Babam namusumuzu şerefimizi ayaklar altına aldın dedi? Dayımlardan da azar işittim. Şimdi siz söyleyin çok mu büyük hatam :( ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk günden aile içi meseleni,ailenin sana kizmasini vs ne anlatıyorsun ki hayatına girmeye niyet eden insana? Birkaç cami kırılan binanın diğer camlarını kırmaya çekinmezler diye söz var,hiç mi duymadin? Dayı denen kişiden bile (ki insanın dayisi kimdir ki? Ana degil baba değil,alt tarafı annenin kardeşi) azar isitmissin. Elin adamı demez mi "Demek ki ailede sayginlin bu kadar" diye??
Bu arada baban dayin buncacik olaya böyle hiddetleniyorsa senin fuckbuddy'leri öğrense ne derler acaba?? Buncacik şeyden 'intihar etsem yeridir' demişsin, bence arkasında duramayacagin bir hayatı yaşamaya artık son vermelisin
Öyle güzel yazmışsın ki gerçekten çok kötü hissediyorum . O aşşağılanmışlık hissi . Benimle yaşıt kuzenimin ben bile nişanlımı asla eve getirmedim çok kızar babam demesi ay bilmiyorum ya çok üzgünüm ya

Ya üyeliğinizi doğrulattınız mı ne yaptınız, sonuçta kadın olduğunuz doğrulandı en fazla ama kafadan sallıyorsunuz artık iyice. Konu başlığını şu şekilde açmanız bile "Gelin okuyun bakk namusla ilgili bi şeyler geçiyor, töre, novmis, intögam" tarzında bağırıyor.

Geçti bunların modası geçti, artık psikolojik diziler moda.
Buradan da herhalde Ruh Sağlığı Hastanesine bağlar, oradan getirirsiniz devamını.
İnanın sallamıyorum hatta mesajları bile ekliyorum yanlış anlaşılmasın diye . O kadar yalnızım ki bir burası vvar paylaştığım ben de bilmiyorum neden böyleyim

Valla o zaman benim ölüm fermanımdır
Senin bu hızın sadece şehir hayatında değilmiş. Köyde bile yeni tanıştığın adamı direkt akraba evine götürmüşsün. Bu ne hız yahu biraz sabırlı sakin ol. Adamları sürekli bi eve götürmeyi bırak. Libidondan elektrik üretilecek kadınsın

Son düzenleme:
Şu hikaye inandırıcı geliyor mu size?
İnsan ailesini bilir, tanır. Bunu diyecek insanlarsa onu da bilir ve böyle insanların olduğu yerde -üstelik köy gibi bir yerde- değil kapı önünde arabadan inmek, aynı sokakta bile inmez.
Her kadın ailesine göre davranmayı bilir yani. O yüzden sizin kadın olduğunuza inanmıyorum ben.
Garip garip konular.

Şu hikaye inandırıcı geliyor mu size?
İnsan ailesini bilir, tanır. Bunu diyecek insanlarsa onu da bilir ve böyle insanların olduğu yerde -üstelik köy gibi bir yerde- değil kapı önünde arabadan inmek, aynı sokakta bile inmez.
Her kadın ailesine göre davranmayı bilir yani. O yüzden sizin kadın olduğunuza inanmıyorum ben.
Garip garip konular.
Sizinle aynı şeyi düşündüm. Babam köyde falan olmamasına ve gayet eğitimli kariyerli biri olmasına rağmen erkek arkadaş ile tanışma olayına çok karşıydı. Eşimle onca yıl sevgiliydik, babamın huyunu bildiğim için bırakın sevgiliyken emri vaki yapmayı, söz öncesi tanışmaya ailesi ile geldi de öyle tanıştılar🤦🏻‍♀️ İnsan ailesinin bakış açısını, köy ortamını bilmez mi kalkıp eve götürür. Bana da inandırıcı gelmedi sizin gibi.

Babanız elin herifleriyle sürtünme kuvvetiyle ateş çıkardığınızı duysa neler olur kim bilir 😅 sizin çok ciddi psikolojik sorunlarınız var gerçekten ben artık buna emin oldum . Birincisi 2.günlük adamı ne diye ailenizin yanına getiriyorsunuz bu da yine size yakışan saçma sapan bir hareket sasirmadim .ikincisi madem bu kadar tutucu bir aileniz var ne demeye kendinizi elin adamlarına kullandiriyorsunuz is yerinde adınız çıkacak yakında. Üçüncüsü niye bu kadar çabuk birine kapılma ihtiyacı içindesiniz?

Ohoo buna bile bu kadar tepki veriyolarsa diğer yaptıklarını, ilişkilerini bilseler bir de neler derler o zaman.

ayrıca görücü usulü biriyle görüşerek nereye varmayı düşünüyorsun? Görücü usulü görüşen erkekler mutaassıp tipler oluyor ve kendisi gibi kişileri arıyorlar. Bakireyim mi diycen adama?
Boşuna mı sürtündü sanıyorsun onca sene

Bu nasıl bir aile Allah'ım kuzenin nişanlısı bile eve gelemiyor (çok saçma püff)
Diğer kuzen görücü usulü çocuğu dayıya götürüyor ilk günden (çok yersiz)
O fuckbudy senin bu fuckbudy benim takılan kızımız görücü usulüne hemen okey oluyor (çok tezat)
Bu ufacık olayda bile namus, töre, şeref toplarına giren dayı, baba (çok cahilce)
Ayrıca kızımız ne fındıklar kırıyor haberleri yok (çok safça)
İnşallah fakesindir (çok amin)

Babanız elin herifleriyle sürtünme kuvvetiyle ateş çıkardığınızı duysa neler olur kim bilir 😅 sizin çok ciddi psikolojik sorunlarınız var gerçekten ben artık buna emin oldum . Birincisi 2.günlük adamı ne diye ailenizin yanına getiriyorsunuz bu da yine size yakışan saçma sapan bir hareket sasirmadim .ikincisi madem bu kadar tutucu bir aileniz var ne demeye kendinizi elin adamlarına kullandiriyorsunuz is yerinde adınız çıkacak yakında. Üçüncüsü niye bu kadar çabuk birine kapılma ihtiyacı içindesiniz?
Ay kahkaha attım ateş çıkarmak çok iyi ahshashahsh

Görücü üsüulu anneannemlerin köyünden bir çocuk vardı dün bahsetmiştim. Hatta dün görüştük ancak akşamına yazmadı ve her yerden sildiğimi yazmıştım. Sabah olunca ısrarla mesaj attı yazdı. Konuştuk ve bugün tekrar buluşmaya karar verdik. Öncelikle annemler 4 kardeş 3 dayım var ve bir dayım yurtdışından geldi tatile. Anneannemin köyünde hepsi bu çocuğu tanıyor. Dayımın hanımı yengem de bizi bugün lahmacun yemeye çağırmıştı beni ve kardeşimi kardeşim önden gitti bende bu çocuğun arabası ile dayımların evine kadar gittim çocuk iyi niyetinden bende geleyim beni severler dedi . Bende tamam olur dedim keşke demeseydim çünkü ben anneannemlerede güvenerekten bir şey demezler diyerekten götürdüm. İki dayım aşırı kızdı. Dayım dedi düğün ne zaman böyle iş olmaz yengem kuzenim benim yaşımda kız oda nişanlandı öyle şey olmaz benim babam çok Kızar daha benim nişanlım bile bizim eve gelmedi gibi bayağı ağır sözler şöylediler. Ya inanin çocuğun annesini de alıp merkezden öyle geçmiştik annesini eve bıraktık ancak çocuğa çok kızdılar . Hak veriyorum gelmemesi gerekirdi ama o da bende çok iyi düşündük . En azından oturalım muhabbet edelim diye düşündük dedim. Anneannem bile sen aldırma dayına dedi. Neyse ben eve geldim babam da kapıdaydı dedim baba bayağı gezdik dayımlardan da fırça yedik dedim. Kimle gezdiniz deyince hem o çocuğun adını hem de bugün buluştuğum kızların adını verdim . Babam aşırı sinirlendi . Dedi ki sen napıyorsun bu ailenin namusu şerefini ayaklar altına alıyorsun felan dediler ya şu an intihar etsem yeridir ya . Bana git sen gelme gözüme gözükme gibi şeyler söyledi . Ağladım ama çok üzüldüm . Tamam hak veriyorum herkese ama çocuk da aynı köydenler beni tanıyorlar diye kötü niyeti olmadığından böyle düşündü . Eki Görüntüle 2891429
Babanın öncekılerden haberi olsa senın intihar etmene gerek kalmaz, adam Allah korusun senden önce kalpten gider zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X