B-Fit e gidip zayıflayan var mı?

Evet gerçekten memnunum. Üstelik bunu kendini bildi bileli spor yapan, aklınıza gelebilecek hemn hemen her dalda spor yapmış biri olarak söylüyorum

süper ozaman..ilk fırsatta gidip bi görüşmek istiyorum..umarım düzenli gidebilirim..hewes yaptım:)

merhaba ankarada yeni b fit merkezi açılıyor ben oraya üye olmaya karar verdim.bize söylenen aylık 55 tl olduğu ama daha gidip görüşmedim ayın 19 unda açılacak

ben 1 ayımı tamamladım ama hiç memnun kalmadım ya daha da şiştim gibi geldii:26:

Bırakın şu oyuncak ,uydurma aletlerle çalışmayı. Tam anlamıyla cardio(Koşu bandı, eliptik bisiklet) ve ağırlık makinaları olan bir spor salonuna yazılın. 30-40 dk arası cardio , daha sonra da hocanın vereceği programa göre ağırlık makinaları ile çalışın. Beslenmeye de ayarı verin bakın bakalım vücudunuz nasıl günden güne güzelleşiyor.

canım kusura bakma ama sen gidip gördün mü acaba ya da çalıştın mı o aletlerle ve aradaki hareketlerle...
sana şöyle özetlemek isterim nazicane olarak; be bir aydır düzneli olmasa da gidiyorum ve 4 kilo verdim aynı zamanda o hidrolik aletlerinde ayarları yükseltilince bayağı ağır oluyor ve bir makineden diğerine geçerken step aerobic hareketleri yapıyoruz. en sonda plates var onuda yapıyoruz. sonra bütün vudumuzu esnetip rahatlıyoruz. ve bunların hepsi bazen bir saati geçiyor. ve hocalarımız birebir ilgileniyor her gittiğimizde. yani spor salonlarını kötülemek istemem ama ilk gittiğimiz zaman ilgilenip sonra seni yalnız bırakmıyorar.
yazım şeklin çok sert geld, kusura bakma cevap yazma gereği hissettim. bende b-fite gidiyorum çünkü. ve dediğim gibi 1 ay da çok gidemesemde belden ve kalçadan 5 cm. kol ve bacaklardan 1 er cm. göğüsten 3 cm inceldim

bende yaklaşık 2aydır gidiyorum
haftada 3 gün bazı haftalar 2 gün
ilk zamanlar b-fiti araştırmıştım fakat evime çok yakın yoktu
daha sonra her akşam yürüyüşe başlamak gibi bir niyetimiz vardı ilk akşam biyer gördük arkadaşımla sonraki akşam gittik ve başladık
amaç b-fit ile aynı sadece adı farklı "shapes for women"

yarım saatlik çalışma süresi var
olay şu
toplamda 8 adet alet var ve 3 tur bunlarda çalışıyorsunuz
doing sesini duyduğunuz anda başlıyor iş
1. alette çalışıyorsunuz
doingg
ısınma hareketi yapıyorsunuz
doingg
2. alette çalışıyorsunuz
doingg
ısınma hareketi yapıyorsunuz

8 aleti bu şekilde tamamlıyorsunuz ve 1. tur bitti

2. turda yine aletlerle çalışarak aralarda ısınma hareketleri yerine step yapıyorsunuz
3. turda yine aletlerle çalışarak aralarda step yerine plates yapıyorsunuz
daha sonra soğuma hareketleri ile işlem bitiyor

ben 2aydır gidiyorum
ilk ay ölçüm sonuçlarımı yazayım bu ayınkini henüz yapamadım çünkü karaciğerle alakalı sağlık problemimden dolayı spora 2 haftadr ara verdim
göğüs 96 - 94
göğüs altı 84-83
bel 83-73
karın 96-90
kalça 106- 106
basen 107-102
sol bacak 63-57
sağ bacak 62 - 56
sol kol 30-26
sağ kol 30- 27

şuan aynaya baktığımda inanılmaz bir fark var ilk ayda toplamda 43cm incelme oldu ama ben 1,5 kilo almıştım
2. ayın ortasında diyetisyenede giderek spora devam ettim şuan ölçümlerim yapılmadığı için birşey diyemeyeceğim.
ama diyetisyenin tartısına göre ilk gittiğimde
31.01.2011 - 62,500 kg
19.02.2011 - 60,100 kg

arkadaşlar bugün tesadüfen duydum baktım internet sitesine burdanda yorumlarınızı okuyunca
tamam dedim kilo verdirmesede çoğunluk 1 ayda 20 küsür santim incelmiş çok güzel bişey bence
ben yarın görüşcem annemide götürmek istiyorum 46 yaşında zorlamıyolar nabız ölçüyolar falan diyosunuz ya sorun olmaz diye düşünüyorum inşallah faydasını görürüz...

Ben de olumlu yorumları duydum bi gidip görüştüm.
Bir aylık 79 tl dedi. 20 tl de kayıt parası dedi. Bu kayıt parası bir kereye mahsus alınıyormuş ( hava parası yani )

Başka spor merkezlerine gidip görüşmedim ama bu ücret pahalı geldi :26:

Ben kilolu değilim hatta tam tersi epey zayıfım. Tek sorun hafif kalça ve göbek. Onu eritmek için gideyim demiştim vaz geçtim.

b-fit te turkcell yasasın hanımlar kampanyası yapmışlar dün öğrendım bende :))) tüm B-fit lerde 2 ay üyeliğe +1 ay, 4 ay üyeliğe +2 ay üyelik hediye! bilginiz olsun ..

kk da bfitle alakalı daha fazla şey olacağını düşünmüştüm ben dün gittim maltepe şubesine ama kararsızım yardımcı olsa birileri ne güzel olacak ):

merhaba herkese ben bfite dün başladım geçen hafta deneme için bir gün gitmiştim.aletlerle aerobik hareketleri birarada.ben memnun kaldım.turkcellin kampanyasından faydalandım 2 aya 1 ay bedava gidicem.haftada 4 gün gitmeyi düşünüyorum.her hafta etkilerini yazmaya çalışırım.bakalım ne sonuç alıcam.

iki aya bir ay bedava mı o nasıl oluyor ki bana hiç bahsetmediler kampanyadan şubeden şubeye değişiyor olabilir mi nasıl yararlanabilirim bende bundan acaba?
bi de ne kadara yaptırdın acaba sen bu kampanyayla üyeliğini??

her şubede vardır heralde arkadaşım ama ben şifre ile üye oldum 2 aya 1 ay bedava gidicem.aylık 69 tl.

her şubede vardır heralde arkadaşım ama ben şifre ile üye oldum 2 aya 1 ay bedava gidicem.aylık 69 tl.

bende görüştüm maltepe şubesiyle 218 liraya geliyo dedi görüştüğüm kişi neden burası daha pahalı ki acaba?
bilemedim :44:

Bazı şubeler daha pahalı.
Ben gittiğim şubenin sahibiyle görüşmüştüm.
Bağdat caddesi vs gibi lüks kesime hitap eden yerlerde de şubeler açılacağını söylemişti.
Bu tür yerlerdeki şubeler daha farklı fiyatlandırmaya tabi tutulacak ama sistem olarak farkları olmayacak demişti.

çok ilginç maltepe çok da lüks bi semt sayılmaz aslında...
öğrenci indirimiyle 225 oluyodu bu şekilde 218 oldu işte
ama sonuç kesin midir bilemiyorum inşallah sonuç alırsınız siz ben hala kayıt yaptırmadım da

Maltepeyi bilmiyorum da bazı şubelerle farklı fiyat olmasının sebebi bu işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…