Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

2 yıldır pesmden kosuodu en sonunda brleştk ve baı nedenlerden dolayı ayrıldık ayrıldıktan snra bir süre pşmden koşstu vs. düne kdr svıorm diodu birile çıktıqını duydum sorduqumda yalanladı ılerde anlarsn dedi ve ne msj ne bişy hcbsy yok zamannda bnm ıcın ınthr bile etmştı .s nbım bn smdı yrdm edn bn ona artk onu sildiqmi söledm ve msj dahi atmadım şmdi ne ypmalıyım?

katılıyorum kötü oluyo en son 4 gün önce teklif etmişti msnde bende dedim her şeyi adam gibi yüzyüze konuşup ondan sonra birlikte oluruz dedim bana kızdı msnde ki konuşmalarımız adam gibi değil mi bende o anlamda demedim dedim tartışmıştık sırf bu tarttışma yüzünden brlikte olmadık sordum geleceğe dair plan yapmıyorum anı yaşıyorum bnimde aklıma en hızlı yöntm bu geldi bunu yaptım hatta kuzenyle aram iyi oda sağolsun yardımcı oldu böle yaparsa sana adım atmasını sağlarsın dedi gerçektende öle oldu normalde üstüme düşerdi ama bunu yapınca iyice bir üstüme düştü yok nereli kaç yaşında vb..[/QUOTE]

Tamam adım atmasını sağlarsın, bi hareketlilik olur ama amaç adım atılması mı?
Düşünsene o da güzel bi kız fotosu koysun sonra sen kötü hisset acaba bu kim diye. Bunun sonu yok ki Bi dahaki sefere Tarkan resmi de işe yaramaz. :eek:lmaz:
Bi de adamın ciddi bi adım atacağı varsa senin telaşlandırmanı beklemeden yapıyor mesela biz yaklaşık bi ay görüşmedik ardından evlenme teklif etti. Yani erkekler bizim gibi değilller, kafalarına koyduklarını yapıyorlar, içlerinden gelmeyeniyse biz kendimizi paralasak yapmıyorlar o nedenle strese girip plan yapmaya gerek yok, bunlar sadece geçici çözümler... :umursamaz:
İnan zamanla öyle bir noktaya geliyorsunuz ki aramasın, sormasın diyorsun çünkü birbiriniz üzerinde deneyeceğiniz tüm yöntemler bitmiş ve her şeyi tüketmiş oluyorsunuz. Uzaktan ilişki yürütebilmenin tek yolu tüm sıkıntıları karşılıklı konuşabilmektir, oyun oynamak değil. :nazar:

.........

Son düzenleme:
2 yıldır pesmden kosuodu en sonunda brleştk ve baı nedenlerden dolayı ayrıldık ayrıldıktan snra bir süre pşmden koşstu vs. düne kdr svıorm diodu birile çıktıqını duydum sorduqumda yalanladı ılerde anlarsn dedi ve ne msj ne bişy hcbsy yok zamannda bnm ıcın ınthr bile etmştı .s nbım bn smdı yrdm edn bn ona artk onu sildiqmi söledm ve msj dahi atmadım şmdi ne ypmalıyım?

bence bekle bir şey yapma sen ona onu sildiğini sölediğin için gururuna dokunmuştur o yüzden sana şimdi bir şey yapmaz sen onu ararsan bu sefer der ki hani beni silmiştin neden beni arıyosun der ve triplere girer o yüzden bekle zaten hep senin peşinden koşan o olmuş elbet o seni yine arar...

selam kızlar lütfen yardım edin içim daralıyor sanki nefes alamıyorum evde nasıl vakit geçireceğimi bilemiyorum onu aramalımıyım dayanamıyorum daa bir gün oldu çok kötüyüm nasıl atlatıcam...

çok aşk dolu bir ilişkimiz vardı tam 4 yıl oldu benim yüzümden bitti artık bıktırdım sebepse o çok kariyer düşkünü varsa yoksa okulu yüksek lisans yapıyor farklı şehirlerdeyiz çok sık görüşemiyoruz evlenmemize en az 3 yıl var daa bense dayanamıyorum aramızda bu kadar zaman olmasına 23 yaşındayım onsuz yapamıyorum her kavgamızda hep kariyer isteğine bak sen diip onu kırıyorum artık dayanamadı bitsin dedi sürekli aynısın dedi seninle güzel şartlarda evlenmek istiyorum dedi ama yok sen anlamıyosun bize eziyet ediyosun dedi yok biz senle anlaşamayız dedi çok seviyorum seni ama yok yani ne yapsam mutlu olmuyosun dedi istemiyorum artık ne kadar sevsemde dedi ve gitti üstelik ailesine bile söylemiş ağlamış ailesi beni çok seviyor ama bilemiyorum şimdi onlarda beni yanlışmı tanıyor ne olursa olsun söylememeliydi sanki çok mahcubum bu sebepten dün babasını bile arayamadım babalar günü için daha sonra dayanamayıp aradım dedim sinirdenmi söyledin bunları die çok ağladım pişmanım dedim ama o gerçekten yorulduğunu söyledi sonunda ben çok ağlayınca tamam son kez dedi ama akşamına yine kavga ettik ne desem anlaşamıyoruz dedi hep olumsuz davrandı canım dedikçe canımı daa çok yaktı sonunda dayanamadım tmm dedim git ne halin varsa gör daa ne yapiyim dedim ölmemmi gerekiyo dedim barışmamız için sırf bana geri dönsin die istemiyomuş gibi davrandım tmm dedim istediğin oldu artık yapışmam dedim o da tmm son günlerde kötü davranmış olabilirim ama ck kırgınım bıtkınım dedi bende tmm artık olmazsın dedim mutlu ol dedi olcam dedim biliyorum zaten dedi trıplı bi şekilde... nolcak şimdi... doğrumu yaptım... zor duruyorum aramamak için...döncekmi geriye... lütfen yardım edin...

selam kızlar lütfen yardım edin içim daralıyor sanki nefes alamıyorum evde nasıl vakit geçireceğimi bilemiyorum onu aramalımıyım dayanamıyorum daa bir gün oldu çok kötüyüm nasıl atlatıcam...

çok aşk dolu bir ilişkimiz vardı tam 4 yıl oldu benim yüzümden bitti artık bıktırdım sebepse o çok kariyer düşkünü varsa yoksa okulu yüksek lisans yapıyor farklı şehirlerdeyiz çok sık görüşemiyoruz evlenmemize en az 3 yıl var daa bense dayanamıyorum aramızda bu kadar zaman olmasına 23 yaşındayım onsuz yapamıyorum her kavgamızda hep kariyer isteğine bak sen diip onu kırıyorum artık dayanamadı bitsin dedi sürekli aynısın dedi seninle güzel şartlarda evlenmek istiyorum dedi ama yok sen anlamıyosun bize eziyet ediyosun dedi yok biz senle anlaşamayız dedi çok seviyorum seni ama yok yani ne yapsam mutlu olmuyosun dedi istemiyorum artık ne kadar sevsemde dedi ve gitti üstelik ailesine bile söylemiş ağlamış ailesi beni çok seviyor ama bilemiyorum şimdi onlarda beni yanlışmı tanıyor ne olursa olsun söylememeliydi sanki çok mahcubum bu sebepten dün babasını bile arayamadım babalar günü için daha sonra dayanamayıp aradım dedim sinirdenmi söyledin bunları die çok ağladım pişmanım dedim ama o gerçekten yorulduğunu söyledi sonunda ben çok ağlayınca tamam son kez dedi ama akşamına yine kavga ettik ne desem anlaşamıyoruz dedi hep olumsuz davrandı canım dedikçe canımı daa çok yaktı sonunda dayanamadım tmm dedim git ne halin varsa gör daa ne yapiyim dedim ölmemmi gerekiyo dedim barışmamız için sırf bana geri dönsin die istemiyomuş gibi davrandım tmm dedim istediğin oldu artık yapışmam dedim o da tmm son günlerde kötü davranmış olabilirim ama ck kırgınım bıtkınım dedi bende tmm artık olmazsın dedim mutlu ol dedi olcam dedim biliyorum zaten dedi trıplı bi şekilde... nolcak şimdi... doğrumu yaptım... zor duruyorum aramamak için...döncekmi geriye... lütfen yardım edin...

4 yıl olmuş canım birlikteliğiniz dile kolay ama her iki tarafında fedakarlık yapması gerekir bence şöle ki sevgilin kariyer yapıcam demiş bunu durduramazsın ki demek ki okumak kendisini geliştirmek istiyo sendende tek istediği onun yanında olup ona destek vermen tamam anlıyorum uzakta olduğu için zor olur birliktelik ama şu da var 4 yıl boyunca hiç mi oturup bir orta yol bulamadınız....senin yerinde olsam aramazdım kendimi yesem bile neden her iki tarafta yorulmuş sende oda tekrar birlikte olsanız yine kavga edersiniz önce ikiinizde bir oturup düşünün ondan sonra bir adım atarsınız kısacası biraz zaman verin kendinize sinirlenirz yatışsın mantıklı düşünürsünüz şu da var ki sevgilin kariyer bile yaparken seni bırakmıyo aksine evlenicem diyo ciddisinizde sanırım aillerde biliyo tek yapılacak bri şey zaman belki içinden diyosun ben onsuz yapamıyorum bu zaman ne kadar sürer bunu kimse bilemez ilişkinin durumuna ve kişilere göre değişir o yüzden sakın arıyım deme inan bir şeyi fazla zorlarsan olucağı varsa bile olmaz ben bunu bizzat yaiadım zorlama sakin olmaya çalış aklına o geldikçe ağlamak istiyosan ağla içini dök kendini sıkma ama sonrasında toparlanmaya çalış iyi olucak her şey düzelicek de böle yaparsan tekrar birlikte olabilirsiniz ama sakın üstüne gitme...kaydirigubbakcemile5

çok saol fulyacım..

inan vakit geçmiyo sabahtan beri elimde tel sürekli bakıyorum msj gelsin die bazen dayanamayıp sitem etmek için aramak istiyorum ama biliyorum o zaman döneceği varsa da dönmez ama düşünmeden edemiyorum şuan bile oturup ders çalışıyodur die düşünüyorum 20 gün sonra kpssye gircek bunu düşündükçe bile deli oluyorum ben ondan bi haber beklerken o beni hiç düşünmeden devam mı ediyodur ders çalışmaya die...offff offff o ayrı bide ailesine ne dedi die yiyip bitiriorum kendimi mahcup hissediyorum salak ya yanlış tanıcaklar beni die ödüm kopuyo tabi barışırsak önemli olcak bu...düşünüyodur beni dimi...dönücekmidir... simdiye kadar en fasla 2 gün küs durduk...bugun ılk gün...

çok saol fulyacım..

inan vakit geçmiyo sabahtan beri elimde tel sürekli bakıyorum msj gelsin die bazen dayanamayıp sitem etmek için aramak istiyorum ama biliyorum o zaman döneceği varsa da dönmez ama düşünmeden edemiyorum şuan bile oturup ders çalışıyodur die düşünüyorum 20 gün sonra kpssye gircek bunu düşündükçe bile deli oluyorum ben ondan bi haber beklerken o beni hiç düşünmeden devam mı ediyodur ders çalışmaya die...offff offff o ayrı bide ailesine ne dedi die yiyip bitiriorum kendimi mahcup hissediyorum salak ya yanlış tanıcaklar beni die ödüm kopuyo tabi barışırsak önemli olcak bu...düşünüyodur beni dimi...dönücekmidir... simdiye kadar en fasla 2 gün küs durduk...bugun ılk gün...

bence döner ama sana şunu söyliyim bugünlerde çok sabırlı olman lazım kpssye 20 gün var diyosun eminim çok streslidir derste çalışıyodur ama senide düşünüyodur biz kızlar hep deriz acaba şimdi napıyo beni düşünüyo mu diye biz duygularımızı belli ederiz ama erkekler belli etmez o yüzden sıkma canını seni çok iyi anlıyorum zor bir durum ayrıca bence ailesi seni yanlış tanımaz sen kendin dedin zaten beni çok seviyolar diye o yüzden snamıyorum seni yanlış tanıcaklarını yine söylüyorum sakın arıyım deme biiliyorum ilk günler çok zor oluyo ama dayan sabret..a.s

Bu konuda çok tecrübeliyim, lütfen okuyanlar ukalalık olarak almasın... :nazar:
Kızlar yüzde yüz emin olduğum bir şey varsa birinin dönüp dönmeyeceği konusunda doğru tahmini yapmanın tek yolu, içinize dönmek. Döneceğini ya da ilişkinin devam edeceğini sağlam kafayla, ayrılığın acısını bir kenara koyup olaylara nötr bakarak sezebilirsiniz,ben kalbimin bana yalan söylediğini duymadım hiç opuyorumnanaktan Bunun cevabını kimse veremez, sadece siz verebilirsiniz çünkü Ayşe'nin sevgilisi geri dönmüştür o dönecek der Fatma'nınki dönmemiştir o asla bekleme der vs. Oysa siz bunu gerçekten istiyorsanız, büyük hakaretler ve yıpratıcı laçkalaşmalar yaşamadıysanız o adam yüzde yüz döner. Kaldı ki şahsen ben laçkalaşma olduğuna inanıyordum ama yine de döndü sengözlerimebaksanab Yani o doğru adamsa döner ama altını çiziyorum, içinizden sürekli "acaba arasam mı, şöyle desem dönerdi, böyle demesem daha mı iyiydi?" vs. soruları kesinlikle sormayın, bu sizi yıpratmaktan başka işe yaramayacağı gibi yanlış adımlar atmanıza sebep olur. (Adamın pişman olup arayacağı, hatasını anlayacağı varken, aa beni özlemiş, özre falan gerek yok, ben buna ne yaparsam yapayım beni bekler demesine, ilk fırsatta tekrar arkasını dönüp gitmesine sebep olmanız gibi Şeniz ) Dua, hayata dört elle sarılmak, hayatınızın kalan günlerinin mutluluğunu ona endekslememekle dönmesini büyük oranda garanti altına almış olursunuz. Tecrübeyle sabittir. şakkıdı

Bu konuda çok tecrübeliyim, lütfen okuyanlar ukalalık olarak almasın... :nazar:
Kızlar yüzde yüz emin olduğum bir şey varsa birinin dönüp dönmeyeceği konusunda doğru tahmini yapmanın tek yolu, içinize dönmek. Döneceğini ya da ilişkinin devam edeceğini sağlam kafayla, ayrılığın acısını bir kenara koyup olaylara nötr bakarak sezebilirsiniz,ben kalbimin bana yalan söylediğini duymadım hiç opuyorumnanaktan Bunun cevabını kimse veremez, sadece siz verebilirsiniz çünkü Ayşe'nin sevgilisi geri dönmüştür o dönecek der Fatma'nınki dönmemiştir o asla bekleme der vs. Oysa siz bunu gerçekten istiyorsanız, büyük hakaretler ve yıpratıcı laçkalaşmalar yaşamadıysanız o adam yüzde yüz döner. Kaldı ki şahsen ben laçkalaşma olduğuna inanıyordum ama yine de döndü sengözlerimebaksanab Yani o doğru adamsa döner ama altını çiziyorum, içinizden sürekli "acaba arasam mı, şöyle desem dönerdi, böyle demesem daha mı iyiydi?" vs. soruları kesinlikle sormayın, bu sizi yıpratmaktan başka işe yaramayacağı gibi yanlış adımlar atmanıza sebep olur. (Adamın pişman olup arayacağı, hatasını anlayacağı varken, aa beni özlemiş, özre falan gerek yok, ben buna ne yaparsam yapayım beni bekler demesine, ilk fırsatta tekrar arkasını dönüp gitmesine sebep olmanız gibi Şeniz ) Dua, hayata dört elle sarılmak, hayatınızın kalan günlerinin mutluluğunu ona endekslememekle dönmesini büyük oranda garanti altına almış olursunuz. Tecrübeyle sabittir. şakkıdı

Ne güzel yazmışsın. Her kelimesine katılıyorum buradaki cümlelerin.boshayallersmile

keske kendimi tutabilsem,bu kaçan kovalanir olayını yapabilsem..ama yapamıyorum..ben içimden ne geliyorsa öyle yapmayı tercih ettiğimden bu kozu onun eline coktan verdim..nasıl olsa benden ayrilamaz diye düşündüğüne adım gibi eminim..
kalbim param parça..ama ben hala ona nasıl mesaj atsam diye düşünüyorum..
benim katlanamadigim şey; belirsizlik..iki gündür konuşmuyoruz..bu bana çok saçma geliyor..bir iliski ya devam eder ya da biter..bitti de denmiyor,gel konuşalım da..
ne bu şimdi?ayrı miyiz?değil miyiz?bu beni cildirtiyor iste..cocuk gibi küsmek..
ctesi aksamı kavga ettik,dediğim gibi çok kırıldım..
bilmiyorum sona mı geldik..
ama yarın bu konuyu konuşmamız lazım..ona göre eğer yolun sonuysa benimde kendi yolumu çizmem gerek..onunda tabii..
hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun demekten başka care yok..
yine ben ariycam,yine ben mesaj aticam..biliyorum..
ama bu belirsizlik beni daha çok yipratiyor..buna hakkı yok..

keske kendimi tutabilsem,bu kaçan kovalanir olayını yapabilsem..ama yapamıyorum..ben içimden ne geliyorsa öyle yapmayı tercih ettiğimden bu kozu onun eline coktan verdim..nasıl olsa benden ayrilamaz diye düşündüğüne adım gibi eminim..
kalbim param parça..ama ben hala ona nasıl mesaj atsam diye düşünüyorum..
benim katlanamadigim şey; belirsizlik..iki gündür konuşmuyoruz..bu bana çok saçma geliyor..bir iliski ya devam eder ya da biter..bitti de denmiyor,gel konuşalım da..
ne bu şimdi?ayrı miyiz?değil miyiz?bu beni cildirtiyor iste..cocuk gibi küsmek..
ctesi aksamı kavga ettik,dediğim gibi çok kırıldım..
bilmiyorum sona mı geldik..
ama yarın bu konuyu konuşmamız lazım..ona göre eğer yolun sonuysa benimde kendi yolumu çizmem gerek..onunda tabii..
hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun demekten başka care yok..
yine ben ariycam,yine ben mesaj aticam..biliyorum..
ama bu belirsizlik beni daha çok yipratiyor..buna hakkı yok..

aynen bilyomusun
ben onun avcundayım nasıl olsa
ceylo zaten mesaj atar onsuz yapamaz
bunu çok iyi bildiği için hiç gayret göstermedi şimdiye kadar
kimin suçu tabiki benim
ama hiç öyle düşünmüyodum arayayımda aramız daha fazla açılmasın diye düşünyodum
ayrıldık şimdi
hala aramıyo
haftaya yalvarıcak baktıki ben aramıyorum ama umurumdada değil artık
ama seviyorumda:KK43:
elim defalarca tele gitti ama atmıcam bu sefer
bittiysede bitti artık

aynen bilyomusun
ben onun avcundayım nasıl olsa
ceylo zaten mesaj atar onsuz yapamaz
bunu çok iyi bildiği için hiç gayret göstermedi şimdiye kadar
kimin suçu tabiki benim
ama hiç öyle düşünmüyodum arayayımda aramız daha fazla açılmasın diye düşünyodum
ayrıldık şimdi
hala aramıyo
haftaya yalvarıcak baktıki ben aramıyorum ama umurumdada değil artık
ama seviyorumda:KK43:
elim defalarca tele gitti ama atmıcam bu sefer
bittiysede bitti artık

6 yıllık ısılkımızde bır kere onu aramadım bılıyor musun..
onda da bana kufur etmıstı,s..tr gıt demıstı bende kapıyı carpıp cıktım ve 2 hafta aramadım,sormadım..arkadaslarımla dısarılara cıktım,gezdım tozdum..ayrılmıstım ondan,bıtmıstı benım ıcın..ozlememıstım bıle..ama 2 haftanın sonunda tıpıs tıpıs aradı,ozurler dıledı hedıyeler vs..ve barıstık..ama ben bır daha oyle bır sey yapamadım..cunku o zaman kafamda gercekten bıtırmısım numara degıldı..ıcımden gelmedı aramak..ama sımdı oyle degıl kı..yıne cok kırgınım ama dedıgım gıbı yarın gorusucem..ayrıldıysak ayrıldık ayrılmadıysakta konusalım ya ne bu yaa..ben buna katlanamıyorum..bızım de yarın ne olacagımız bellı olacak ıste..

farkında olmadan kacan kovalanır olayını yapmıstım o zaman ıse de yaramıstı vallahı..
neler yapmıstı donmem ıcın ya..sımdı dusunuyorum da hayatttaaa yapmaz dedıgım seylerı yapmıstı..
cıcek almayan cocuk senı sevıyroum demeyen cocuk mesaj atmaktan nefret eden cocuk..benı yemege cıkarmıstı,kırmızı guller,mesajlar hergun..senı sevıyorumlar...
bunlar bundan anlıyor gercekten..ınsanlıktan anlamıyorlar..
bunlara sureklı oyun oynayacaksın...
ah kafam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah kaydirigubbakcemile

6 yıllık ısılkımızde bır kere onu aramadım bılıyor musun..
onda da bana kufur etmıstı,s..tr gıt demıstı bende kapıyı carpıp cıktım ve 2 hafta aramadım,sormadım..arkadaslarımla dısarılara cıktım,gezdım tozdum..ayrılmıstım ondan,bıtmıstı benım ıcın..ozlememıstım bıle..ama 2 haftanın sonunda tıpıs tıpıs aradı,ozurler dıledı hedıyeler vs..ve barıstık..ama ben bır daha oyle bır sey yapamadım..cunku o zaman kafamda gercekten bıtırmısım numara degıldı..ıcımden gelmedı aramak..ama sımdı oyle degıl kı..yıne cok kırgınım ama dedıgım gıbı yarın gorusucem..ayrıldıysak ayrıldık ayrılmadıysakta konusalım ya ne bu yaa..ben buna katlanamıyorum..bızım de yarın ne olacagımız bellı olacak ıste..

anladım canım hakkınızda hayırlısı olsun
bizimde 4 sene olmuştu
devamlı küsmesinden bıktım ayrılalım dedim hep böyle yapıcaksan
benden bunun için ayrılcaksan bitmiştir zaten dedi
en dokunanda neydi bilyomusun giderken nasıl olsa özürdilersin dedi
bu sefer aramıcam
normalde ilişkilerde kadınlar naz kapris yapar erkekler kovalarya
bizde tam tersi

bence döner ama sana şunu söyliyim bugünlerde çok sabırlı olman lazım kpssye 20 gün var diyosun eminim çok streslidir derste çalışıyodur ama senide düşünüyodur biz kızlar hep deriz acaba şimdi napıyo beni düşünüyo mu diye biz duygularımızı belli ederiz ama erkekler belli etmez o yüzden sıkma canını seni çok iyi anlıyorum zor bir durum ayrıca bence ailesi seni yanlış tanımaz sen kendin dedin zaten beni çok seviyolar diye o yüzden snamıyorum seni yanlış tanıcaklarını yine söylüyorum sakın arıyım deme biiliyorum ilk günler çok zor oluyo ama dayan sabret..a.s

kızlar çok saolun şuan hem mutluyum hem mutsuz aradı :) ama öyle mutlu musun fılan die :p bende sana eziyet etmediğim için evet filan dedim salak sora ne desin ailemle seni istemeye gelcektik söz yapcaktık ama sen böyle davranınca bende vazgeçtim ertelemeye karar verdim dedi ailesine de öle demiş biras daa bekleyelim filan die çok sinir oldum ya yine suçladı fln bende dedim bişeyden vazgeçmek çok kolaydır önemli olan zor olanı yapmaktır die çok ii yapmışsın bensiz karar vererek dedim 2miz için dedi bende saol askım çok düşüncelisin dedim nasılda beni düşünürmüşsün fln dedim bundan sorada öle yap sen ver kararları ben uygulıyım dedim kolaylık olur banada dedim ama gıcıklık yaptığımı anladı tmm dedi bilmiyorum iimi yapıyorum böle davranarak içimden böle yapmak gelio hem ii hem iğneleyici... bi bakıyım çok anlayış gösteriim nolcak ve biras gezip tozmayamı baslasam diorum hiç yapmazdım o istemio die ama şimdi biras görsün bakalım nasıl oluyomuş ama korkuyorumda madem çok meraklısın gezip tozmaya arama beni der die pek sanmıyorum ama gıcık olabilir yada o da yaparsa anlayış göstermem gerekir nasıl yapsam çok kızdım çünkü yaptığına aramıza daa çok mesafe koydu ailem artık zor gönderir beni onun yanına söz olmadan..aptal ya...napsam kıslar su ankı davranışlarım iimi dozunu kaçırmadan devammı etsem diğer türlü gerçek içimdekileri söylersem daa çok kaçar gibi iisin hossun diip gıcık etmek daa mı ii

farkında olmadan kacan kovalanır olayını yapmıstım o zaman ıse de yaramıstı vallahı..
neler yapmıstı donmem ıcın ya..sımdı dusunuyorum da hayatttaaa yapmaz dedıgım seylerı yapmıstı..
cıcek almayan cocuk senı sevıyroum demeyen cocuk mesaj atmaktan nefret eden cocuk..benı yemege cıkarmıstı,kırmızı guller,mesajlar hergun..senı sevıyorumlar...
bunlar bundan anlıyor gercekten..ınsanlıktan anlamıyorlar..
bunlara sureklı oyun oynayacaksın...
ah kafam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah kaydirigubbakcemile

dayanamadım işte hiç kıyamadım ona
bu güzelim ilişki solup gitmesin dedim
onun gibisini bulamam dedim
ama seviyo eminim çok aşık benim için çok şeyde yapmıştır
ama hep küser hiç hissettirmedi bensiz yapamıcağını..
sadece ilişkiye başlamadan adıma günlük tutup şiirler yazmıştı ee ozaman istemiyodum tabi onu

anladım canım hakkınızda hayırlısı olsun
bizimde 4 sene olmuştu
devamlı küsmesinden bıktım ayrılalım dedim hep böyle yapıcaksan
benden bunun için ayrılcaksan bitmiştir zaten dedi
en dokunanda neydi bilyomusun giderken nasıl olsa özürdilersin dedi
bu sefer aramıcam
normalde ilişkilerde kadınlar naz kapris yapar erkekler kovalarya
bizde tam tersi

hep bzım sucumuz canım..
benım de aynı ıste..
ben ettım sen etme..arama..
sankı onlar olmadan dunya donmuyor :eek:klava:
nasıl sınırlenıyorum aklıma geldıkce anlatamam sana..kapasıtesıde var ama ıste nasıl olsa doner dıye kılını kıpırdatmıyor:eek:klava:
benım ıcın artık cok gec,mesaj attım bıle konusalım da ne olacaksa olsun dıye..
sen bıttı demıssın artık madem..arama ozlesın senı...

hep bzım sucumuz canım..
benım de aynı ıste..
ben ettım sen etme..arama..
sankı onlar olmadan dunya donmuyor :eek:klava:
nasıl sınırlenıyorum aklıma geldıkce anlatamam sana..kapasıtesıde var ama ıste nasıl olsa doner dıye kılını kıpırdatmıyor:eek:klava:
benım ıcın artık cok gec,mesaj attım bıle konusalım da ne olacaksa olsun dıye..
sen bıttı demıssın artık madem..arama ozlesın senı...

dedim canım bitti artık
bi önemi yok artık onun
siz barışırsınız canım bi araya gelince dayanamazsınız:asigim:

X