Babanıza nasıl söylediniz

Ayy o değil de eski konularını okudum. Görümcem, eltim, yok annem istemiyo diye konular açmışsın. Her yere de NİŞANLIM yazmışsın, ee sen daha babana bile açılamamışsın ki. Babanın sevgilinin varlığından haberi bile yok sen millete nişanlım diye yalan atmışsın.
Yani iki sevgili kendi aralarında yüzük takınca bu nişanlısınız anlamına gelmiyo! Nişanlılık gizli saklı hele babadan gizli olan bir şey değildir ki.
Şu durumda anladığım tek bir şey var o da; evlilik için daha çook küçük olduğun. Yanlış anlamanı istemem ama olmayan şeyi olmuş gibi gösteriyosun demek ki henüz evlenecek kadar olgunlaşmamışsın.
Bence en iyisi acele etmemek. Ayrıca anneler genelde hep haklı çıkar sende onu dinle ki sonra pişman olma.

Yok internet değil aynı mahalledeyiz birbirimizi gördük beğendik ınstagramdan yazdı buluştuk görüştük falan 3 yıl oldu
Tabi babam buluştuğumu görüştüğümü öğrenirse gebertir
babasi kizinizi gorduk cok begendik musadeniz olursa gencleri tanistiralim desin babaniza

Yani artık hayatımı kurmam gerektiğini düşündüm yuvamı kurmak istiyorum allah nasip ederse genç anne olmak istiyorum. Benim annem 42 yasında anne olmuş kendimi bildim bileli hep biryeri ağrır. Biryere gidelim derim bacağım ağrıyo der espri anlamaz uyuşmuyoruz daha birsürü sayabilirim ben annem gibi olup kızımla kocaman yaş farkı olsun istemiyorum çocuğumla beraber büyümek istiyorum. Erkek arkadaşımında sevgisinden merhametinden emin olunca beklemeye gerek yok diye düşündüm ben 17 yaşındayken tanıştık üniversitenin bitmesini bekledik şimdi okulum bitti ve artık oyalıyorum gibi oluyor
Bu arada çok güzel yazmışsın cesaret geldi teşekkürler 🥰🥰
Sonucu merak ediyorum 😅

babana sen niye söylüyorsun ki? onlar bir sekilde bir aracı vs bulup babana söylesin.

eğer aileniz geleneksel bir aileyse çok beğendikleri birisi bile olsa siz soyleyince babanız triplere girer.

ailede söyleyebileceğiniz büyük birisi yok mu? amca dayı büyük hala vs

ya da çocuğun ailesi sizin ailenize bir sekilde ulaşabilir mi? mesela ortak bir tanıdık vardır, şöyle bir aile var tanışmak istiyor vs diye.

bu arada annen niye karşı cikiyor? ailenin bir sekilde cekincesi varsa göz ardı etme derim. genelde ailelerin hakli sebepleri oluyor.

Yok internet değil aynı mahalledeyiz birbirimizi gördük beğendik ınstagramdan yazdı buluştuk görüştük falan 3 yıl oldu
Tabi babam buluştuğumu görüştüğümü öğrenirse gebertir
ooo ayni mahalleden

hiç o stresi üstüne alma, erkek tarafı talip olan, onlar bir yolunu bulsun.
gorustum demene bile gerek yok.
hatta tanışma vs olur da baban fikrini sorarsa, - baba benim icin tek onemli senin fikrin, sen istemezsen bi kalemde siler atarım- deyip blof yap adamcagizin hosuna gider :))

X