Bebek İkinci El BaBY MaX bebek arabası (travel sistem)uygun fiyata

canım satışına mani olmim eşimle fiyatta anlaşamadık çok üzgünüm almayı çok istemiştim :KK50:

bayanlar gerçekten çok kullanılışlı ve sağlam bir marka .ben 1.oğlumda kullandım tam 5 yaşına kadar rahat rahat bindi çok sağlam bir marka.2.çocuğumda hata yapıp chicco marka aldım..inanın çok kullanışsız geldi.tekrar baby max almadığıma pişman oldum.2.li sistem almayayım üstündeki oto koltuğum var 2 tane olmasın diye baby max almadım çok büyük hata yaptım.en büyük rahatlığı alışverişe çıktığınızda veya çanta vs olduğunda altındaki taşıma kısmı mükemmel.

merhaba ben şuan chicco marka aldım 2,5 aydır ama baby max rahatlığını bulamadım .son fiyatı nedir ve üstündeki oto koltuğum var benim baby max yani oto koltuksuz ve elden almak istersem ben esenkentte oturuyorum nasıl olabilir.

evet cnm alt sepet kısmı mukemmel nerdeyse bı cocuk daha alır:KK9:bırde fıyatı 130dan en son 90 a ındırdım sende kullandıysan bılırsın cnm suan sıfır fıyatı 350 kusur ben anakucagıolmadan fıyatını yazdım zaten:nazar:eger dusunursen teslımatını ve odemesını ozelden yazarım aman ınan 300aldım bı araba ıcın 90tl ıyı fıyat 1 yıl kulanıldı sadece

merhaba sanırım bebek arabası hala güncel ben antalyada oturuyorum bebek arabası ve ana kucağı (oto koltuğu) 90 tl değil mi? birde kargo ne kadar tutar acaba? :S

$Fotoğraf0851.jpg $Fotoğraf0852.jpg $Fotoğraf0853.jpg $Fotoğraf0851.jpg $Fotoğraf0852.jpg $Fotoğraf0853.jpg

merhaba ilanınız satıldımı acaba son fıyat ne olur acaba ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum

merhaba bır arkadstan haber beklıyorum bugun bellı olacak sıze haber verırım bu arada son fıyat bu

ozelden yazdım ıletısım bılgılerımı bu aksam yada yarın haber verırım sıze

gercekten mı tekırdağ neresınde bende t.dağda oturdum altınovada annemler hala orda neresındesınız gelıp görme sansımız varmı ve en son 70 de anlaşsak olurmu kargoyla annmler yollar bakalım kısmet

X