Babanın evine git dedi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annesi babası ablası gitmiş eve bağırmışlar buna bu da demiş ki unutamıyorum aklımdan çıkmıyor demiş babasıda bende gençliğimde yaptım ablanda kimlerle konuştu sende konuştun sana ne bekarlığındaki olaydan nişanlıyken evliyken yapsa eyvallah bende karşı çıkarım ama bu kız öyle biri değil salak mısın sen bu ne hal demiş o da ağlamış falan filan bir şeyler bir şeyler..
buhran geçiriyorum valla şuan :KK70:
Daha çok ağlasın
Senin gibi kadına yapılır mı ?
Gören de evliyken komşuyla aldattın sanır
Niye bu kadar kompleksli ?
Kendine güven duygusu mu yok ?

Daha çok ağlasın
Güzel olduğumu düşünüyor. Bir başkasının bana başka gözle bakabilme ihtimalinden korkuyormuş. Benim ondan daha iyisini bulduğumda gitmemden korkuyor. Elin adamına nasıl resim yolluyor ben hayatındayken hazmedemiyorum demiş. Sürekli gitmek istiyorum ama gidemiyorum işte lanet olsun diyormuşum. Annesine bunları demiş.
Falan filan. :KK43:

Daha çok ağlasın
Bir de ocakla bile dalaşan biri. Takıntılı biri. Ocak tökezliyor tava yamuk duruyor diye ocağın tellerine vuruyor :KK70:
Ya üff ne diyim işte :KK70:

Trip-kapris artık adı neyse ben nefret ediyorum
Ne ben eşime afra tafra yaparım ne eşim bana çünkü ikimizde biliyoruz ki ne ben çekerim ne o çeker
Ha oldu diyelim iftar vakti adama ağzıma geleni sayıp ağzına geleni sayması için çanak tutmam, kendi huzurum için yaparım bunu, oruç başına vurmuş yada aybaşı tutmuş heralde der sakince yaparım iftarımı, afyonumuz patladıktan sonra ya canım arkadaşlarınla çıkma dediğim için mi keyfin yok kararı bana bırakmıştın madem böyle olacaktı gitseydin keşke ne sen mutlu olabildin ne ben bir daha daha açık olalım birbirimize derim insanca
Görüp görebileceğin en sinirli insanlardan biriyim ama huzurun kendime bağlı olduğunu keşfedeli çok oldu, tartışma çıkma ihtimali varsa fırsat tanımam, kadın naif olmalı susmalı yuvayı dişi kuş yapar filan diye değil kendi konforum için, canım kavga istiyorsa da duyacaklarımı göze alıp saydırırım
Biri bana bir kez hakaret edebilir, aynı kişi ikinci kez hakaret ediyorsa bu benim hatamdır bu cüreti ben veriyorum denektir
Beni yanlız markete göndermeyen birisi kimseyle dışarı falan cıkamaz bunu trklif bile edemez suratda asarsa o suratına artık anla sen :KK66: Hem tripten nefret ediyorsun ama adamin tribine insanca cevap veririm diyorsun hiç kimsenin suratını çekemem ben adam hasta bunuda istediğin kadar evir çevir değistiremezsin basindan beri yazdiklarıni goruyorum iyi dayandı konu sahibi bence

Kadin oldugunuza eminmisiniz ilk bastan beri saydiriyorsunuz sanki adam susmus da cilek cevap vermis gibi tutturdunuz siz bagirmissiniz siz kavga etmissiniz
Herkesin huyu bir degil siz sakin bir insansiniz diye o sakin olmak zorunda degil
Herkesin bir dayanma gucu var iftar vakti kosup gelip yemek yapiyor kadin o tutturmus arkadaslarimla yemek gerisi zaten bambaska sacmalik napsaydi erkek yaparsa sorun yok kadinda mi problem
Ben iftar için koşa koşa gelip iftar hazirlicam o beni hapsettiği eve gelmicek arkadaslarıyla dısari çikacak bunada cıkma dedim diye surat asacak Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri de dediği gibi o surata salincak kurar 🤣

Ben iftar için koşa koşa gelip iftar hazirlicam o beni hapsettiği eve gelmicek arkadaslarıyla dısari çikacak bunada cıkma dedim diye surat asacak Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri de dediği gibi o surata salincak kurar 🤣
Yani bu kadar da poposu kalkmaz ki bir insanin zikkim yesin 😬
Cidden hep bir olup salincak kursak su adamin yuzune

Konu sahibine yazdığım şeyi beğenmeyip alıntılayıp yazıyorsunuz cevap verince üyelerle laf dalaşına giren ben oluyorum öyle mi? Muhatabım yalnızca konu sahibesiyken karşıma çıkıp diyalog başlattığınızda görmemezlikten mi gelmeliydim? Önemseyip cevap verdiğim için mi rahatsız oldunuz şimdide
Benimle uğraştığınız kadar konu sahibiyle uğraşmadınız ya
Evet ilk mesajımda da aynı yerdeyim son mesajımda da artık bunu kabullenip değiştiremeyeceğinizi anlayıp rahat mı bıraksanız acaba çünkü aynı şeyleri söyletip duruyor bir türlü anlamıyorsunuz, anlaşamayacağız belli yani ne diye uğraşıyorsunuz
Adam kaldıramayıp yüzüne vuruyor(size göre) kadın defalarca küfürü kaldırmış heeeey üstüne de özür dilemiş. Kaldırmaması gereken kadın, konu sahibesi adamın ilk kahpe deyişinde kapının önüne koymalıydı adamı, bana inat yapacaksınız diye bu dediğimi bile beğenmiyorsunuz ya
Boşanmasın mı? Boşansın demem de mi yanlış?
Hayatta kimin başına ne geleceği tabiki belli olmaz ama başına gelen şeylere vereceğin tepki bellidir
Daha önce de yazdığım gibi benim başıma bu gelseydi tepkim bu olmazdı, sizin vereceğiniz tepki benimkinden farklı olur bir başkasınınki çok daha farklı olur
Sonuç? Konu sahibemiz boşanmaya karar vermiş, hayırlı uğurlu olsun Allah bir celsede kurtarsın
Ya minare öylesine okuyordum konuyu dayanamadım çirpinmalarina yazayım dedim... arkadaşlar haklı, niyetin kötü değil belki ama ilk mesajlarda alenen çileği sorumlu tutmussun sonra çark etmişsin. Hata insana mahsus, niye inkar ediyosun ki?

Yorumlar canımı acıtsa da gerçekler maalesef. Tanımlarımı bırak, kendim bile kendim olmaktan çıktım. :KK70:
Çok da kaaleye almayın beni bir süre. :)

Toparlanırsın hiç üzülme, şimdilik sakinleşmeyi bekle ve boşanma işlemlerini başlat.
Annesi babası ablası gitmiş eve bağırmışlar buna bu da demiş ki unutamıyorum aklımdan çıkmıyor demiş babasıda bende gençliğimde yaptım ablanda kimlerle konuştu sende konuştun sana ne bekarlığındaki olaydan nişanlıyken evliyken yapsa eyvallah bende karşı çıkarım ama bu kız öyle biri değil salak mısın sen bu ne hal demiş o da ağlamış falan filan bir şeyler bir şeyler..
Seni ikna edecekler çilek, ama güzel günleriniz en fazla sen hamile kalana kadar sürer demedi deme.

Sakın inanma, dönersen hayatını s..cekler!!!

PS kaba oldu farkındayım ama şu an ömrünün belki en kritik kararını aldığını anlasın istiyorum.
Bu aile seni bitirir çilek sakın dönme, hele bir dön, hatta dönmek için süre iste bak gör çıkacak gerçek yüzleri.

Çok güzel giden bir evliliğim var-dı. Sandığım. Eşimin beni sevdiğinden emindim ta ki bugüne kadar. Her sabah bana kahvaltı hazırlayıp çantama koyan, sabah işten geldiğinde ilk işi beni öpmek sarılmak olan, ben işten geldiğimde kapıda bekleyen candan sarılan adam bugün canavar oldu. Eşimde öfke kontrolü yok. Geçen sene bir konudan çok fena birbirimize girmiştik ne desemde ikna edememiştim zamanla sindirdi konuyu bende üstüne varmadım. Bugün oruçluyduk ikimizde, o evdeydi işten geldim arkadaşlarıyla buluşmak istedi ama sen gitme dersen gitmem dedi bende gitme o zaman bugün beraber güzel vakit geçirelim dedim. Biraz afra tafra yaptı. Eve geldim suratıma bakmadı koştur koştur yemeğe giriştim bir saatim vardı baktım benimle oralı olmuyor git arkadaşlarının yanına bu suratını çekemem lanet olsun gitme diyen dilime dedim hazırlamadım yemek falan. Noldu ya kendini doldurup gelmişsin diye bana alaycı konuştu bende sinirlendim beni dinden imandan çıkartıyorsun ne bu haller diye bağrındım o da bana sen sorunlu birisin dedi halbuki tartışmaları uzatan kendisi. Nerden evlendim bu ne haller hep beni aşağı çekiyorsun dedim. Hakaretler etti bana hastasın sen gibi laflar etti babana gidemezsin çünkü ablan boşanıyor sende bu yüzden bana katlanıyorsun dimi şerefsiz gibi şeyler söyledi. Bende kendini ne sanıyorsun kimsin nesin bulunmaz hint kumaşı mısın ne bu kırıcı konuşmalar hep böyle yapıyosun dedim ve eski konuyu açıp sen kahpesin zamanında bunları yaptın gibi laflar etti unutmadım onları deyip krize girdi 2017 deki mevzuyu öne attı o zaman 21 yaşındaydım bi anda masaya yumruk attı duvarı yumrukladı gardropun sürgülü kapağını kopardı şok oldum nerden evlendim senin gibi biriyle çocuğun olsaydı nasıl yüzüne bakcaktın edepsiz kadın dedi saçmalama geçti gitti niye böyle yapıyosun dedim salak gibi özür diledimse de sakinleşmedi şuan gitmeni istiyorum valizini topla babanın evine git dedi gidemeyeceğimi bildiği için tekrarladı. Bende orucumu bile açmadan valizimi topladım taksiye bindim babamın evine geldim. Beklemiyordu gideceğimi. Aramadı bile aptal. Canım çok sıkkın uyuyamadım bu saat oldu kalkıp birazdan işe gideceğim gram iştahım tadım tuzum yok. O istiyor ki sessizce oturayım gıkımı çıkarmayayım o istediğini yapsın ama beni hep kısıtlasın söylenmeyeyim bi dediğini iki etmeyeyim. Öyle bir dünya var mı ya pencerenin perdesi açılsa kavga çıkartıyor kıskançlık krizlerine giriyor burnumdan getiriyor etek giysem millete kendini gösteriyorsun diye kötü laflar söylüyor. Sanırım ailesine söyleyeceğim bitecekse bitecek çok üzgünüm yazmak istedim bu bir iç döküştür. Biraz da ne yapacağını bilememe…
Ben çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir kadınım çocukta yok onsuz da rahat yaşarım bunu biliyor ve sanırım kaldıramıyor bazı şeyleri çalıştığım yerde erkek sinek gelse yanıma kıyametler kopuyor. Bilmiyorum böyle ne olacak nasıl bir yol izlemeliyim. Ama onu katiyen aramayacağım bu sefer onu alttan almayacağım. Bende insanım ve ben değerli biriyim bana böyle davranmaya hakkı var mı siz söyleyin. 😟😟
Çok kötü kelimeler kullanmış saygı falan yok aranızda özür dileyip kendini iyice affettirmesi lazım

Ya sevgiside öfkeside hep diplerde yaşıyor üstünü örtmek istemiyorum her şeyi açık açık konuşmak istiyorum ama dinlemiyor konuşturmuyor hiç bende şunda hatalıyım demiyor o söyledi ilk nerden evlendim diye böyle hakaretler savurunca bende dayanamadım insanım neticede lanet gelsin yeter artık bunaldım dedim
Eşinin aklı halâ o olayda kalmış eşinin öfke kontrol bozukluğu var .bende öyleydim eşimle kötü olay yaşasak o olaydan Aylar geçsede bir anda hatırlar delirirdim eşime olmadık hakaretler ederdim hepsi sinirle edilmiş birşey ama ertesi gün çok pişman olurdum ,umarım eşinde hatasını anlar, ben zamanla kendimi sakinleştirip törpülemeyi başardım bu bir psikolojik hastalık eşine yardımcı ol bence benim eşim bana yardım etmese hala o öfkesini kontrol edemeyen biri olcaktım eşim benden ayrılsa bile haklıydı ama yanımda durdu ve başardık onu anlayıp dinlemelisin

Ya minare öylesine okuyordum konuyu dayanamadım çirpinmalarina yazayım dedim... arkadaşlar haklı, niyetin kötü değil belki ama ilk mesajlarda alenen çileği sorumlu tutmussun sonra çark etmişsin. Hata insana mahsus, niye inkar ediyosun ki?
Çırpınma mı
Tabiki niyetim kötü değil kötü olsa konu sahibesine kır dizini otur derim
İlk mesajlarda ne diyorsam sonrakilerde de aynı şeyi söylüyorum olayı başlatan ve büyümesine sebep olan konu sahibi bana göre. Diğer mevzularda da adam on hatalysa konu sahibi iki yıldır bu adama izin verdiği içi kendine bu şekilde davrandırttığı için yüz hatalı. Senin kocan sana kahpe diyebiliyor mu? Evinden kovabiliyor mu? Bunu yapmasına iki yıl boyunca müsaade eder misin? Hatam olduğuna inansam özrümü dilerim, bende bir kaypaklık yokki
Bukadar inada bindirmeye de ne gerek var, benim doğrum bu ben konu sahibesini de hatalı buluyorum diye kadın ölmedi bir yerinden birşey de eksilmedi illa kusursuz mu bulmak zorundayım

Çırpınma mı
İlk mesajlarda ne diyorsam sonrakilerde de aynı şeyi söylüyorum olayı başlatan ve büyümesine sebep olan konu sahibi bana göre. Diğer mevzularda da adam on hatalysa konu sahibi iki yıldır bu adama izin verdiği içi kendine bu şekilde davrandırttığı için yüz hatalı. Senin kocan sana kahpe diyebiliyor mu? Evinden kovabiliyor mu? Bunu yapmasına iki yıl boyunca müsaade eder misin? Hatam olduğuna inansam özrümü dilerim, bende bir kaypaklık yokki
Bukadar inada bindirmeye de ne gerek var, benim doğrum bu ben konu sahibesini de hatalı buluyorum diye kadın ölmedi bir yerinden birşey de eksilmedi illa kusursuz mu bulmak zorundayım
Çilek en ufak hata yapmamiş. Sorun bu zaten

Çırpınma mı
Yahu konuyu nasıl büyütmüş bi söyler misin adam sormuş gideyim mi demiş gitme demiş o zaman gelip surat sallamayacak çilek az bile yapmış bu pisliğe adamı bi aklayamadin bu nasıl hırs

Ben bir telaşla eşimle yiyeceğiz diye iftara yemek yetiştirmeye çalışırken, ağız yüz eğen, surat yapan herife ben de patlarım. İnsanız, oluyor patlıyoruz. Demek ki kızın gırtlağına kadar gelmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X