B-Fit e gidip zayıflayan var mı?

Konu baya eski ama çanakkale de başlamayı düşünüyorum. 53 kiloyum çok kilom yok ama yağlanmalar var vücudum sıkı değil.Faydasını görenler var mı acaba? spor salonu ve b fit arasında kararsız kaldım daaa :)

Konu baya eski ama çanakkale de başlamayı düşünüyorum. 53 kiloyum çok kilom yok ama yağlanmalar var vücudum sıkı değil.Faydasını görenler var mı acaba? spor salonu ve b fit arasında kararsız kaldım daaa :)
spor salonuna hiç gitmedim ama b-fit ten çok keyif alıyorum. hiç diyet yapmadan yaklaşık 1,5 ayda tüm bölgelerimden toplam 13 cm inceldim. kendimi sıkılaşmış ve fit hissediyorum. ayrıca aletler pilates sistemiyle çalışıyor,elektrikli birşey yok benim başlamamdaki en büyük etki o oldu.

spor salonuna hiç gitmedim ama b-fit ten çok keyif alıyorum. hiç diyet yapmadan yaklaşık 1,5 ayda tüm bölgelerimden toplam 13 cm inceldim. kendimi sıkılaşmış ve fit hissediyorum. ayrıca aletler pilates sistemiyle çalışıyor,elektrikli birşey yok benim başlamamdaki en büyük etki o oldu.
ayy şuan içimi rahatlattın bende gidip başlayayım en iyisi. Zaten ağırlık önemli değil bizim için en önemli şey incelme sıkılaşmaa :)

Ben de B-fit'e gitmeyi düşünüyorum, Ankara'da birçok şubesi var. Gidip memnun olanlar fikirlerini yazarsa sevinirim..

Ben 1 yıllık sözleşme yaptım. Düzenli gitmesemde gittiğim dönemlerde incelme oldu. Çok da faydasını gördümm. HAYATINI bu spor salonuna bağlı yaşayacaklar için ŞAHANE diyorum. Bırakmamak gerek. Zira kilo ve yağ artışı geri geliyor..

Ben de gitmeyi düşünüyorum.Hatta gittim konuştum.Deeneme için 1 gün gitmemi istediler.Kilo problemim yok ama sıkılaşmak istiyorum

Ben 16 yaşındayım. Perşembe günü İzmir-Güzelbahçe B-fit şubesine yazıldım. Öncelikle çalışanlar çok güleryüzlü ve samimi. İlk gittiğimde bana çok yardımcı oldular. Üstelik ücretsiz deneme seansları da var. Bu seanslara katılıp b-fitin size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ben başlangıç olarak bir aylık üye oldum ve 100 lira ödedim. Ertesi gün tekrar gittiğimde hemen ölçülerimi aldılar. Göğüs, göğüs altı, bel, kalça, bacak, kol her yerimi ölçtüler. Daha sonra da kilonu ve boyumu ölçüp not aldılar. Hatırladığım kadarıyla yazayım.

Göğüs:80
Kilo:66.6
Boy:1.69

B-fitin çalışma sistemini anlatmak istiyorum. Öncelikle ısınma hareketleriyke başlıyorsunuz. Daha sonra 30 saniye salondaki aletlerde 30 saniye de hocanın size gösterdiği hareketler üzerinde çalışıyorsunuz. Salonda toplam 9 alet var.
Sporunuzu müzik eşliğinde yapmanızda bence çok hoş bir ayrıntı. Yarım saat dolduktan sonra da soğuma hareketlerini yapıp tamamlıyorsunuz. Kısaca şöyle oluyor:

Isınma hareketleri + alet + step + alet +....+ soğuma hareketleri

30 dakika yeterli oluyor mu? Açıkcası benim 30 dakika içerisinde canım çıkıyor. Çok fazla terliyorsunuz. Aynı zamanda bütün kaslarınızın çalıştığını hissediyorsunuz. 30 dakika sonra hala gücünüz kalmışsa tabiki devam edebilirsiniz ama ben yapamıyorum ne yalan söyleyeyim. B-fit şubeleri pazar günü hariç her gün açık ve istediğiniz saatte gidebiliyorsunuz. Sabah saatlerinde genellikle az kişi oluyor. Ama salonda tek siz olsanız bile hoca sizinle bire bir ilgileniyor. Eğer amacınız sadece sıkılaşmak değil de kilo kaybetmekse sporunuzu aynı zamanda bir diyet eşliğinde yaparsanız maksimum fayda göreceğinizi düşünüyorum. İlk günler spordan sonra eve geldiğimde her yerim ağrıyordu. Ama bu durum benim gibi daha önce hiç spor yapmamış kişler için normal. Sanırım tek kötü yanı bazı şubesindeki hocaların ilgisiz davranması ve şubelerindeki fiyat farkları. Eğer aklınızda tereddütler varsa gidip gitmemek konusunda bence bir saniye bile beklemeyin hemen görüşmeye gidin. İnanın hiçbir şey kaybetmezsiniz. Bakın benim gibi daha önce hiç spor yapmamış birine bile sporu sevdirdiler. Bence bir deneyin derim.

Sanırım nazar değdirdim. Dün şubeye yeni bir hoca geldi ve tam bir acemi. Hareketleri unutup duruyor ve bize soruyor. Ayrıca resmen kilomla dalga geçti ve yaşımdan çok büyük gözüktüğümü söyledi. Eski hocamı mumla arar oldum. Ama napalım. Şu kilolar gidene kadar katlanıcaz.

Arkadaşlar merhaba sırf bu soruyu sorabilmek için üye oldum :) benim kilo olarak fazlam yok kalça ve bacaklarım sorunlu bölgem üst bedenim zayıf ve göğüslerden gitmesini istemem ama bölgesel değil heralde her yerden gidiyor. Bir de bu 30 dakikalık setler dışında pilates dersleri de var ayrıca galiba onlar ek ücretli mi yoksa üyeliğe dahil mi

Arkadaşlar merhaba sırf bu soruyu sorabilmek için üye oldum :) benim kilo olarak fazlam yok kalça ve bacaklarım sorunlu bölgem üst bedenim zayıf ve göğüslerden gitmesini istemem ama bölgesel değil heralde her yerden gidiyor. Bir de bu 30 dakikalık setler dışında pilates dersleri de var ayrıca galiba onlar ek ücretli mi yoksa üyeliğe dahil mi
onlar için ayrıca 80 lira veriyosun, yada tek bi seansına katılmak istersen 10 lira. salı günü bacak kalça günü oluyo. her yerde gün aynı değildir belki. cuma günüde kol, göğüs günü. cumaya gitmezsin mesela.

Ben, İzmir'de diğer bir kaç b fite gitmiştim eskiden ama ağustosta izmir hatay daki şubeye başladım. Bir ayda 4,5kg verdim. Hem her gün b fit seanslarına gidiyorum hem de diyetisyen hizmeti alıyorum. Diğer bfitlere göre daha profesyonel, çok eğlenceli ve daha geniş spor alanı var. İşletmecisi Cemre Hn çok güler yüzlü ve güven veren biri, antrenörler de çok ilgili. Sürekli ölçüm takibi yapıyorlar. Reformer pilates leri de var, daha önce Reformer yapmıştım başka yerlerde, şimdi Cemre hanım ile ekimde yine başlayacağım. Diyetisyen Dilek hanım da işin ehli hiç aç kalmadan zayıflamama yardımcı oldu. Spor ve diyet bir araya gelince hızlı sonuçlar ortaya çıktı. Ben de bu kadarını beklemiyordum. Bundan sonra yaşam tarzım olarak devam edeceğim

Kızlar b fit ankara batıkent şubesine giden var mı?
Evet ben 2011 yılında gittim bir yıllık kayıt yaptırmıştım. Toplasan 8 ay gitmişimdir. Toplamda 11 kilo vermiştim. Ama ozaman dan bu zamana 2 kez el değiştirdi diye biliyorum. Şimdi çakırlar bfite üye olacağım.

O yılda 88 kiloyla başlamıştım. 76 ya düştüğümde bıraktım. Verdiğim kilolalarıda geri almadım. Şuan 72 kiloyum. Ben haftanın 5 günü her sabah düzenli gittim. Diyet yapmadım. Çalışmaya başladığım için bırakmıştım. Şimdi tekrar başlayacağım bfite.

Kızlar üzerinden çok zaman geçmiş ama, ben de b fite yeni yazılacağım, b-fit beylikdüzü şubesi hakkında bilgisi olan var mı bir de zayıflama deneyimleri olanlar kaç kilo verdi ne kadar inceldi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

X