan bendim ama bitiren oydu, o yüzden ben ona adım atmaya cesarete edemiyorum şuan hala.Sonuçta ne olursa olsun kafasından ne geçiyor bilinmez ama sen ona adım atınca direk atlamış baksana=)) İçten içe kuruntu yaparak mutluluğunu gölgeleme bence ama yine de aklında bulunsun dikkat et biraz da süründür.O atladı diye sen de direk atlama değerini anlasın.

Sözü sen attığın için bir adım atman yanlış olmamış hatta doğru olmuş işte o da senden bekliyormuş bence =)
Bizim ilişkimizde hep adım atan, onun peşinde koşan bendim ama bitiren oydu, o yüzden ben ona adım atmaya cesarete edemiyorum şuan hala.Sonuçta ne olursa olsun kafasından ne geçiyor bilinmez ama sen ona adım atınca direk atlamış baksana=)) İçten içe kuruntu yaparak mutluluğunu gölgeleme bence ama yine de aklında bulunsun dikkat et biraz da süründür.O atladı diye sen de direk atlama değerini anlasın.

Canım bakalım sonuç ne olacak umarım seninde beklediğin adım en yakın zamanda gelir :))
Benim derdim bir değil ki... Sevgilim olsaydı hiç detaya takılmazdım ama ,işte ailem var babam daha ılımlı ama annemmm !!! Sözlümü çok severdi şuan bir o kadar da istemio :KK43:(((

Canım bakalım sonuç ne olacak umarım seninde beklediğin adım en yakın zamanda gelir :))
Benim derdim bir değil ki... Sevgilim olsaydı hiç detaya takılmazdım ama ,işte ailem var babam daha ılımlı ama annemmm !!! Sözlümü çok severdi şuan bir o kadar da istemio :KK43:(((
Umarım canım ya =)
Seni üzdüğünü bildikleri için istememesi normal, zamanla düzelir herhalde.Ben de ev arkadaşımın sevgilisine baya bi kin besliyorum=) 3 ay ayrı kaldıklarında kızın nasıl üzüldüğünü neler çektiğini her gün ben gördüm çünkü.Şuan araları iyi fakat ben güvenmiyorum çocuğa, hala da kin besliyorum açıkçası.

canım inş. sonu güzel olacak. ailen bilsin diyerek bunu isteyerek senin ciddiyetini anlamak istemiştir bence. HER ŞEY GÜZEL OLACAK İNŞ. MAŞ :))
çok sevindim..

canım o formülü buldum sanırım :))) Hani 16 gündür hiçbişey yapmıyorum demiştim ya, cumartesi gecesi msne girdiğimde kişişel iletime çok çok çok mutluyum yazdım, o hiç msne girmediği için ona karşı yazdığım bişey değildi, o anda da çevrimiçi değildi zaten ama anında aradı beni. Kendimi azcık tutabilseydim daha iyi olurdu belki ama herşeyde bir hayır vardır derler. Baya bi tersledim anlıycan, niye böyle ikidebir kendini hatırlatıp duruyosun, hiçbişey olmamış gibi beni arama hakkını nerden buluyosun, bundan sonra asla arama beni diye saydım baya. Sen beni silmişsin, seni sevdiğime inanmıyomusun falan gibi bişeyler saydı, son olarak ta beni aramamasını tekrarlayıp kapadım telofonu. Ama işin komik tarafı o nasıl olduğunu merak ettim ondan aradım demişti ve bana nasılsın diye sorduğunda iyiyim demiştim sadece, ama konuşmamız hareretlenince mutluyum dedin bana azönce diye ağzından kaçırdı. Anlıycan msndeki iletimden etkilenip te aramış. Şimdi msne girmeyen insan hep orda, kişisel ileti bölümünden döktürüyo boyna, 5 dakikada bir yazı değişiyo, gül gül ölüyorum wala :)) Şuanda ne yazıyo söyliyim hemen; "sen kaçan ürkek bir ceylan ben peşine düşmüş canavarım, istersen dünyayı çağır imdada yeryüzünde bir sen bir de ben varım." Daha çok süründürücem allahın izniyle :)))

canım birşey sormak istiyorum bana düşüncelerini söylermisin benimde 15 yıllık bir ilişkim vardı daha doğrusu ilk aşkım evlenemedik ama ilişkimiz hiç bitmedi yıllar yılı hep görüştük aşılmaz problemler falanda oldu birde bebeğimiz var sonra onun eşi duydu falan işte bir sürü şey yıllardır bir dargın bir barışık devam etti ama şimdi o ortadan kayboldu bende telefon numarası bile yok ansızın gitti geri dönermi yoksa vazgeçermi ben bekliyorum en azından bir açıklama yapmasını ben onunla büyüdüm ve şimdi kocaman bir boşluktayım fikirlerinizi esirgemezseniz sevinirim.

arkadaslar bi konuda yardiminizi istiyorum..

benim 5 yillik bir iliskim vardi... sevgiliydik , iliskimizin 1 inci yilinda bi sebepten dolayi ayrildik.. 6 ay kadar ayri kaldik.. o arada onun hayatina biri girmis.. uzaktik birbirimize.. neyse bana tekrar geri dondu bende ona tekrar sans verdim cok seviyordum cunki.. benimle konustugu sirada birgun onun hala o kizla konustugunu ogrendim .. msnine bakmistim.. kiz ona yalvariyordu nolur benmle evlen diye.. o kadar kotu oldumki.. paramparca olmustum onun ask yazilarini gorunce..

neyse konuyu onunla tartistik o benim icin bitti dedi sen yokken olmustu ama onu sevemedim dedi.. ben neden onu msninde hala tutuyorsun onun bu sacmaliklarini dinliyorsun diye o kizi ordan silmesini istedim..sildi.. ama cok kirilmistim.. onun mazereti ise hemen seni seven bir insani nasil olurda pat diye silersin.. onu arkadasim olarak gordugume alistirmak istedim dedi.. neyse kiz evlendi gittii.. olay kapandi ..

araya askerligi girdi, o donem cok guzeldi.. benim guvenimi kazanmaya calisiyordu ...
fakat ben hala guvenemiyordum.. acaba aklinin bir kosesinde o kiz varmiydi? ne sebepten dolayi ayrilmislardi.. o kizi biri istedi diye gurur yapiptami ayrilmisti benimki...

birgun bi saka yapmaya karar verdim.. yeni bi msn actim kendime.. sozde onun resmini gorupte ona hayran olan bir kizdim ben.. neyse konusmaya basladik.. az da olsa guvenimi almisti.. fakat sohbet ilerledikce sormaya baslaidm sevgilin varmi diye falan filan.. yokd edi inanmiyorum aska dedi bu donem benim icin islerim onemli dedi.. benim varligimi anmadi bile.. aa ama dedim iste bis ayfanda gordum ben senin bi kiz sana askim yazmisti falan filan.. aa dedi ayrilmka uzereyim onunla sne gel seninle tanisalim dedi:))))) sonra cok belli ettim tabi anlasildi ben oldugum .. ama asla kabul etmedim bunu..
kalbim o kadar kirildi ki.. guvenim bitmisti artik her lafin arkasindan kim cikacak diye bekliyordum .. icim icimi yiyordu.. neyse bu hep bana evlenme teklif ediyor hadi evlenelim diyordu.. bende bilmiyorum iste benim okulum bitti isim oneli falan filan.. uzagiz birbirimize zaten.. sana guvenmek istiyorum derdim hep eski olaylardan dolayi..oylesine birakmistim yani.. ne olursa olsun diyordum.. senin birnde gonlun varsa bana soyle diyordum bizim isimiz zaten zor diyordum.. yani onu deniyordum surekli bir umut varmi acaba diye.. cunki beni sonradanda sevmis olsa gitmezdi diye dusunuyordum..

neyse ayrilmamiza sebep ise, bir gun onun bi akrabasinin beni konusturmasiyla oldu.. akrabasi bana iliskimiz hakkind asoruyordu.. bana sordu sen onun hakkinda ne dusunuyorsun.. ben dusunceliyim s!kk1ni sectim.. neden dedi? bende su su olaylardan dolayi dedim.. herseyden korkar oldum dedim.. aa iste sen sevmiyorsunda falan bunlar boyle bir sonuca vardilar.. en sonunda o netten kiz sakasinida acikladim.. yine hersye bana karsiydi..

seven biri bunlari yaparmi dedim..oyle konusurmu.. gercekten seven biri icin bunlar ufacik seylermis.. o kizla yatmamiski o.. sonra iste sen benis evmiyorsun falan filan diyerek ayrildi.. uzak oldumuzdan onu deneme amacli birileri cikar karsina diyordum o msndeki kiz olayindan sonra.. seven bir insan bunlari demezmis .. giderken bana dedigi sey..

sormak istedim su.. siz olsaydiniz benim yerimde napardiniz? o 2 kiside beni sucladi.. b yapmam gerekeni yaptim daha ne yapabilirdimki.. beni en cokta uzen o akrabaninda beni suclu bulmasiydi.. :KK52:

X