Babasının cinsel istismarına uğrayan kız hamile kaldı

Ben yine söylüyorum bu tarz konularda hep söylüyorum karnındaki bebekle dnası uyuşabilir ama o kız onun öz kızı değildir bir dna da cinsel istismara uğrayan kızla o adama yapılmalı.

Öz baba kendi canından kanından evladına bunu yapamaz. Haplıda olsa alkollüde olsa gözüde dönse kendi evladını tanır kokusunu bilir babalık iç güdüsüyle ona o şekilde yanaşamaz.

O kız üveydir eminim. Bunun başka açıklaması olamaz.

Ben yine söylüyorum bu tarz konularda hep söylüyorum karnındaki bebekle dnası uyuşabilir ama o kız onun öz kızı değildir bir dna da cinsel istismara uğrayan kızla o adama yapılmalı.

Öz baba kendi canından kanından evladına bunu yapamaz. Haplıda olsa alkollüde olsa gözüde dönse kendi evladını tanır kokusunu bilir babalık iç güdüsüyle ona o şekilde yanaşamaz.

O kız üveydir eminim. Bunun başka açıklaması olamaz.
Neden? Böyle insanlar çok var.
Biliyorum çok infial uyandırıcı ve çok mide bulandırıcı bir olay ama bu üveylik/özlükle alakalı bir durum değil, insan olmakla, ahlakla ve vicdanla alakalı bir durum.
Kendinizi düşünün, diyelim ki evlat edindiniz, öz çocuğunuz değil yani, üvey annesiniz, o evlada elinizi kaldırabilir misiniz? Ya da ona cinsel bir güdüyle yaklaşabilir misiniz?
Hayır.
Evet aynı genetiği taşımak önemli ve güzel bir olay, bir bebeğe can kan vermek muhteşem bir şey olmalı ama bir çocuğa zarar vermek özlükle üveylikle alakalı değil, temelde.
Ahlaksızlıkla alakalı.
Bundan yıllar önce bir dava vardı, herif öz kızına tecavüz etmişti, hakim neden diye sorunca "Bahçenize diktiğiniz ağacın ilk meyvesini başkasına verir misiniz?" diye sormuştu.
Aha linki:
http://www.cnnturk.com/turkiye/turkiyede-ensest-gercegi
Şüphesiz bu ülkede ve dünyada üvey anne zulmüne, üvey baba tecavüzüne uğrayan çok çocuk var. Ama ne yazık ki çocuk tecavüzlerinde bizim ülkede 1.cil derece yakınlar daha ağırlıklı.
Genellikle çocuk, baba, abi, amca, dayı, akraba gibi sıfatlar taşıyan insanların tecavüzüne uğruyor.
Çok acı, mide bulandırıcı ama gerçek.

Neden? Böyle insanlar çok var.
Biliyorum çok infial uyandırıcı ve çok mide bulandırıcı bir olay ama bu üveylik/özlükle alakalı bir durum değil, insan olmakla, ahlakla ve vicdanla alakalı bir durum.
Kendinizi düşünün, diyelim ki evlat edindiniz, öz çocuğunuz değil yani, üvey annesiniz, o evlada elinizi kaldırabilir misiniz? Ya da ona cinsel bir güdüyle yaklaşabilir misiniz?
Hayır.
Evet aynı genetiği taşımak önemli ve güzel bir olay, bir bebeğe can kan vermek muhteşem bir şey olmalı ama bir çocuğa zarar vermek özlükle üveylikle alakalı değil, temelde.
Ahlaksızlıkla alakalı.
Bundan yıllar önce bir dava vardı, herif öz kızına tecavüz etmişti, hakim neden diye sorunca "Bahçenize diktiğiniz ağacın ilk meyvesini başkasına verir misiniz?" diye sormuştu.
Aha linki:
http://www.cnnturk.com/turkiye/turkiyede-ensest-gercegi
Şüphesiz bu ülkede ve dünyada üvey anne zulmüne, üvey baba tecavüzüne uğrayan çok çocuk var. Ama ne yazık ki çocuk tecavüzlerinde bizim ülkede 1.cil derece yakınlar daha ağırlıklı.
Genellikle çocuk, baba, abi, amca, dayı, akraba gibi sıfatlar taşıyan insanların tecavüzüne uğruyor.
Çok acı, mide bulandırıcı ama gerçek.

Nasıl ya? Ne demek "bahçenize diktiğiniz ağacın ilk meyvesini başkasına verirmisiniz" bu ne kadar tuhaf bir zihniyet.
Bunlar insan olamaz.
Cümle kurmaya kelimem tükendi şu an.

Nasıl ya? Ne demek "bahçenize diktiğiniz ağacın ilk meyvesini başkasına verirmisiniz" bu ne kadar tuhaf bir zihniyet.
Bunlar insan olamaz.
Cümle kurmaya kelimem tükendi şu an.
Evet, bu cümle mahkemede kayıtlara geçti. 90'lardaydı. Dehşet verici, değil mi? Ama gerçek.
Anneler babalarının tecavüzüne uğrayan kızlarını "baban ne diyorsa yap, yoksa hepimizin canı yanar" diye susturuyor, bu ülkede.
Üniversitede bizim fakülteden bir kız intihar etmeye çalışmıştı,yıllarca babasının tecavüzüne maruz kalmış, üniversite için İzmir'e gelince rahatlamış ama ilk ziyaretlerinde babası yeniden tecavüz etmeye kalkışmış, karşı çıkınca olay çıkmış baba camı çerçeveyi indirmiş kolu yarılmış onu o şekilde gören anne ne olacaktı babanın dediğini yapsaydın, o ölürse biz 5 boğaz kim bakar bize diye kızın üzerine yürümüş, ertesi gün kız kendini arkadaşının evinin camından atmaya kalkmış eve dönmesin diye.
Böyle o kadar çok hikaye var ki.
Bu kızın babasıyla annesi hapse girmişti, kız kardeşlerine bakabilsin diye okulu dondurmuştu en son, sonra ne oldu bilmiyorum.

Demek insan arrik babasina bile guvenmeyecek? Ne istediniz el kadar cocuktan Allah bin belanizi versin omur boyu bile cok size geberin insallah. Hemde surune surume yaptiklarinizi yasayarak. Dindar genclik yetistircez diye diye sapik yetostirenlerde gurur duysunlar bu onlarin eseri.

Bi öz baba öz abi amca nasıl olur ya Allah belalarini versin. Bu haberleri duyunca sinirlerim bozuluyor nasıl bi sapıklık hapiste her dakika her saniye cinsel istismara ugrasinlar insallah o şekilde can versinler köpekler

Evet, bu cümle mahkemede kayıtlara geçti. 90'lardaydı. Dehşet verici, değil mi? Ama gerçek.
Anneler babalarının tecavüzüne uğrayan kızlarını "baban ne diyorsa yap, yoksa hepimizin canı yanar" diye susturuyor, bu ülkede.
Üniversitede bizim fakülteden bir kız intihar etmeye çalışmıştı,yıllarca babasının tecavüzüne maruz kalmış, üniversite için İzmir'e gelince rahatlamış ama ilk ziyaretlerinde babası yeniden tecavüz etmeye kalkışmış, karşı çıkınca olay çıkmış baba camı çerçeveyi indirmiş kolu yarılmış onu o şekilde gören anne ne olacaktı babanın dediğini yapsaydın, o ölürse biz 5 boğaz kim bakar bize diye kızın üzerine yürümüş, ertesi gün kız kendini arkadaşının evinin camından atmaya kalkmış eve dönmesin diye.
Böyle o kadar çok hikaye var ki.
Bu kızın babasıyla annesi hapse girmişti, kız kardeşlerine bakabilsin diye okulu dondurmuştu en son, sonra ne oldu bilmiyorum.

Kanım dondu okurken insanlık dışı

Böyle insanların evlat sahibi olması haksızlık işte.
Artık böyle olaylar görünce şaşırmıyorum. Öz kızını pazarlayan babalar var, tecavüz de eder bu sapıklar. En ağır işkenceyi çektireceksin ki anlasın.

Kanım dondu okurken insanlık dışı
Kayıtlarda torununun çocuğunun babası olan insan müsveddeleri var. Evet, kızına tecavüz etmiş, yetmemiş kızının doğurduğuna da tecavüz etmiş.
Hani bir laf var ya bunu yapan insan olamaz diye, bana gayet olabilirmiş gibi geliyor.
Seri Katillerin hayat hikayelerini okursanız, o manyak ana babaların elinde seri katil olmalarına şaşırmazsınız ve kendinizi seri cinayetler işlemiş bir adama empati yaparken falan bulabilirsiniz.
İnsan gerçekten çok korkunç şeyler yapabilen bir canlı.

Pisssssss sapıkkkk...!!!!!
O bebegi aldirmaliiii...!!!!
Kurtaja karsiyim ama ilerde hicmi sormicaklar bunun babasi kim diyeeee...
Babammi dicekkk...!!! :KK43:
Aman allahim allah korusun pisss adi sapıkkkk...!

İnsan ne korkunç bir varlık olabiliyor, sınırları nasıl da aşıyor artık.!

Daha ötesi var mı şu vahşiliğin?
Allah kahretsin, perişan etsin bunları, hiçbir kelime karşılamıyor layık oldukları sıfatı.

Öyle cezalar olmalıki ölümü dilemeliler ama ölmemeliler.. Ama nerdeee

Bunlara cani bile demek hafif kalır. Sonumuz nereye gidiyor,neden insanlığımız daha da kötüye gidiyor hayret ediyorum. Ciddi ciddi idam ve hadım etme cezaları gelmeli,böyle sapkınlıklar başka türlü azalmayacak .

Ya ne gunlere kaldik rabbim yardimcimiz olsun hayretler icinde okudum..inanilir gibi degil.Benim anlamadigim kizlar su,hem hamile hemde bakire nasil olunabiliyor ?Ayrica 14 yasinda adet olmus mudur ki bu kizcagiz?Ve 7yil bu izdiraba bir insan nasil katlanir..

Se......ler alcaklr nasıl dayandı nasıl dısarı cıktı nasılll yaptılrrr bunuu:skandal::sinirli::oha:

Böyle mahlukatlar iflah olmaz. Bunları meydanlara çıkarıp cümle alemin gözü önünde asmak lazım.

X