Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Kimseden ses yok mu kızlar?
Ben bayramda her zamani gibi arayacağım ailesini.En azından kendimi hatırlatmış olurum.

canım bence arama çünkü erkek arkadaşın der ki..aaa bak bayramı fırsat bilip ailemi arıyor diye...senin kötü bir niyetin kendince bayramdır die bayranmını kutlamak istiyorsun ama yanlış yaparsın..erkek arkadaşın farklı düşünür...ama yinede karar senin sen bilirsin!

canım bence arama çünkü erkek arkadaşın der ki..aaa bak bayramı fırsat bilip ailemi arıyor diye...senin kötü bir niyetin kendince bayramdır die bayranmını kutlamak istiyorsun ama yanlış yaparsın..erkek arkadaşın farklı düşünür...ama yinede karar senin sen bilirsin!

bende katılıyorum ..ve birşey eklemek istiyorum sen ne kadar iyi niyetli olursan ol ailesi konusunda o istediği gibi anlayacaktır emin ol..onun seninle ilgili artı düşünmesini istiyorsan beklemediği birşeyi yap o zaman anlar..

bende katılıyorum ..ve birşey eklemek istiyorum sen ne kadar iyi niyetli olursan ol ailesi konusunda o istediği gibi anlayacaktır emin ol..onun seninle ilgili artı düşünmesini istiyorsan beklemediği birşeyi yap o zaman anlar..

aynen öyle bak 1 ey'in bu yazdıklarını aklında tut...kazanan sen olursun :KK19:

Öyle mi dersiniz ya hepiniz öyle düşünüyorsanız doğrudur ama çok kararsız kaldım.Ailesiyle aramız çok iyiydi ayıp olacak diye içim rahat etmiyor fazla mı irdeledim =( En azından ailesine kısa bir tebrik mesajı atsam da mı yine aynı durum olur ki?

Atma sakın! Hiç bir şey yapma. Kıza bak sürtünüyo derler. Bizzat yaşadım aynısını canım

Öyle mi dersiniz ya hepiniz öyle düşünüyorsanız doğrudur ama çok kararsız kaldım.Ailesiyle aramız çok iyiydi ayıp olacak diye içim rahat etmiyor fazla mı irdeledim =( En azından ailesine kısa bir tebrik mesajı atsam da mı yine aynı durum olur ki?

canım sakın arama.benim aklımın ucundan bile geçmemişti onun ne düşüneceği, ailesi beni çok seviodu kandilde bayramda ya arıyo ya msj atıyodum.bigün kızkardeşinden duydum göze girmek için yapıyo demiş.bunu duyduktan sonra bidaha asla aramadım..hala aramak istiyorum diyosan karar senin.sana canlı bi örnek sundum ben..

Son düzenleme:
Aaaaa ne ayıp yaa! Çok şaşırdım kızlar ya böyle yapabiliyorlar mı cidden:S Zaten hep bizim iyi niyetimizden geliyor bunlar başımıza.

Kızlar bende gelişme var. Dün akşam üstü annemin telefonunu gizliden aramış

Bende ortada incir çekirdeğini doldurmayacak bir durum yüzünden sözlümden ayrıldım sonrada pişman oldum...Sözlüm işten ayrılmıştı ve 5 aydır iş bulamıyordu biz sözleneli bir yıl oldu die ailesi nişan istedi işi nişandan sonrada bulurmuş yazında düğün olur dediler ama benim ailem iş olmadan nişan olmaz dediler... Aramızda bu durum nedeniyle sürtüşme oldu ve o gün en son telefon görüşmemizde kayınvalidem aldı telefonu eline neden tartışıyorsunu biz kötü niyetli düşünmüyoruz dedi.. Bende benim için ileriside önemli ben hep kara kara düşünüyorum evi yok işi yok dedimmm kayınvalidem de kendini farklı şekilde yanlış ifade etti demek ki sen oğlumu sevmiyorsun anladım ben seni maddiyatçıymışsın sen dedi (oysaki kayınvalidem beni çok severdi) Bende dedim ki maddiyatçı olsaydım oğlunuzla olmazdım onu iş bulsun die beklemezdim dedim verdim cevabını.. Sonra kafamda herşey netleşti ayrılmalıydım...
Ben ayrılık kararı aldığımda sözlüm bu fikirden beni caydırmak için elinden geleni yaptı ama gözüm kararmıştı bir kere... Ayrıldıktan 3 gün sonra ben bunu aradım ve tekrar görüşmek istiyorum dedim tamam dedi ama ertesi gün oldu fikrimden caydım ve görüşmesek daha iyi olur dedim bu sefer ısrar etmedi görüşelim diye tamam dedi... Aradan bir hafta geçti ve dayanamadım öyle bir boşluktaydım ki tekrar aradım görüşelim yoksa rahat edemiycem dedimm yüz yüze görüştük ve tekrar başlama kararı aldık...Hatta ailemi göndereyim sizinkilerle görüşsünler dedi ama ben iş bulduktan sonra bunun olabileceğini söyledim....
Bir hafta boyunca telefonda konuştuk ve 2 3 gün sonrada tekrar yüz yüze görüşecektik ama en son aileler hakkında aramızda tartışma çıktı...Ben ailemin tekrar bu ilişkiye onay vermediğini ona söyledim... Buluşacağımız günde aradı ben gelmiyorum dedi artık olmasını istemiyorum benim için ailelerimiz çok önemli dedi ileride de sorunlar yaşayabiliriz dedi. Ben tabi şoka girdim onu sevdiğimi söyledim o da ben seni seviyorum ama böyle olması gerekiyor dedi... Aradan iki hafta geçti ve ben mesaj attım buna seni özledim diye ve bu hemen beni aradı bende seni çok özledim dedi,hatırımı sordu konuşmayı fazla uzatmadan tlfnu kapattık. Aradan bir hafta geçti ve bundan tık yok... Bir hafta sonunda ben aradımm bunu bana dedi ki hafta da br iki haftada bir arıyorsun anlamıyorum seni bir arıosun bir aramıyorsun eğer duyguların depreşince arıyorsan arama dedi.. Herkes kendi yoluna baksın dedi uzatmanın bir anlamı yok dedi.. Tabi ben yıkıldım ve ağlamaya başladım.. O zaman neden beni aradın özlediğini söyledin dedim çünkü özledim dedi... Bilmiyorum sizce bana geri döner mi ne yapmalıyım? Bir çıkmaza girdim sanki yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Kızlar ben çok kötüyümm en son 4 kasım doğum günüydü mesaj atmıştım güzel bir cevap dönmüştü ama Bayram arefe gecesi bayram mesajı gönderdim ama hala cevap vermedi. Sanırımm tamamen beni silmeye çalışıyor yada burnumu sürttürüyor... :KK43: Bana bi akıl verinnn :KK43:((((

ya aramayın kızlar şunları aramayın..bırakın yokluğunuzu hissetsinler.bunu hissetmeleri için en uygun zaman bayramlar doğum günleri ve dğer özel günlerdir.kendinizi onların yerine koyun doğum gününüzde hatırlanmak istersiniz deilmi özellikle bazı özel kişiler tarafından.ya da sizi arayacak olanlar bellidir.siz de aramayın şaşırtın onları.nasılsa bekliyolar rahatlar arar nasılsa diyolar.siz aramasını istediğiniz yada umduğunuz kişiler tarafından hatırlanmayınca nasıl inciniyorsunuz deilmi.bırakın onlarda incinsinler kırılsınlar en önemlisi yokluğunuzu hissetsinler.onlara sizin yokluğunuzu yaşama şansını vermediğiniz sürece yokluğunuzun ne olduğunu bilmez anlamazlar.hem onları hatırlayarak memnun ederek daha da değerli olacağınızı sanmayın tam tersi etki yaratır.az bulunan ve emek harcanan şeyler değerli olur.bırakın sizin için de onlar emek harcasın ki değerli olun onların gözünde.böyle bişeyleri bahane ederek arayarak deil ama..yazmıyım dedim ama yine tutamadım kendimi..

Son düzenleme:
ya aramayın kızlar şunları aramayın..bırakın yokluğunuzu hissetsinler.bunu hissetmeleri için en uygun zaman bayramlar doğum günleri ve dğer özel günlerdir.kendinizi onların yerine koyun doğum gününüzde hatırlanmak istersiniz deilmi özellikle bazı özel kişiler tarafından.ya da sizi arayacak olanlar bellidir.siz de aramayın şaşırtın onları.nasılsa bekliyolar rahatlar arar nasılsa diyolar.siz aramasını istediğiniz yada umduğunuz kişiler tarafından hatırlanmayınca nasıl inciniyorsunuz deilmi.bırakın onlarda incinsinler kırılsınlar en önemlisi yokluğunuzu hissetsinler.onlara sizin yokluğunuzu yaşama şansını vermediğiniz sürece yokluğunuzun ne olduğunu bilmez anlamazlar.hem onları hatırlayarak memnun ederek daha da değerli olacağınızı sanmayın tam tersi etki yaratır.az bulunan ve emek harcanan şeyler değerli olur.bırakın sizin için de onlar emek harcasın ki değerli olun onların gözünde.böyle bişeyleri bahane ederek arayarak deil ama..yazmıyım dedim ama yine tutamadım kendimi..

ayyyy benim alıntıda yazdığım olayımı nasıl ayrıldığımızı okumuşsundur herhalde 13 gün önce doğum günü msjıma karşılık verio ama bayram mesajıma vermemsi beni çok üzdü... Acaba diyorum kontörü mü yok yoksa bilerek mi yapıyor.. Normalde faceye karşıydı o hayatıma girdikten sonra facemi kpatmıştım ayrıldıktan sonrada geri açtım... Şimdi onun bir arkadaşı onun adına face sayfası açmış bende şifresini çözdüm..Ayrıldıktan sonra bana face sayfanı açmışsın hemen arkadaş listende de erkekler var demez mi sanırım beni kontrol etmek için şifdi hemen hemen hergün faceye giriyor.

bi arar bi aramazlar.bu daha önce de sık görülen bi durum.öle acaba kontörümü yok parası mı yok diye düşünmemek lazım.arada cv veriolar ki ellerinde tutabilsinler sizi tamamen kapamıyolar kapıları sonra bu sevmiyor aramıyor bana cevap vermiyor diye umudu kesip unutuverir vazgeçersiniz mazallah.onlar işlerini bilmiolarmı ki..bırak arasa bile açma.bunların burnu sürtmediği sürece kıymetini bilmeleri zor.biyerlerini fena halde tavan yaptırıp onların ilgisini beklemek olmayacak duaya amin demek gibi bişey.şu kaybetme korkusunu yenseniz herşey yoluna girecek ama.

sana öyle faceini açmışsın erkekleri doldurmuşsun diye yaptığı triplerine de hiç kulak asma.seni suçluyor istediği gibi.kahrolucanı bildiği için.adam dayı olmuş kusura bakma geneli için konuşuyorum.dayılık yapıyolar resmen diledikleri gibi trip yapıp psikolojik de olsa baskı kuruyolar üzerinizde.kim onlar yaa kızlar kendinizi saydırın lütfen.saygı duysunlar size.bırakın siz kutlamayın bayramını seyranını onlar kutlasınlar..

bi arar bi aramazlar.bu daha önce de sık görülen bi durum.öle acaba kontörümü yok parası mı yok diye düşünmemek lazım.arada cv veriolar ki ellerinde tutabilsinler sizi tamamen kapamıyolar kapıları sonra bu sevmiyor aramıyor bana cevap vermiyor diye umudu kesip unutuverir vazgeçersiniz mazallah.onlar işlerini bilmiolarmı ki..bırak arasa bile açma.bunların burnu sürtmediği sürece kıymetini bilmeleri zor.biyerlerini fena halde tavan yaptırıp onların ilgisini beklemek olmayacak duaya amin demek gibi bişey.şu kaybetme korkusunu yenseniz herşey yoluna girecek ama.

sana öyle faceini açmışsın erkekleri doldurmuşsun diye yaptığı triplerine de hiç kulak asma.seni suçluyor istediği gibi.kahrolucanı bildiği için.adam dayı olmuş kusura bakma geneli için konuşuyorum.dayılık yapıyolar resmen diledikleri gibi trip yapıp psikolojik de olsa baskı kuruyolar üzerinizde.kim onlar yaa kızlar kendinizi saydırın lütfen.saygı duysunlar size.bırakın siz kutlamayın bayramını seyranını onlar kutlasınlar..

ayyyy tavsiyelerini dikkate alıcam :=):KK1:

Şu mesajını okuyunca içim iyice sinirle doldu ona karşı.Bayramda en azından mesaj atar diye düşünmüştüm ama hala atmadı yazık ya benim 3 yıldır tanıdığım adam bu muymuş.Evet çok bozuldum ve ben de bayramlarını kutlamayacağım ki benim hissettiğimi hissetsin!

ayyyy benim alıntıda yazdığım olayımı nasıl ayrıldığımızı okumuşsundur herhalde 13 gün önce doğum günü msjıma karşılık verio ama bayram mesajıma vermemsi beni çok üzdü... Acaba diyorum kontörü mü yok yoksa bilerek mi yapıyor.. Normalde faceye karşıydı o hayatıma girdikten sonra facemi kpatmıştım ayrıldıktan sonrada geri açtım... Şimdi onun bir arkadaşı onun adına face sayfası açmış bende şifresini çözdüm..Ayrıldıktan sonra bana face sayfanı açmışsın hemen arkadaş listende de erkekler var demez mi sanırım beni kontrol etmek için şifdi hemen hemen hergün faceye giriyor.
Bence de elinde tutmak gibi sanki, bir arıyor bir aramıyor senin kafanı karıştırıp unutmanı engellemek istiyor.

Bir iliski bir kere zedelendimi bir daha bir araya gelindiginde asla eskisi gibi olmaz..
Insan dahada cok yara alir...
O yuzden araya ayrilik girdiyinde birdaha geriye donus olmamali...
Bu iliskiyi lackalastirir ve kendinize olan sayginizida bitirir....:KK68:

Son düzenleme:
Kızlar mesajlar silinmiş ya:S Tekrar yazıyorum bizdeki gelişmeyi.

Bayramda msnden yazdı, bayramımı kutladı ve muhabbet ''Naber nasılsın''dan daha ileri gitti.Çabuk atlattığımı farketmiş ki bunu söyledi.''Elbet hayatıma devam edeceğim'' dedim.Havadan sudan konuştuktan sonra muhabbetimi özlediğini söyledi, ayrıca sarhoştu sonradan farkettim.''Madem özleyecektin neden ayrıldık ama yanlış anlama rahat konuşuyoruz diye soruyorum'' dedim.''Birşey hissetmiyordum ve monotonlaşmıştı'' dedi.Bu ne çelişkidir anlayamıyorum hissetmese özler de bu hallere düşer mi? Normalde içen bir insan değildi, içkiye başlamış.Yardıma ihtiyacım olursa ondan isteyebileceğimi söyledi.Ben de bunun garip olacağını ve ondan istemeyeceğimi söyledim.Israr etti, teşekkür ettim.Ortak arkadaşlarımız benimle konuşmasına sıcak bakmıyorlarmış kafamı karıştırmasın diye.''Kafamı karıştırmıyorsun rahat davran'' falan dedim.Baya konuştuk 2-3 saat kadar.O kadar şaşırdım ki o haline, sürekli ''Kızdın mı, yanlış anlamadın dimi, trip atmıyorsun dimi'' şeklinde konuştu, kendi kendine dert haline getirdi.Ben de tam tersi çok rahat konuştum ve özlemediğimi söyledim.
Bunun ertesi gün de Facebook'ta kalan fotoğraflarımızdan birkaçını daha kaldırdı ama birkaçı hala duruyor.Acaba bana tepki olarak mı kaldırdı anlayamadım.
Kafamı çok karıştırdı.Ben hala hatasını anlayacağını düşünüyorum, kafasını toplamasını bekliyorum.Siz ne dersiniz kızlar?

Sürünüyor seninki canım. Seni bu kadar takmıyor olsa içmezdi herhalde. Zaten kendin diyorsun içen birisi değildi diye. Söyledikleri doğru olabilir. Gerçekten ayrılmadan önce bir şey hissetmediğini düşünmüş olabilir. Ama ayrıldıktan sonra anlamıştır herşeyi.

X