Babasının cinsel istismarına uğrayan kız hamile kaldı

"bazı" insanların yatacak yeri yok. yani anlamıyorum hiç mi vebalden korkmuyorlar. ayrıca anne de hapse girmeli. haberi olmadığına inanmıyorum.ah yavrum benim

"1 aylık hamile olmasına rağmen raporda çocuğun ‘anatomikman bakire’ olduğu belirtilince baba 9 Ekim’de serbest kaldı."

sonra yazınca ülkeyi kötülemiş oluyorum öyle mi? şu raporu vereni, o babayı serbest bırakanı gömünce ülkeyi kötülemiş oluyorum.. buyurun kötülemeyin siz ülkeyi, kabul edin, susun, oturun.. bunlar daha iyi günlerimiz..
Kötülemiş olsan bir tek gene iyi..

Ülke tecavüzcü dolu dediğinde; kendi soyuna hakaret etmiş muamelesi görüyorsun. Bu gözler atalarınızın, dolayısıyla kendi soylarınızın ne oldugu belirsiz o Zaman diyen de gördü.. :KK3:

Allah'im battikca batiyoruz. Benim anlamadigim kiz 1 aylik hamileyken neden kurtaj yapilmamis? Kac ayliga kadar kurtaj yapiliyor fikrim yok ama o kiz o cocugu dogurmak zorunda olmamali ya :/

Kötülemiş olsan bir tek gene iyi..

Ülke tecavüzcü dolu dediğinde; kendi soyuna hakaret etmiş muamelesi görüyorsun. Bu gözler atalarınızın, dolayısıyla kendi soylarınızın ne oldugu belirsiz o Zaman diyen de gördü.. :KK3:

hiç kimsenin umurunda falan değil Cathy, artık adım gibi eminim.. savunulacak bir tarafları olmadığı zaman hakarete başvurmaları da yeni bir şey değil zaten.. mantık dolu bir çözüm beklemiyoruz artık..

Geçen hafta bi yazı okumuştum çok etkilemişti beni. Bi doktor kendisine gelen bu tip cinsel istismar vakalarında dinlediği çocukları anlatıyordu. Küçük bi kiz yaşını unuttum, ama küçük yani, doktora babamın sütü çok acı demiş. Kanım dondu... Süt vericem sana diye kandırmış kızı. Allahın belası. Bunlar kız çocuklarını kendi kanından kendi canından hem de ne olarak görüyorlar. Ortalık malı mı bu kızlar, sen, oğlun, kardeşin hepiniz mahvettiniz kızı. Kimbilir kaç tane daha var sizden. Eskiden eşekle filan idare ederdiniz, şimdi sıra öz çocuklarınıza geldi. Allah bin belanızı versin...

Aman yarabbim .. böyle haberleri okuyunca başımdan aşağı kızgın yağlar dökülüyor sanki Allahım nolur sen ıslah et bizi:olamaz::KK42:

Geçen hafta bi yazı okumuştum çok etkilemişti beni. Bi doktor kendisine gelen bu tip cinsel istismar vakalarında dinlediği çocukları anlatıyordu. Küçük bi kiz yaşını unuttum, ama küçük yani, doktora babamın sütü çok acı demiş. Kanım dondu... Süt vericem sana diye kandırmış kızı. Allahın belası. Bunlar kız çocuklarını kendi kanından kendi canından hem de ne olarak görüyorlar. Ortalık malı mı bu kızlar, sen, oğlun, kardeşin hepiniz mahvettiniz kızı. Kimbilir kaç tane daha var sizden. Eskiden eşekle filan idare ederdiniz, şimdi sıra öz çocuklarınıza geldi. Allah bin belanızı versin...

aman Allahım tüylerim diken diken oldu yeminle
süt veriyorum diye kıza yaptığına bak pis şerefsiz.

ne olur bu insanlara anlamıyorum ya ortalık neden bu kadar sapık doldu bir anda..

Allahın gazabı üzerlerine olsun bu mahluklarin. Nasil bir insan( insan değil gerçi bunlar , yaratik) öz kizina böyle bi adilik yapar? Gerçi öz kızı olmasa bile başka bi insana nasil yapar?

Kız babasından hamile, ve bakire raporu veriliyor, bazen adaleti bu kadar hafife alan bir ülkede yaşadığım için utanıyorum..
Bu nasıl bir aymazlık, nasıl bir körlüktür ya?
Herkes aynı değil elbette ama, 2 dakikalık zevki için kendi kızının,kardeşinin, yeğeninin hayatını karartan adamlar ne yazık ki var bu ülkede..
Tek çözümü de İdam, İdam, İdam !!!!

Bu nedir ya ne iğrençlik ne pislik ne ne ne. Söylenecek söz yok. Ölüm ödül bunlar gibilere dünyada cehennemi yaşataksın bu adilere. Allahım o çocuk şimdi nasıl hayata karışacak nası güvenecek insanlara. En kötüsüde çok bilmiş insanlar ne yorum yapacaklar. Hani birilerine göre erkekler hep masum erkek yapar ya. Yine böyle bi tecavüz olayında tecavüzcünün annesi kızcağıza suç atıp açık giyinip adamı tahrik ediyodu demişti. İnşallah bu yavruyada öyle yapmazlar

Çok yazik... Gecen gun diyanet isleri baskani 'kiyamet cocuk istismari yuzunden kopacak' dedi, cok dogru soyluyor, basimiza tas yagacak derler ya, bu gidisle yagarsa sasirmayacagim. Allah bilir ayni apartmanda, mahallede ne tur manyaklarla sapiklarla yasiyoruz off

Arkadaslar ben corumluyum kizi ve annesini gorenler cok saf filan diyorlar ee tabi nasil olmasin zavalli cocuk nelere maruz kalmis o kadar igrenclikler var ki daha daha nelerrr nelerrr anne kizina sikayette bulundugu icin kiziyor anne guclu olmali insanin en cok.guvenecegi insanlar bunu yapiyor varin siz dusunun psikolojisini

:KK57:
İnanmıyorum ya yemin ederim böyle şeyler okuyorum ya kafamı duvara vura vura kendimi öldüresim geliyor. :kızgın: Benimde en yakın arkadaşımın başına gelmiş böyle bi olay küçüklüğünden beri senelerce sürmüş ben çok Zaman sonra başkasından duydum. Yani burda anlatamacağım şeyler yani sizin yazdığınız ve çok daha fazlası dilim varmıyor burda söylemeye hem abisi hem babası anlatsam yok artık bu kadarı olmaz dersiniz:kızgın:
Dilim varmıyor hiç aklımdan çıkmıyor:KK43:

:KK57:
İnanmıyorum ya yemin ederim böyle şeyler okuyorum ya kafamı duvara vura vura kendimi öldüresim geliyor. :kızgın: Benimde en yakın arkadaşımın başına gelmiş böyle bi olay küçüklüğünden beri senelerce sürmüş ben çok Zaman sonra başkasından duydum. Yani burda anlatamacağım şeyler yani sizin yazdığınız ve çok daha fazlası dilim varmıyor burda söylemeye hem abisi hem babası anlatsam yok artık bu kadarı olmaz dersiniz:kızgın:
Dilim varmıyor hiç aklımdan çıkmıyor:KK43:
Allah yardımcısı olsun arkadaşının... Çok üzücü çok.
Aekadaşın şimdi güvende mi?

Allah belasını versin bunu yapanların buna ses çıkarmayan aile üyelerinin . iğrençler ne diyeceğimi bilmiyorum

X